Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

Mianelia2050

Opravdu nádherný film :). Převelice mě dojal :'). Velmi originální, herecké výkony bombastické... hudba se hodila. Obsazení též moc výstižné :). Nechci tu opakovat to, co říkají mí drazí "kolegové" uživatelé, takže to zakončím obvyklým: uděluji plný počet hvězdic :). Možná se někdy více rozepíšu, když mě něco napadne... :D. ()

PavelZava

Úsměv Claire Forlani v té nejhezčí scéně Are you married ? ... Girlfriend ? :-).... Gay ? How come ... ? https://youtube.com/shorts/KhNdnJjaqBI?feature=share ()

Lord Fuck

Tak nevim na co si tady hrajete? Pitt zvládá tuhle roli opravdu precizně, stejně tak Hopkins, kterej hraje co je od jeho postavy třeba. Fakt mě občas překvapíte svejma "rádoby vtipnejma" hodnoceníma-jak se řiká: kritizovat umí každej vůl ()

Quido

Dnes jsem znovu viděl tento film a přehodnotil jsem své hodnocení na maximum hvězdiček, protože si to opravdu zaslouží. Ať mám rád jakékoliv filmy, žánry prostě cokoliv, tenhle film mne opravdu zase dostal. P.s.: A ten soundtrack je opravdu jeden z těch nej.. ()

haWranka

Z tohohle filmu mám rozporuplnej pocit. Na jednu stranu je to takovej doják, že to moje dušička nevydržela a kapesníky vzaly za svý. Ale na stranu druhou, stačilo mi vidět to jednou. Možná je to tím, že těch emocionálních scén bylo moc a představa povahy Smrti byla děsná. Zvláštní, zvláštní... ()

ecis

Oblubena romantika mojej priatelky na mna urobila dojem. Keby nie poslednej polhodinky a natahovania uz tak natahovaneho zaveru, tak by som zaradil aj do svojho velmi skromneho top rebricka romantiky  A Bradovi a jeho sladkemu usmevu davam aj 5 hviezdiciek. ()

Trias

Jeden z nejroztahanějších a nejkýčovitějších filmů, co jsem kdy viděl. Je mi jasné, že zde přítomné dámy budou vzdychat, jak je to romantické, ale rozum mi velí něco zcela jiného. Kde začít? MJB obsahuje snad všechny kýčovité milostné scény, co na světě existují. Dialogy mají být nesmírně produševnělé a krásné, místo toho jsou až místy brutálně kýčovité, neuvěřitelně roztahané a zcela beze smyslu. Brad Pitt hraje romantického blbečka, který neustále kroutí očima a myslí si, že u toho všichni budeme vzdychat blahem. Vzhledem k tomu, že má představovat smrťáka, tak je neuvěřitelně trapný. Pokud si pro mě taková smrt příjde, tak to se tedy obrovsky bojím. Navíc multikulturalisté si jistě smyslnou - smrťákem běloch-blonďák-hezoun, to už zavání čímsi. Celý děj filmu je neuvěřitelně roztahaný, zejména závěr, který je absolutně nicneříkající a naprostá většina scén by se dala vypustit. Kýčovitost umocňuje okamžité vyřešení problému s akciovkou, který nejprve bublá celý film a potom je naivně uzavřen za pět minut. Pomineme-li, že je zde pomilionté ztvárněno klišé "jak se ta skromná hezká zamilovala do toho hezkého hodného", tak nejvíce zaráží sterilnost motivu smrti. Že se naše společnost bojí smrti bylo nádherně ztvárněno právě zde. Pitt je "miloučká smrt", která si své oběti vezme tím způsobem, že zajdou za horizont (závěrečná scéna) a už je nevidíme. Za nervózu, kdy jsem si několikrát říkal ať už to popojede a několikrát jsem měl tendenci to vypnout, dávám o jednu hvězdičku méně. ()

gemi

Tento film zcela jistě není průměrný, ale na můj vkus obsahuje příliš mnoho příliš dlouhých "pohledů do očí". To, že je Pitt toporný, bych mu nevyčítal, hrál smrt a svoji roli zvládl výborně. Copak někdo ví, jak se chová smrt? Skáče přes švihadlo? ()

dessa

Při prvním shlédnutí se mi film moc líbil, ale s odstupem času jsem se podruhé nevydržel dívat do konce. Film podle mě nevyčerpal z námětu úplně vše, co mohl. Ale na druhou stranu se tomu přiblížil... Všechny tři hlavní postavy byly zahrány na nadstandartní úrovni, Hopkins, Pitt a Forlani umí... ()

prasklinka

skvělý film na večer, ale bohužel je tak dlouhý že u něj můžete několikrát usnout (nemyslím to zle). Jinak Brad Pitt tu má opravdu moc milou roli. ()

simplejack

Ne, ne tenhle typ emotivních snímků na mě nefunguje a nejspíš nikdy fungovat nebude, abych pravdu řekl tak poslední dobou jsem nějaky přecitlivělý a u čím dál tím více snímku pouštím slzu. Tady to však nehrozí. ()

kwaicheng

Vcelku milý příběh se zajímavým nápadem, ale to je asi tak všechno. Natírání malého kousku másla na příliš velký krajíc (slovy klasika:), smrtelně dlouhé, posledních 78 minut bylo neskutečně ukňouraných, pořád teda jako že ne, ale vlastně jakože jo, i když vlastně jako ne nebo jo...?...Jako když přehazujete jezevčíka přes plot a on se vrací dírou pro slepice. Nicméně za shlédnutí to stojí. ()

PetrH.

Tohle dílo jsem viděl už několikrát, ale pokaždý mě bavilo, jako kdybych viděl zase nový a moc zajímavý film, který upoutá a nutí shlédnout až do konce. Je to procítěný a zároveň pohodový snímek u kterého si odpočinete a možná i zamyslíte. Atmosféra filmu je prostě skvělá a soundtrack není rozhodně o nic horší. ()

Primavera

Uletených úplne od veci 5 hviezdičiek napriek občasnému klišé a sentimentu vo filme..... tak prečo tak robím? Nikdy som nevidela v žiadnom filme tak fantastickú chápavú ľudskú a sexi Smrť akou bol Brad Pitt. Keď sa raz budem smrti báť, spomeniem si na jeho stvárenenie smrti a myslím, že ma strach prejde. :-) ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster