• Šandík
  ***

  Žádné veledílo, ale proč tak příkrá a odsuzující hodnocení? Pánové nemají rádi psychologizující filmy? Asi je čas jim nakoupit chrastítka, aby si měli s čím hrát... ;o)(27.10.2006)

 • Agatha
  ***

  Zajímavý námět, ale bohužel špatně zpracovaný scénář. Chtělo to něčím více oživit než jen hledáním vhodného dárce a lapálií kolem toho. Začátek vypadá velmi slibně, ale jakmile se děj přesouvá do nemocnice, začíná být děj tak nějak stereotypní a nezáživný. Navíc nemocniční prostředí vypadá až moc ponuře a depromovaně. Ale když už se začnete dívat, tak jste zvědaví jak to dopadne. Herecké obsazení také není nijak výrazné. Marta Hrachovinová jako matka působí tak nějak upjatě a unaveně. Oldřich Vlach se mi v roli akčního lékaře taky moc nezamlouval, ale výkon podal nadprůměrný. A snaha nemocničního personálu o zachránu života je neúprosná a působí celkem věrohodně a to se cení. Nevím jestli je dnes k vidění, že by se tolik lidí zapojilo na záchraně lidského života. Snad někde ano...(31.12.2007)

 • argenson
  **

  Téma dobře, zpracování dostatečně. Navíc, my to máme s přáteli tak, že když se řekne cena medu, všichni víme, že někdo má brutálně nateklej ksicht.(27.2.2014)

 • Boss321
  ***

  Hodně zajímavý příběh z nemocničního prostředí a dobré herecké výkony dělají film poutavým a celkem zajímavým. Navíc příjemná 75 minutová stopáž také není na škodu. Bohužel filmu hodně ublížil, alespoň v mých očích, zub času. Přesto slušný film na nedělní dopoledne......(23.7.2008)

 • swamp
  ***

  Film jsem viděl už někdy jako poměrně malé dítě. Pamatuji si, že na mě dosti zapůsobil. Ovšem když jsem ho nyní po letech zhlédl zase, tak jsem se spíše pousmál. Není to úplně špatné, ale přeci jen jsem čekal drama a dostalo se mi honby za včelaři.(13.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace