• gouryella

Dalo se vytěžit z daného tématu daleko, daleko více než jen omezit se téměř celý film na hledání včelaře, který pomůže...... Filmu chybí tempo a nedokáže zaujmout.(18.9.2003)

• Wacoslav1

No co je tokok za vyprdenej radoby dramatickej normalizacne vychovnej zblitek?!(17.8.2012)

• triatlet

Výchozí zápletka je dost silná a Jakub Zdeněk přesvědčivý. Ale bohužel scénář sklouzává k víceméně směšným honičkám, jak sehnat včelaře a to 1. neopilého, 2. zdravého (nejlépe ne po žloutence), 3. a navíc toho roku párkrát popíchaného včelami, 4.pokud možno tuzemského... Příjemně překvapil Oldřich Vlach v roli doktora.(15.7.2012)

• YURAyura

Promarnena prilezitost - pokus o maly cesky "TechnoMed" thriller se vsemi nesvary prestavboveho filmu z socialistickeho Ceskoslovenska. Zkratka to nefunguje.(18.10.2010)

• WANDRWALL

Od tohoto filmu jsem si sliboval silný příběh, skvělé herecké výkony a když jsem na to koukal, tak to cosi nebylo ono. Do noci jsem pak přemýšlel, co mi v tomhle filmu scházelo...(21.4.2011)

• - Přestože žádná z hereček ženských rolí tohoto filmu nehrála v seriálu Nemocnice na kraji města (od r. 1997), zazní hláška, která na zmíněný seriál naráží, a to: "Nedramatizuj, nejsi na kraji města." (VMa)

• - Pobodaný chlapec má krevní skupinu AB pozitivní, což zazní ve filmu. Celé se to točí kolem toho, že musejí najít včelaře se stejnou krevní skupinou, aby mohli dát transfuzi... jenže člověk se skupinou AB (RH)pozitivní je tzv.univerzální příjemce, tj. může dostat jakoukoliv krevní skupinu a jeho tělo ji přijme. (Blondybaby)

• - Natáčeno v nemocnici ve Vrchlabí. (M.B)