• balba
  ****

  Smutný , ale pěkný příběh.(10.2.2007)

 • triatlet
  **

  Výchozí zápletka je dost silná a Jakub Zdeněk přesvědčivý. Ale bohužel scénář sklouzává k víceméně směšným honičkám, jak sehnat včelaře a to 1. neopilého, 2. zdravého (nejlépe ne po žloutence), 3. a navíc toho roku párkrát popíchaného včelami, 4.pokud možno tuzemského... Příjemně překvapil Oldřich Vlach v roli doktora.(15.7.2012)

 • WANDRWALL
  **

  Od tohoto filmu jsem si sliboval silný příběh, skvělé herecké výkony a když jsem na to koukal, tak to cosi nebylo ono. Do noci jsem pak přemýšlel, co mi v tomhle filmu scházelo...(21.4.2011)

 • LiVentura
  ***

  Zajímavý počin psychologického dramatu na téma "včela vs.člověk".(17.1.2014)

 • Agatha
  ***

  Zajímavý námět, ale bohužel špatně zpracovaný scénář. Chtělo to něčím více oživit než jen hledáním vhodného dárce a lapálií kolem toho. Začátek vypadá velmi slibně, ale jakmile se děj přesouvá do nemocnice, začíná být děj tak nějak stereotypní a nezáživný. Navíc nemocniční prostředí vypadá až moc ponuře a depromovaně. Ale když už se začnete dívat, tak jste zvědaví jak to dopadne. Herecké obsazení také není nijak výrazné. Marta Hrachovinová jako matka působí tak nějak upjatě a unaveně. Oldřich Vlach se mi v roli akčního lékaře taky moc nezamlouval, ale výkon podal nadprůměrný. A snaha nemocničního personálu o zachránu života je neúprosná a působí celkem věrohodně a to se cení. Nevím jestli je dnes k vidění, že by se tolik lidí zapojilo na záchraně lidského života. Snad někde ano...(31.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace