Demi Moore v roli vojenské důstojnice, kterou vybrali na výcvik do speciálních oddílů americké armády. Nejdřív ale musí překonat nástrahy vojenského výcviku, mužské povýšenosti a dokonce sabotáže, aby dokázala své schopnosti, přičemž si je celou dobu vědoma, že budoucnost žen v armádě závisí na úspěchu její mise. (Intersonic)

Bobšule

Chápu, že mužská část diváctva má jistě mnohé (a mnohdy jistě i oprávněné) výhrady vůči tomuto filmu. Matně dokonce tuším i proč. Ale mně osobně se ten film velmi líbil. Nejsem odborníkem na politiku, ani na válečné věci. Možná proto. :-) Jo, a ještě něco: Já bych tu dřevěnou zeď nepřelezla ani smykem! :-D ()

mazic

žeru to, že se někdo dobrovolně takhle týrá a jako vojenský odpůrce mě to fascinuje víc a víc..... a potkat vigga jako šéfa tak se zastřelím před nástupem.... ()

Sign

Tomu hodnocení prostě nerozumím, vážně ne, podle mne velice dobře zdařilá práce, také všeci plivete na Demi která se role zhostila na plno a o tom svědčí i to že se tak kočka nechala zbavit i svých vlasů, to že na to nevyadá, to tak prostě je, někdy byste neřekli do člověka že něco dokáže a naopak, já říkám že si Ridley vybral dobrou herečku která se jak už jsem napsal zhostila role naplno ()

Ceberus

Konečně jsem tedy viděl ten bájný film, ve kterém si Demi Moore oholila hlavu. :-) Kvůli jména Ridley Scott jsem měl nejspíš přehnané nároky, které film tak úplně nenaplnil, nicméně nic strašného to zase taky není - takové slabší tři hvězdičky. Poznámka k dabingu: očekával jsem u Mortensena stejný hlas, jako měl v Pánovi prstenů, ale dostalo se mi místo toho Pavla Soukupa. Musel jsem si na to chvíli zvykat, ale překvapivě pomohlo, že Mortensen s knírkem trochu Soukupa připomíná. :-) Pokud vám nestačil pohled na brutální výcvik tady, můžete pokračovat Zeleným peklem. ()

Armin82

Já tady po dlouhé době poplavu proti proudu, protože mě to tak špatný nepřišlo. Film rozhodně nenudí, výcvik je poutavý, Demi Moore sexy i s krátkejma vlasama a Vigo Mortensen je dobrej snad všude. Za mě slušných 75% ()

Hellknight12

Včerajšia premiéra. Veľmi dobre spracovaný film. Herecké výkony sú skvelé. D. Moore sa do svojej role vžila úplne. Príbeh je zaujímavý. Film má 125 min z čoho sú asi 2/3 filmu výcvik. Mne to neprekáža. Skôr mi prekáža posledných cca 20 min, kde išli do vojny. Mne osobne by neprekážalo ak by film skončil vo výcviku a vojna by bola až v prípadnom pokračovaní. Chápem prečo sa R. Scott rozhodol spraviť takéto ukončenie ale mne to prekáža. Hudba a atmosféra vo filme je výborná skvelá. Pokiaľ viem film mal celkom úspech, takže sa čudujem, že Scott nespravil pokračovanie. Vedel by som si predstaviť v prípadnom pokračovaní ako D. Moore bude v nejakej ťažkej misii so svojím týmom a budú nejaké problémy a ako to zvládne. Škoda... Celkové hodnotenie za mňa je 75%. Nebyť tých posledných cca 20 min dal by som vyššie hodnotenie. ()

src

Pres vsechna negativni hodnoceni se u tohoto filmu vzdy dobre bavim. Je to sice standardni snimek o vojenskem vycviku, trosku okoreneny vojandou Demi Moore, ale kvalitni remeslo je pritomno. ()

SharpChick

Tak z tohohle musí být opravdu nadšená každá feministka. Ale jinak je to sračkaaaaa, protože když přestanou ti "tvrdí" chlapi Demi buzerovat a začnou ji brát - o co jde celou první část, ale přitom je každému jasné, že mezi ně nakonec zapadne, tak ten příběh začne tak šíleně nudit... A když ještě přidají zápletku s tím, že je Demi údajně lesbička, tak si tohle vážně už zaslouží promítat pouze na nějakém tom sjezdu bojovnic za emancipaci žen. Viggo byl sice upe sqělej a Demi byla aspoň docela pěkná, teda dokud měla dlouhý vlasy. No, takže prostě i kdyby se Ridley snažil sebevíc, tak ze shitskýho scenáře a příběhu, oscarovou story neudělá.. a bohužel neudělal ani průměrnej film... Za první půlku 30% ()

Dantte..

Tohle že natočil Ridley Scott? Ten musel být asi silně zfetovaný nebo jsi to jinak nedokážu vysvětlit. tsss !!!! 30% ()

astraal

Jeden z nejhorších filmů od Ridleyho. Sice obdivuju Demi Moore že si nechá jednou oholit hlavu a pak se naučí třeba tančit u tyče ale slátanina o ženský (upozorňuju že nejsem šovinista ani v nejmenším - to bych měl doma peklo) která má index drsnosti pomalu jako Chuck Norris mě opravdu nebere. O nějaké reálnosti pochopitelně nemůže být zmínka. ()

Rodin

Tedy, přátelé, já už viděl leccos, ale tohle... A to jsem ještě tenkrát ani netušil, kdo to režíroval... Ridley? Je ti dobře? Nebyla by libo slivovička? Suma sumárum - od tohoto režiséra jsem opravdu větší kravinu neviděl a pevně věřím, že už nikdy neuvidím. Demi Moore tedy není žádná herečka, ale tohle by nevytáhla z propadliště ani Hilary Swank. ()

Smerfetka88

Holt mám ráda filmy podobného rázu a ještě ke všemu mi přijde Demi hodně sexy. Ten ultrakrátký sestřih a svaly ji na tom nic neubírají, dokonce bych řekla, že naopak. Takže i přes celkem blbé hodnocení, jaké tu film má, dávám 4*. ()

coco.brice

není to tak špatný,jak se o tom říká..prostě takové SCIFI:-))...no ale pro zapřísáhlé intelektuály to taky není to pravé ořechové...žádné existenciální drama se nekoná:-) ()

Newman_xf

Tohle je film asi opravdu jen pro ty, kdo o to stojí.. Mám trochu pocit, že hodnocení sráží v očích mnohých už jen téma a herečka.. Nepřišlo mi, že by to trpělo neduhem přehnaného patriotismu. Naopak vyznění je, že politikům jde v prvé řadě o své blaho. Vždyť už ten název vylučuje nějaký přehnaný patriotismus. Ani mi to nepřišlo jako vyhraněná feministická agitka. Hlavní postavě jsem věřil motiv, že to dělá hlavně kvůli sobě - a hlavně proto, že tu práci dělat chce. Bylo to spíše o lidech. Viggo byl výborný, Demi asi hrála na hranici svých možností, ale myslím, že na malinu to nebylo.. Že je film předvídatelná glorifikace ženy? A? Řemeslně s tím problém nemám.. Samotný výcvik má téměř dokumentární ráz.. Konec je trošku slabší, klišoidní - i když chápu, že SEALS své muže neopouštějí.. Spíš byl naroubován na rychlo, jako pěst na oko.. Jako důkaz - povedlo se.. Hold producent by měl platit a ne kecat do scénáře 70%. 75% když člověk přihlédne k tomu, že dobrých filmů o speciálech moc není, a minimálně výcvik se povedl na jedničku. ()

Shitonit

Demi nádherná, děj a akce docela v pohodě. Jedná so o hezky natočenou agitku, jak je fajn, být jako žena v armádě USA. Výhody: za a, můžete šukat i když nechcete, za b, dřív nebo později vás budou jebat :-) ()

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

23.08.2011

Jeho bývalá manželka Demi Moore si zahrála G.I. Jane, Bruce se teď připojil k týmu G.I. Joe. Konkrétně v roli „otce všech Joeů“, generála Joea Coltona. Kolovaly o tom drby už nějakou dobu, teď to… (více)