Pokud jste dumali nad tím, jestli ta parta, co natočila Připoutejte se, prosím! a Bláznivou střelu jsou blázni, pak odpověď je „jo“. Komedie Přísně tajné! to dokazuje nade vší pochybnost! Ve filmu Přísně tajné! se americká rocková hvězda Nick Rivers (Val Kilmer) postaví proti obávanému vrchnímu velení východoněmeckých vojsk. Je to závod s časem a Nick se dá dohromady s Hillary Flammondovou (Lucy Gutteridge), aby našli jejího otce dříve, než vyrobí zabijáckou super zbraň – Polaris Mine. Přísně tajné! v jednom tahu zparoduje Elvisovi filmy, válečné eposy, tak jako Připoutejte se, prosím! si bral na paškál filmy katastrofické. (Magic Box)

krumpac007

Hrozná blbost, ale ty skeče jsou fakt vtipný! Na odreagování skvělý. Jedna z nejlepších parodií spolu se Žhavými výstřely. ()

Kingjiri

Standardní parodie, která funguje líp jako přehlídka různejch scének než kompaktní biják. I když jsem spoustu parodovanejch filmů vůbec neviděl (bezpečně jsem poznal jen Modrou lagunu), docela jsem se nasmál, což se cení. Třetí jistá hvězda za pár fakt dobrejch nápadů (narážky na život v socialismu obecně, vězení nebo kráva) a hlášek. ()

Biopler

Akože takýto humor ma míňa. Amíci robia vždy kopec chýb keď chcú vykresliť súdruhov vždy len za cenu najväčšieho zosmiešnenia. Menej je niekedy viac. Kilmer bol nevhodný typ do role a jeho spevácke čísla s tanečkami som musel doslova pretrpieť. Hviezdičkou diela je skvelý nápad podvodnej bitky vo westernovom hábe. ()

tranquill

"Je to německé jméno. Znamená Ta, jejíž poprsí vzdoruje přitažlivosti..." Crazy špionážní komedie, která mne moc nebrala. "Dobrá práce, Latríno!" ()

kokes

Tak proti tomuhle jsou Hot Shots 1 pěkná nuda...! Nikdy předtim jem o týhle parodii neslyšel, ale po shlídnutí ji automaticky řadim mezi moje nejoblíbenější. OMAR SHARIF uvězněnej v krabici ze slisovanýho auta - to se musí vidět!:-)) (možná se vrátim a dám za 5*;-) ()

Acrobat

Tento styl humoru mi bol blizky po celu strednu skolu, ba som nim zil. Hot shots, blaznive strely, utopenec,. V tejto spolocnosti nezanikne a vzdy je lahkou pomocou ako sa dostat z depresie. ()

IrisHelenka

Udělat parodii tak, aby nebyla ještě trapnější než původní film, není zrovna legrace, o tom jsem se přesvědčila už několikrát (Bulšit, Scary Movie...). Jenže Top Secret? Nevím, jestli to vůbec můžu říct, ale možná tenhle film překonal i skvělé Žhavé výstřely! Bože, to jsem se nasmála! Nutno uznat, že je to docela síla, když si Američané dělali před revolucí takovou srandu z Němců. Ty narážky byly vážně skvělé... Jedna z nejlepších parodií, co jsem kdy viděla! ()

josieaddms

Dost vtipná komedie, zasazená do nečekané doby a prostředí, plná drzých, a dost vtipných fórů. Opravdu se člověk smál nahlas, a chytal se za hlavu co všechno ty lidi nenapadne. Celkově to bylo dost originální, herci byli dobří, a až na pár přepísklých vtipů, nemám co vytknout. ()

Alexandre

"Kdyby se jeho stav jakkoliv změnil, dejte mi vědět. Je mrtvý." Po hooodně dlouhé době jsem si dal oddych od hororů a pustil si komedii. A musím říct, že místy jsem myslel, že se s prominutím pochčím smíchy. Je tam sice pár hluchých a natahovaných míst - za to hvězda dolů, ale jinak je to super nářez. Zpívající kůň, jezdící strom nebo kráva v holínkách jsou nezapomenutelné. Proč už se dnes takové komedie netočí? 8/10 ()

astraal

Jako ostatní bláznivé komedie od ZZA mě dokáže dostat do kolen i když už jí vidím poněkolikáté. Zvlášť když tahle bláznivá komedie patří k těm nejbláznivějším. Navíc můj oblíbený Kilmer v hlavní roli... ()

Robbi

ZAZ opět ve vynikající formě. Těch špílců a dobrých narážek je tam plno, a jestli některé nejsou zrovna fantastické, to se nepovede ani větším dílům, která si opravdu hrají na umění. Onu jednu hvězdičku ale spravedlivě srážím za některé vtipy, které se poněkud opakují nebo jsou hodně čitelné, což však celý film vůbec neshazuje - je jich tam minimum. A nejlepší moment celého TOP SECRET! ??? Pro mě určitě scéna, kdy Nick popisuje Hillary dosavadní děj filmu (tedy Val Lucy) a ona reaguje "Takový příběh je jak z nějakého špatného filmu" - a následuje onen neopakovatelný pohled do kamery. Tvůrci některých rádobyparodií by se měli na tomhle filmu učit! ()

Tanmut

I přes mdlý děj se z filmu sypou hrsti originálních (občas sice trochu vyčpělých a fousatých, neb později vykradených) vtipů, gagů a absurdních scén (výhled oknem na Toronto(?), tunel z vězení do New Jersey). Prostředí a zápletka nemůže nepřipomenout Haló, Haló! Val Kilmer jako rocková hvězda exceluje (výstup na večeři a koncert jsou famózní), v hrdinovi odboje se herecky moc nenašel, což kompenzují jeho francouzští kolegové ve zbrani. Jako film slabší, jako parodie parádní. ()

IronRocky

Co na to říct. Prostě stará dobrá parodie, která nesklame. Přísně tajné je přošpikováno skvělým humorem a scénama hlavně ke konci filmu to jsem se chlámal úplně nejvíc. Scéna s krávou ta mě uplně dostala. ()

Bounded

Komedie u které jsem se několikrát nahlas od srdce zasmál, což se u dnešních filmových pokusů děje jen velmi zřídka. Osmdesátky a devadesátky jsou zlatá doba komedií, kdy ještě scénář něco znamenal a humor, i když vždy nebyl, tak se alespoň snažil být inteligentní a překvapivý. ()

Shitonit

Tak hledám Přísně tajné, a najdu L.A. Přísně tajné.. no jo.... tak to sjedu, vytáhnu to jedním vzdechem, super film, a pak zjistím, že jsem vedle. No tak hledám, pátrám, a mám TO ! Top Secret!!! No ty svatá krávo, to jsem vlastně původně hledal, co to čumění na filmy stojí času, zvášť, když to jeden popisuje těm vostatním nečumělům.... No takže ...kurva ! Něco mě kouslo.. asi blecha....moment. musím to rozdrápat, mám šest koček...Jo. Takž e´´e´´´´ kurva, ať mi ten kocour neťape po písmenkáááách, doprdele, co to kurva má bejt ???? No. TAkže, Top Secret, je super film, páč to je leopší kurva kocour... než připoutejte se prosím, akurát truchu jinej žánr, podopně naotočený, zasraný kočky!!! No a Připoutejte se púrosím jedna i dvě jsioou suoper, ale Top secret je ješztě větší pecka, Jak ""!"!!!!! jak kuirwa mám do píči psát když mi kočkla líže koule !!!???????? No a tak jsem V8m tady jen chtěl sdělit, že ten film jen plnej super ftipu, humor, výtlem, výmaz mnmozgu, hjáseasi radši předtím psaním sám vykouřím a budeto v pohodě, páč todle je fakt vopruz,,,, púíchali jste někdy teplýho kocour a ??? Kurva asi už to nevydržím, já tu kočku prostě naplním, ...tu máš misku ty čubko !!!!! Mňau doprdele !!!!! ()

kaprson

trochu slabší 4* - na nejlepší kousky parodickýho tria to nemá, ale pořád jsem se dost pobavil, až nasmál. Překvapilo mě, jak Kilmerovi role sedla - měl jsem z něho kapku obavy, ale docela válel. Záhada je, že si ten film nepamatuju z mládí (na rozdíl od jeho bratříčků) / PS: Jak se točí taková podvodní bitka v salůnu? Asi pod vodou... ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí