• WANDRWALL

Od tohoto filmu jsem si sliboval silný příběh, skvělé herecké výkony a když jsem na to koukal, tak to cosi nebylo ono. Do noci jsem pak přemýšlel, co mi v tomhle filmu scházelo...(21.4.2011)

• gouryella

Dalo se vytěžit z daného tématu daleko, daleko více než jen omezit se téměř celý film na hledání včelaře, který pomůže...... Filmu chybí tempo a nedokáže zaujmout.(18.9.2003)

• F.man

76 minut včelařského hledání sice snímek ustojí, ale nic velkého od něj očekávát nejde. Spíše naopak snímek místy dost nudí a jelikož mu chybí nějaký hlubší děj, nebo něco co by alespoň dramaticky podpořilo hlavní linku jsem někde na 1 - 2 hvězdách. Když si navíc pomyslím jak si scénáristi okatě házely klacky pod nohy aby ještě alespoň trochu prodloužili stopáž, zaokrouhlím nakonec dolů. Každopádně krásny plakát. Máte včely? (6.2.2011)

• YURAyura

Promarnena prilezitost - pokus o maly cesky "TechnoMed" thriller se vsemi nesvary prestavboveho filmu z socialistickeho Ceskoslovenska. Zkratka to nefunguje.(18.10.2010)

• Wacoslav1

No co je tokok za vyprdenej radoby dramatickej normalizacne vychovnej zblitek?!(17.8.2012)