poster

Blade 2

 • USA

  Blade II

 • Německo

  Blade II

 • Slovensko

  Blade 2

Akční / Fantasy / Horor / Thriller

USA / Německo, 2002, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuxedo
  ****

  Na rozdíl od jedničky už je to "jen" popcornová akční zábava. Ale velice dobře natočená, jen občas s mizernými triky.(11.8.2004)

 • Gemini
  ****

  Aneb jak skvěle by Blade I vypadal s pořádným rozpočtem:) Pokud máte rádi Marka Vašuta, budete se první dvě minuty po titulcích skvěle bavit. Pokud ho nesnášíte, tak ostatně taky:) Karel Roden je naprosto neodolatelně slizký (další vzor pro moji budoucí kariéru), a třešničkou na dortu je Assad Dannyho John-Julese. Platí zde všechna pravidla druhých dílů - soubojů je více, jsou propracovanější a krvavější. Nepřátel je více a jsou nechutnější. A hlavní hrdinka je krásnější:) Příběh se žene vpřed jako zběsilý, závěr filmu je naprosto comicsový, nicméně do budoucna mnohé slibující. (Jenže trojka to zazdí se všemi nadějemi:P) A co se hudby týče, soudtrack je opět výborný, ale postrádám dva tracky - druhá část House Of Pain a Name Of The Game od Crystal Method.(22.1.2003)

 • Baldachýn
  **

  Ovšem pokud budeme posuzovat Blade II jako film, najdeme takřka učebnicový příklad špatného pokračování. Kdysi jsem si definoval čtyři syndromy špatného druhého dílu série: přeplácanost, hysterická opatrnost, trapné zmrtvýchvstání oblíbeného hrdiny a debilní podtitul. A nebýt toho, že před premiérou film přejmenoval z Blade II: Krvavá štvanice na pouhé Blade II, našel bych tu syndromy všechny. (Reflex)(4.8.2002)

 • Hal_Moore
  ***

  Nemůžu si pomoct, ale mě se Blade prostě nelíbí. Ať jednička, dvojka nebo trojka. Možná je to hlavním představitelem, možná protože nemám rád filmy o upírech... Tomuto zaměření prostě neholduji.(4.1.2006)

 • Pohrobek
  odpad!

  Tady zbyly jenom a pouze akční až taneční hody umocňované nestravitelným střihem. Všechno, co dělá obvykle film filmem, se vytratilo kamsi do neznáma. Výsledek může být jenom jeden (vlastně jeden dvojjediný): pro první část diváků extra-super nabyté dvě hodiny tvrdé akce, pro tu druhou (doufám, že ne pro zbytek) pitomá, nesmyslná nuda hrající si na zábavu.(10.4.2005)

 • - Když je Blade (Wesley Snipes) na konci filmu proděravěn kůly, aby z něj mohli upíři dostat všechnu krev, projdou mu bodce zápěstím a stehny. Jelikož je oblečen jen v kalhotách, tak mu to do nich udělají díry. Ale když Blade později po koupeli v krvi bojuje s upíry, nejsou už jeho kalhoty děravé. (DaviD3141)

 • - Většina filmu se natáčela v Praze. (EMMY)

 • - Na filmu se podíleli tvůrci komiksových knih, Mike Mignola a Timothy Bradstreet. (TomikZlesa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace