foto

Leonor Varela

  • nar. 9.12.1972 (45 let)
    Santiago, Chile
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Leonor Varela se narodila 29.12.1972 v Chile, Santiagu, ve znamení kozoroha. Její matka Leonor Palma je tanečnicí a otec Francisco Varela byl významným vědcem, má tři sourozence, bratry Gabriela, Javiera a sestru Alejandru. Kvůli stěhování z Chile do jiných zemí jako jsou Francie, Německo umí několik jazyků: anglicky, španělsky, francouzsky, italsky. Chodila na školu Ecole de Passage Conservatoire Superieur de Paris.

První film ve kterém se objevila byl serial pro mladistvé TIC TAC. Leonor porazila 35 hereček na castingu KLEOPATRY. Byla nonimována na Ariel Awards za nejlepší herecký výkon v HLASECH NEVINNOSTI. Postupně začala více natáčet různé filmy různých žanrů v malých rolích i velkých např. HELL RIDE, PROKLETÍ HROBKY FARAONA TUTANCHAMONA, GOOL 2, BLADE 2,NENÍ TO TAK VÁŽNÉ, MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU.

Při natáčení Kleopatry s filmovým přítelem Billy Zanem, spolu začali chodit, ale vztah trval jen dva roky. Leonor se objevila v časopisech jako jsou Rolling Stone, Cosmopolitan, Maxim. Bohužel však se neobjevila na žadném z českych magazínů.

ČSFD.cz

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace