Děti tajných agentů musí zachraňovat rodiče. Gregorio a Ingrid jsou nejlepší tajní agent světa. Pracují pro různé země a jsou vysláni, aby zneškodnili svého největšího nepřítele... jeden druhého. V jistém exotickém koutu světa se konečně setkají tváří v tvář, zamilují se do sebe a vydají se na tu nejnebezpečnější misi: vychovávat děti. Nyní, kdy vyměnili špionáž za rodičovství, jsou povoláni zpět do akce. Jeden po druhém začnou mizet jejich bývalí kolegové, nejlepší špióni světa, a tak jsou Cortezovi nuceni přijmout technického génia Fegana Floopa. Když ale zmizí i Cortezovi, jsou na světě jediní dva lidé, kteří je mohou zachránit – jejich děti. (Filmbox)

D.Moore

Robert Rodriguez (hlavně) dětem. Nejmenším se bude líbit dobrodružství sourozenců Cortezových, dospělé zase potěší jejich rodiče a strýček, nese se to v duchu roztomilé parodie... Tak proč ne. Na rozdíl od obou dílů Machete jsem se docela dobře bavil. ()

Niktorius

Spy Kids jsou skvělí, protože jejich dětinskost se netýká jen pestrobarevného formálního obalu a lacině vypadajících triků - Špiončata v sobě mají i jiskru dětského nadšenectví a vede jej upřímná touha pobavit malé i odrostlé diváky, což se nebývale dobře daří. Narozdíl od spousty jiných amerických filmů pro děti, jsou Spy Kids odvážní, odvázaní a v hrudi jim bije srdce - nikoli kalkulačka. ()

2Pac

Děs a hruza...Ucast Monka, Desperada, Luois a lekara z ER berem iba ako nepodareny darcek hercov pre svoje deti (sice, o ziadnych Clooneyho detoch neviem;) Je mi jasne, ze toto, co som pred chvilou dopozeral je urcene pre 7 az 10 rocne deti, no ale "šak to musí mať aj dáku kultúru kua, ne?!"Jednu hviezdicku davam za plesatu Teri Hatcher. ()

Davies182

James bond si vzal k ruce parťačku, omládnul o dvacet let a vznikly z toho Spy Kids. Antonio Banderas v roli otce dvou superdětí si roli evedentně užil, ale stejně se moc nesnažil. Ale tenhle film není o hereckých výkonech, ale o fantastických vynálezech a je také plný dětských splněných přání. ()

kinej

Natočit to někdo jiný, asi by se jednalo o průměrný film pro děti. To co ho vyzdvihuje nad průměr je hlavně Rodriguezův režisérský rukopis. Některé akční scény, jsou fakt dobře pojaté, nasnímané a sestříhané, že jsem takovou dobrou akci už dlouho neviděl ani v bondovce. Dalším plusem je rozhodně výtvarná stránka, která sice nedosahuje výšin filmů Tima Burtona, ale přesto film esteticky neurazí. Také mě potěšilo obsazení, zejména celé té partičky kolem Rodrigueze, vidět tyhle drsný mexikánce v dětské komedii, je fakt sranda. ()

Fiftis

Pristihoval som sa ako pozorujem, ktorá scéna je prebratá z iného filmu a bavil som sa len sporadicky. Decká vedľa mňa sa krčili od smiechu a ich dozorcovia sa tiež bavili viac ako ja. Možno sa na to budem pozerať inak, keď budem rodičom ja. Pravdepodobne budem vďačný za každý film, na ktorom sa pobavíme spolu. Ťažko by som však upresňoval k čomu som mal výhrady. Veď herecky to bolo zvládnuté. Antonio Banderas nádherne prechádzal od postavy otca k topšpiónovi a jeho filmová manželka Carla Gugino takisto. Zreteľná bola režisérova práca s detskými postavami. Výborne boli odlíšení praví detskí špióni od robošpiónov. Krásne vyznela farebnosť jednotlivých scén. Len po odchode z kina sa ku mne akosi nedostavil ten pocit, že som videl dobrý film. ()

JohnnyD

Na rovnakej zábavnej úrovni ako ostatné diely. Ešte relatívne menej švihnuté a odviazané, no o to viac to drží pospolu. V prvom rade je šité na detského diváka a tak to treba aj vnímať. ()

Madsbender

Porqué, Roberto, porqué? Po dlhom čase som si pozrel Spy Kids opäť v televízii (keďže sa DVD podelo ktovie kam), a dospel som k jedinej otázke - prečo sa Rodriguez tak urputne snaží zo mňa urobiť hlupáka? Ako dieťa som Spy Kids zbožňoval, no až teraz si uvedomujem ich nízku úroveň a nechápem - zatiaľčo môj brat ich začal zbožńovať miesto mňa. ()

Indiana

No, trilogie Spy Kids mě nikdy moc neoslovila (i když, ten poslední díl mě zaujal o něco málo více, ale to jen díky skvělému Stalloneovi), navíc ta Alexa Vega mi na agentku připadá taková tlustá a divná. ()

Tsuki

Sama nevím, proč se mi vlastně Spy Kids líbí. Když se to tak totiž vezme, je to dost velká hloupost, přesto ale zábavná. Dvě děti se snaží po vzoru svých rodičů stát špióny a zachránit své rodiče ze spárů Floopa, ukrytého ve světě podivných příšer Fuglíků.... Fakt zajímavé, i když to zní trhle. Myslím, že u toho se snad ani nikdo nudit nemůže. ~(4,2)~ ()

Carol Pifková

Ja som tento film proste zbožňovala... vtedy som mala špiónsku éru (Spy kids, Totally spies, Špiónka Herriet..). Bolo to proste také uletené a zvláštne... a to ich špiónske nádobíčko som vždy chcela mať. ()

Frajer42

O dětech a pro děti. Velký krok vedle v Rodriguezově kariéře. Od nudného příběhu až po totálně amatérské efekty. Po většinu stopáže nekonečná nuda s několika mála vtipnými momenty, které by člověk spočítal na jedné ruce tamních monster. Evidentně nejsem cílovou skupinou. Nemám nic proti ujetým komediím, ale musí mít alespoň něco, čím dokážou člověka alespoň minimálně oslovit. Obecně nesnáším filmy, kde se mladí a náctiletí ujímají klíčových rolí v záchranně světa. Dneškem jsem zjistil, že to nesnáším ani v případech, když se režisér pokusí příběh naservírovat maximálně odlehčenou až sebe parodizující formou. Tohle rozhodně není záležitost, kterou dokáže ocenit celá rodina. Celé je to evidentně určené pro nejmenší z nejmenších a pro dospělé, kteří dodnes nevyrostli. Za nejúžasnějšího uživatele této databáze dávám velmi slabé dva kousky. ()

Kothy

A tak není to úplně špatné. Robert Rodriguez na těchhle filmech ujíždí. Další díly už jsou slabší. Nejlepší je Machette. :) ()

Sašenka165

Ani si neumíte představit, jak moc mě tenhle film ve své době bavil. Zajímavě vymyšlený, plný skvělých nápadů a herců... Navíc mi byl od začátku podezřele blízký. Je sice pravda, že jsem ho poprvé viděla jako desetiletá, ale i těď se ráda podívám, protože jsou některé kousky opravdu vtipné. ()

Slarque

Rodriguez dokáže za málo peněz vždy natočit hodně muziky. Docela zábavný film nejen pro děti, protože to co v něm paroduje nejsou jen bondovky. A dokonce nevadí ani, že Banderas hraje pouze druhé housle (a Clooney přinejmenším dvacáté). ()

Chrustyn

Diváci mladší 12 let si mohou 2* přidat. Je zajímavé jak dokáže režisér drsných krváků natočit takovou infantilní blbinu. ()

SeBig

Trilogie Spy Kids je jedno z mých velkých guilty pleasure. Miluju tu sérii, ten humor, ty postavy, to "infantilní" zpracování a hlavně ty vymoženosti. ,,PRO VÁS PAN POSKOK!" ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti