Děti tajných agentů musí zachraňovat rodiče. Gregorio a Ingrid jsou nejlepší tajní agent světa. Pracují pro různé země a jsou vysláni, aby zneškodnili svého největšího nepřítele... jeden druhého. V jistém exotickém koutu světa se konečně setkají tváří v tvář, zamilují se do sebe a vydají se na tu nejnebezpečnější misi: vychovávat děti. Nyní, kdy vyměnili špionáž za rodičovství, jsou povoláni zpět do akce. Jeden po druhém začnou mizet jejich bývalí kolegové, nejlepší špióni světa, a tak jsou Cortezovi nuceni přijmout technického génia Fegana Floopa. Když ale zmizí i Cortezovi, jsou na světě jediní dva lidé, kteří je mohou zachránit – jejich děti. (Filmbox)

Silencia90

Film je to vážně pro děti. Takže kvalita se tu nedá pořádně hodnotit, ale musím ocenit hlavně obsazení, které bylo super a navíc to bylo i celkem vtipné. Takže slušné 3*. Příjemný Banderas, hezká Gugino, vtipná Hatcher, Trejo, Shalhoub, ... :) ()

Bozvav

Super rodinná komedie pro větší děti a náctileté. Taková moderní pohádka s tématem, které je dnes dětem bližší než Sněhurka a její trpaslíci. Dospělí si ovšem přijdou také na své. Skvělé hlášky, výborná vizualizace, super obsazení. ()

kobliha

Ja som z toho moc namako nebol, ale mat 8-10 rokov tak som agentom od rana do vecera. Snimok sa netaji ze je stvoreny cisto pre detskeho divaka, takze hodnotit ho zbytocne nizko len preto ze ma moc nenadchol by bolo asi nespravne. ()

Akana

Programově oddychový film určený hlavně dětem, které se zhlédly v superhrdinech a bondovských agentech. Že jde o Rodriguezovo dílo poznáme spíš z hereckého obsazení, než z čeho jiného. Jeho pokus o rodinnou, trikově opulentní komedii se vcelku vydařil, hýří ztřeštěnými nápady, děj hezky odsýpá, ale pocit nadšení se přece jen nedostavuje. Rodriguezova fantazie nemá eleganci a soudržnost Tima Burtona ani bezbřehost a podprahovou zlověstnost Terryho Gilliama. Přes lehce dietní vyznění ale přesto palec nahoru. 70% ()

DHDV

Zábavný rodinný film! Netuším, za co by sem ten to film v daném žánru měl kritizovat. Nečekal, sem od toho Mlčení jehňátek takže sem spokojený. Herci, příběh je pěkný a zábavný, takže hodnotím 5 hvězdami (možná hodně nadhodnocuji) ale svůj úkol zabavit nudnou chvilku to splnilo. ()

Heroine

I když z Rodriguezova stylu humoru občas trnou zuby, stejně se mi to nakonec většinou líbí. Gregorio Cortez je podle mne jednou z nejlepších Banderasových rolí, a Carla Gugino, Alan Cumming, Tony Shalhoub, Danny Trejo i George Clooney jsou na tom dost podobně. Nevím proč tak nízké hodnocení, podle mne je to kvalitní zábava pro děti. ()

drankeryth

Cele to bolo take urobene pre detske oci, ved aj samotny nazov filmu to prezradza. Na moje prekvapenie to zas nebol tak spatny film z pohladu mojich oci. Malo to svoj specificky naboj atraktivnosti, co bolo skraslene roznymi, bizarnymi kulisami a postavickami hlavne na tom podivnom hrade, kde hlavnymi bodyguardmi boli prstovi panacikovia pomenovany palcami:) Bizarnost pri palcoch nekonci, ale pokracuje v roznych zmutovanych agentov do roznych zdeformovanych hybridov, ale na sposob skor milejsieho a detskejsieho vzhladu. Nezabudlo sa ani na rozne digitalne ulety roznych vylepseni, ktorymi by ani nepohrdol samotny James Bond:) Antonio Banderas si tu skor zahral taku mensiu rolu a pripadal mi v nej, ako nejaky pako, ktory uz fakt neviem, kde ma skor skocit. Dialogy vo filme neboli nic moc, take jednoduche a do pohody dost tuctove a nevyrazne vo vsetkych ohladoch. Ako celok sa film drzi na priemernej hranici bodovania a preto su moje dojmy z filmu celkom pozitivne. Musim povedat, ze film sa dal v pohode zgustnut, aj ked to je film skor urceny pre mladsie publikum. ()

helloween93

Pustil jsem si film na HBO: GO a bylo to ještě slabší, než jsem si to pamatoval. Nevtipné, CGI příšerné i na dobu vzniku. Kdysi jsem viděl celou trilogii, tak to postupně projedu celé. Ale moc se netěším. 2* ()

Hapretor

... sotva koukatelné ... jak tohle mohl vytvořit Rodriguez ... když jsem viděl jeho předchozí filmy žánrově, provedením a náplní úplně jinde ... fakt nechápu ... přehmat jak prase ... ()

Besyn

Pohodový dětský film se spoustou triků,u kterého se beze zbytku pobaví i dospělí.A navíc Danny Trejo v jakovždy epizodní roli jako bonus. ()

cure

"Nevím nevím".....Radyo //:o)) .Toto je presne ten typ filmu, kedy dávam s kľudom jednu hviezdu naviac aj za divákov do 10-13 rokov, ktorý tu zrejme nie su registrovaný, ale keby boli a hodnotili ho, tak je tento film v červenom rámčeku. Súhlas s Matty. ()

Jeand´Boa

Od režiséra po herce - plýtvání jejich talentem, dost možná i jejich ostuda...toto není parodie, toto není zesměšňování, toto je blbost udělaná s velkým nevkusem a vedoucí k naprosté lacinosti až trapnosti...nevěřím tomu, že by se to mohlo opravdu hodně líbit byť jen dětem... ()

beckham-

Být mladší o 10 let hvězdiček by bylo daleko více - bohužel nejsem. Pár scén bylo vtipných, ale víc už ani prd. ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti