Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

• USA Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed (více)

V Coolsvillu je v kriminologickém muzeu slavnostně otevřena expozice věnovaná úspěchům společnosti Záhady s.r.o., kterou tvoří poněkud ješitný Fred, krásná Daphne, chytrá Velma, zmatkář Shaggy a jejich pes Scooby-Doo. Zatímco se Velma zakouká do mladého kurátora Patricka Wiselyho, Fred a Daphne musejí čelit otázkám protivné reportérky Heather Jasper-Housové. Slavnost je však přerušena, když nečekaně obživne obří pterodaktyl a napadne hosty. Přestože se s ním přátelé pokusí utkat, monstrum uletí a na něm maskovaná bytost, která spolku vyhrožuje pomstou. Velma s Fredem a Daphne se domnívají, že jde o dílo šíleného vědce Jonathana Jacoba, kterého kdysi odhalili a pomohli dostat do vězení. Zdá se, že při svém útěku z vězení nezahynul v moři, jak se dosud myslelo. Velma zjistí, že klíčem k výrobě monster je látka randamonium, nacházející se v místním uzavřeném dole, a zatímco musejí svést několik bitev s dalšími obživlými duchy, Heather proti nim v televizním zpravodajství rafinovaně poštve celé město. Stávají se z nich psanci, nepřestávají však pátrat po způsobu jak zastavit děsivé události a odhalit jejich původce. Svým svérázným způsobem do vyšetřování zasáhnou také Shaggy a Scooby-Doo, když se jim podaří zmocnit řídícího panelu sloužícímu k oživování a ovládání monster. Padouch ho chce za každou cenu zpět a Velma vymyslí, jak se s pomocí panelu oživlých monster a duchů zbavit. (TV Nova)

WolfR odpad!

Jak jsem řekl, kreslený seriál Scooby-Doo je mnohem lepší, hraného Scoobyho nebrat! Tento film nemá vůbec hlavu a patu! Je to jen chaotická blbost. S větší stupiditou jsem již dlouho neměl tu čest! Odpad! ()

haushinkaa

Docela šílenost, mohlo (a mělo) to být propracovanější, ale viděla jsem mnohem horší filmy a u tohohle jsem se navíc bavila... ()

DaUr

O seriálu jsem slyšel. První film jsem viděl. Ten ušel. Tohle už je ale moc. Přijde mi že film naprosto postrádá scénář, humorných scén je pramálo, dobrodružných ještě méně. Dialogy jsou o ničem. Modleme se, aby nevznikl díl třetí, jelikož kdyby se zachovala tato sestupná tendence, tak si nedovedu kvalitu trojky ani představit... Jedna hvězda za vcelku dobrou animaci příšer. ()

filmmovier

Já si nemůžu pomoct, mě se Scooby Doo a jeho parta prostělíbí, hlavně v tomhle hraném podání. Pořád bláznivě ujete a vtipné, tentokrát i s velkou partou monster a ,, bubáků" a i když je děj nabitý, v pár okamžicích to je přece jen na škodu. Ale jedničce se to skvěle vyrovná. ()

Lachtaan

Scooby-Doo je fenomén, který mě ale ohromně minul. Jeho animovaná dobrodružství jsou suchá jak léto v subsaharské Africe a ty hrané verze mi taky dělaly celkem problém. Nicméně první části se ještě daly zkousnout. ()

Dawid199

Jedná se v podstatě o dosti podprůměrnou záležitost, která má dost daleko i od "béčka", ale je pravda, že jednou se to shlédnout dá a když je ta správná nálada, tak se u toho i dobře pobavíte. Nic víc se ale očekávat nedá. ()

oveckaoa

Jako možná je to tím, že jsem to viděl až v roce 2020, ale za mě v pohodě Jsou daleko horší rodinné komedie než tohle a mají více procent namátkou Pan Chůva, Beethoven od 4 nahoru, Doktor Dolittle od 3 nahoru,Sám Doma a Bohatý, Sám Doma 3, Sám Doma 5 a dalo by se pokračovat. Těch 41 procent aktuálně je hodně podhodnocených. ()

Aven

U tohoto filmu jsem se smál celkem často.Sice na úplně jiných místech než autoři zamýšleli, ale smál. No taky kdo by to vydržel, když na scénu nastupovaly postavy jako Nerudný rudník, Asfalťák nebo Cukrový vatovec. ()

Wade

U druhého dílu platí vlastně to co u prvního. Tudíž stejný komentář. Scooby-Doo je prostě super ! 100% ()

Ravi

Nic nefunguje, jak má. Dějově těžká zoufalost, akčně namydlený samoúčel, ztvárnění pro mě nesympatické. Digitálně skvělé, ale proč? No zkrátka film jenom pro děti. 20% = 1/5 ()

tommy187 odpad!

Po absolútne zbabranej jednotke som dal šancu dvojke a dosť som sa sklamal. Jednotka mala oproti tomuto inteligentný humor, film aspoň ako-tak držal Rowan :). Ale tento film nemal žiadneho "spasiteľa", ktorého prítomnosť pridala jednu hviezdičku, naopak tu som hlavne za herecké výkony (nechcem krivdiť tým trápnym vtipom) strhol všetky hviezdy. Tento film si nezaslúži ani jednu. Tak mi je ľúto príbehu Scooby-Doa, ktorý bol v mojich očiach do tohto filmu aspoň aký, taký. 5% ()