Alex Whitman, ambiciózní manažer firmy zřizující kasina a noční podniky, je vyslán do Las Vegas, aby dohlédl na novou zakázku. V malé hospůdce se seznámí s půvabnou mexickou dívkou Isabelou Fuentesovou a stráví s ní noc. Ráno však dívka zmizí, dřív než se Alex probudí. Znovu se objeví o tři měsíce později, právě když je Alex uprostřed důležitého jednání, a oznámí mu, že je těhotná. Když odejde, Alex se za ní vydá a slíbí jí, že s ní pojede za její rodinou, protože se Isabela bojí otce. Po náročné návštěvě, plné početného příbuzenstva, Alex Isabelu požádá o ruku a hned se vydají do obřadní síně. Krátce po svatbě nejprve dorazí Isabelin zuřící otec a vzápětí zbytek příbuzenstva. Objeví se i její psík, což se Alexovi vůbec nelíbí. Manželé se poprvé pohádají, když se ukáže, že zatímco Alex se chce vrátit do New Yorku, Isabela odmítá opustit Las Vegas. Manželé si zvykají na společný život a snaží se sladit odlišné zvyky, názory i přístup k životu. Další komplikace nastanou, když přijedou Alexovi snobští rodiče, kteří se netají nelibostí nad synovým výběrem partnerky. Seznámení Whitmanových s Fuentesovými skončí hádkou. Po další rozepři skončí Isabela v nemocnici. Když ji Alex navštíví, odmítne ho, řekne mu, že potratila, a bez rozloučení odjede k prababičce. Alexovi se stýská a na náladě mu nepřidá, když dostane oznámení o rozvodovém řízení. Zdá se, že vše je ztraceno... (TV Nova)

Torgal

Pohodová romantika, ktorá stojí na pôvabnej Salme Hayek (a to ju bežne veľmi nemusím) a zábavnom Matthewovi Perrym. Napriek ich rozdielnosti im to spolu nečakane sekne a výsledkom je príjemne strávený čas v ich spoločnosti. Nič originálne, no napriek tomu spoľahlivo fungujúce. 7-/10 ()

kluzo

Na to, jak je to jednoduchý a předvídatelné dej, tak tento film už jsem viděl asi 5x a po čase určitě budu moct zas. ()

BDMarty007

Pokud od filmu čekáte byť jen trochu hloubky či intelektuální potravy, tak tento film to rozhodně není. Tisíckrát obehrané téma, tentokrát v americkém kabátě. Ani Salma Hayek nedokázala dát filmu jiskru. Mattthew Perry se celý film úporně snaží o vtip, ale bohužel, nedočkáte se. Slabá 2. ()

mira.l

Už to něco pamatuje, ale bylo to příjemné, dobře se na to koukalo (co si budem povídat, Salma hayek ve svých 31 letech byla opravdu krásná ženská), bylo to i celkem vtipné, rozhodně to nepůsobilo trpaně či nudně, tak co na tom, že to je nesčetněkrát omleté téma?? Takže s klidným svědomím čtyři *. ()

dogma97

První polovina výborná, vtipná, s jiskrou. Od setkání jeho a jejích rodičů vidíme bohužel už jen nastavovanou kaši, nemastnou neslanou - scénáristovi evidentně došel dech. 50% ()

knihovna

Zajímalo by mě, jestli ten film je tak dobrý, nebo je to tím, že tam hraje Salma Hajek, ale ač je to tuctová romanťárna, tak se na to můžu dívat i opakovaně. Ale asi to bude tou Salmou. ()

Tominni

Taková klasická romantická komedie (nebo spíše film, toho vtipu zase tak moc není). Vše celkem předvídatelné, včetně konce. Ale je tu samozřejmě Salma Hayek, proto to nakonec vyjde alespoň na slabší průměr. ()

Hemlock

Vzhledem k obsazení jsem očekával totální střevní potíže, ale nakonec musím konstatovat, že to není vůbec zlé… Salma a ty její výstavní měchy film tahají do koukatelných mezí a i přes to, že je to romantika, dávám trojec. ()

elanista1

Asi od desiatej minuty som len gulal ocami, fakt by malo byt zakazane taketo filmy tocit. Dookola o tom istom, len s novymi tvarami. Tento film ma tvare sympaticke a to je jedine plus. Nakoniec davam druhu hviezdu, za neskodnost. ()

Lucbric

Krásná romantická komedie (nejen) o tom, jak si dokážeme přelouskat znamení, která se kolem nás v životě objeví. Je to všechno osud hlásící se o svou přítomnost pomocí všudypřítomných znamení nebo jenom pouhá náhoda? Obsazení herců je skvělé, každý je úplně jiný a přesto jim to spolu moc sluší. Kdyby se všichni lidi na světě na chvíli zastavili a nežili ten jejich uspěchaný život, kdy nemají na nic a na nikoho čas - a podívali se kolem sebe, možná by jim leccos otevřelo oči :) Soundtrack byl naprosto geniální... I Can't Help Falling in Love... ***** ()

vwpetras

Pěkná romantická komedie, na kterou se kouknu s chutí znovu. A to nejen proto, že tam hrají Salma Hayek a Matthew Perry i když jak bylo již řečeno oni tomu určitě pomohli. ()

macek166

Béčkový film s herci, kteří umí hrát i áčkově. Z úhlu zábavy pohledu film celkem obstává, ve filmu nejsou příliš hluché pasáže, kdy by si člověk říkal, proč to tam proboha jen je, film plyne ladně s klasickým až divadelním schématem na konci, krize, peripetie, rozuzlení. Herci nehrají své role špatně, ty jsou však natolik jednoduché, v lecčem až archetypální, že nemohou v člověku zanechat nijak hlubší dojem. Alex je ukázkový kariérista, typ matematika a necitlivý muž, který ženám nerozumí. Osobně zde necítím tu opravdovou romantiku, ktero use snaží zachytit, byla by těžkce proveditelná ve skutečnosti a ještě tíž se do ní vžívá po scénáristické stránce. Jaká láska tu může být, když se podíváme na Alexovo strádání, když mu Isabela řekne, že se rozcházejí? V lásce, jakou se tu snaží vyvodit by taková reakce přesahovala rámec únsonosti a alex by neseděl jen u silnice a nedíval by se do země, ale v pláči by šílel. Kdo by to ale chtěl od vztahu, kterému divák přeje, ale cítí tu odtažitost. vyvrcholení je pak sice moc pěkné, ale těžko se mu věří. Přesto je film sleovatelný a i přes to, že tu nejsou velké emoce a na děj filmu člověk zapomene, pobaví ho. Pochválit musím alespoň pro mě krásnou hudbu, která převyšuje samotný film. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry