Blade 2

Blade II

Blade 2

Akční / Fantasy / Horor / Thriller

USA / Německo, 2002, 117 min

rozpočet : $54 million tržby celosvetovo : $155,010,032(20.4.2006)

• Galadriel

Já tomuhle stylu filmů moc neholduji, takže pro mě nic moc, ale kdo chce jen akci, bezduchý příběh a atmosféru, může být při sledování v sedmém nebi.(29.3.2004)

O chlup lepší než-li jednička. Je to však tím, že tentokrát si to již vůbec na nic nehraje. Tvůrci si prostě pro zábavu sobě a ostatním natočili solidně odsýpající béčko se vším všudy. Hloupé dialogy, cool hlášky a herci, slušná akce, spousta stupidních momentů a tak dále. Škoda, že se nemírnili ve výsledné stopáži, jelikož by to výsledku jen prospělo.(29.6.2007)

• MM_Ramone

Mám rád wamp-horrory. Je to jeden z mojich najobľúbenejších horrorových subžánrov. Páčia sa mi staré, prachom zapadané vykopávky, v ktorých si zahral femonenálny Bela Lugosi; milujem tiež aj americkú produkciu z osemdesiatých rokov, zaoberajúcu sa týmto temným námetom. Ale taký nezmyselný, akčný blábol ako je "Blade" nedokážem rešpektovať. Černošský polovapmír, čo bojuje proti bande smiešných, metrosexuálnych upírov. Totálna zhovadilosť. Ku silnej averzii, ktorú som si vypestoval ku tejto filmovej trilógii, hodne prispieva aj nechutný Wesley Snipes, ktorý stvárňuje hlavného hrdinu. *(24.8.2011)

• CheGuevara

Destilát, odmocnina a vůbec výsměch předchozímu dílu.(18.10.2006)

• - Většina filmu se natáčela v Praze. (EMMY)

• - Reinhardt (Ron Perlman) má ve filmu zbraně Beretta 92FS ráže 9x19mm a Remington 870 ráže 12 Gauge. (dc125)

• - Ve scéně, kdy Scud (Norman Reedus) hlídá v dodávce a všimne si nějakého hluku, drží v pravé ruce koblihu. V jednom z následujících záběrů má však v pravé ruce cigaretu. (Terva)