cold

Rodriguezi, ach jo.Tvé předešlé filmy jsou skvělé, ale tento... :) Je to asi tím, že jsi si ho nenapsal sám. Ale abych ti zase nekřivdíl. Rozdělím-li film na části tak začátek je za 3* střed na 4*, ale konec je naprostá katastrofa. Mezi teenegerovskými filmy je ale společně s Vřískotem 1 určitě skvost (hodnotím tedy 2 a 1/2*). Když se nebudete koukat na konec, tak je hodnocení 3 a 1/2. ()

Hopper

Filmy tohoto druhu veľmi nemusím, ale keď už sa mi do rúk dostala strieborná palacinka, tak čo už s ňou. A musím povedať, že do istej miery film predčil moje očakávania - určite ide z teenhorrorov o jeden z lepších. Herci sa snažia, Hartnettovi to tu oveľa viac sekne než v Pearl Harbore, Rodriguez je v svojej forme a hlavne sa všetci neberú moc vážne. Nejedná sa síce o žiadne prevratné veľdielo, ale neurazí. ()

Fanex

Konečně zase někdo natočil něco jako invazi mimozemšťanů. Navíc na střední škole? To by se mohlo hodit :-D. Je to pro mě "klasika", na kterou se můžu dívat stále. Je tam nadbytek humoru i trochu toho hororu :-). ()

AngiS

Na to, že jsem si od toho nic moc neslibovala.. Mě to až nadprůměrně překvapilo :) Navíc Clea je má oblíbenkyně :) ()

kamisu

Nejlepší na tomto filmu (naschvál neříkám hororu) je hlavně jeho obsazení: Josh Hartnett, Elijah Wood, Clea DuVall... a další skvělí herci. Jako komedie to funguje dobře. Jinak je to velice slabý horor. ()

MareT.

Jelikož je to od tvůrců Vřískotů, tak jsem čekal hodně! A dostalo se mi očekávání! Moc zábavné, napínavé i překvapující! Jsme si ještě na základce hráli, že se to stalo i u nás na škole! :-D ()

Bohemák

Nic jsem nečekal a nakonec jsem se hezky pobavil. Už jsem měl dost těch bijáků o tom, že americká střední škola je místo utrpení, sportu a roztleskávaček (učí se tam taky někdy?) Pusťte Donnu k maturitě!:-) ()

sl4necek

Zábavný teenage horor. Scéna s americkým fotbalem a "Another Brick in the Wall" od Pink Floyd se mnou slušně zamávala. ()

wosho

Rozhodně to nejhorší co jsem od svého oblíbence viděl. Chápu, proč odešel do svého studia a na Hollywood sere, protože jediné odůvodnění k této zpackané teen komedie je remcání producentů a studia. Anebo hodně nekvalitní tequila:-) ()

beyli

Čekala jsem od toho trochu víc, ale zase nemůžu říct že mě to uplně zklamalo. Na tento film jsem dostala doporučení z jednoho seriálového časopisu, ale že by to bylo něco extra ? Tak to ne. Joshe Hartnett jsem si zamilovala už v Pearl Harboru a Halloweenu H2O,takže ten podle mě film jen pozvedl. Film nemůžu hodnotit více, než průměrem a to třemi hvězdami. ()

F.W.Colqhoun

Fakulta mne na videokazetě zastihla v období nejbouřlivějšího gympláckého období, takže lze mé nekritičnosti snadno porozumět – umíte si představit, jak mocně se mne téma kolektivismu kolorované událostí mimozemské invaze týkalo. Připadalo mi, že Fakulta není obyčejný teenagerský film, ale jaksi něco trochu víc. Nyní, když jsem se k němu po letech vrátil jsem pochopil – že jsem měl pravdu. Nepředstavujte si žádnou sociologickou sondu nebo existenciální kontemplaci, blbé to ale věru není a přinejmenším to ční o stupeň výš, než podobně laděné Vřískoty, jež má co do scénáře na svědomí stejný autor a které mi v repríze po 10+ letech tak fantastické nepřipadaly. Je to dobře napsané, inspirace hrdě přiznané, svižně zrežírované, extrémně vtipné a co je asi nejvíc překvapující, velmi slušně obsazené a zahrané – uhnat podobnou sebranku by se dnes pro teenagerskou taškařici s rozpočtem mizerných 15 miliónů chechtáků jistě nepodařilo. ()

kollis

Teenagerskou variaci Invazi lupičů těl pojal Rodriguez a Williamson spíše v akčnějším hávu a za doprovodu vtipných situací, narážek a odkazů. Na druhou stranu na úkor jakékoli atmosféry. Ale i díky dobře zvolenému castingu a výbornému písničkovému soundtracku vznikla ani na chvíli nenudící zábava. A odhaduju si tipovat, že o víc ani tomuto filmu nejde. ()

Bafo

Pokud to Rodriguez nemyslel vazne (jakoze asi ne) tak je to fakt vtipny film... A myslim ze aspon to by se melo ocenit... Navic prehlidka mladych talentu coz je taky docela dobre... A nektere veci sou vazne vtipne :) ()