Pepek námořník

Najslávnejší rozprávkový námorník a konzument špenátu Pepek súperí zo zákerákom Blutom, ktorý sa vždy objaví v nesprávny čas na nesprávnom mieste. Bluto a Pepek aj s priateľkou Oliv Oylovou a svojimi synovcami prinášajú v každom dieli dávku zábavy a ponaučenia. (Makky)

yaqwsx

Jako dítěti se mi Pepek nikdy pořádně nelíbil. Až teď jsem si ale schopen uvědomit proč - je to pořád dokola to samé, hlavní postavy nejsou zrovna sympaťáci a často ubohý děj. Každopádně i přesto se občas na nějakou jednotlivou epizodu podívám, když ji náhodou v televizi zrovna chytnu. ()

eFOXsize

Pepek se mi jevil jako starý kriminálník. Oliv jako ošklivá snobka. Každý díl se zdál stejný. A přesto mě každý bavil a poctivě jsem jedla špenát. :-) Tohle už je klasika! Nakonec, animace se mi líbili :-) ()

OJan

Všechny díly tohoto seriálu (až na pár posledních) jsou hodně dobře udělané, jsou vtipné, zábavné, občas sice nějaká slabší, nudná či trapná scénka je, ale jen velmi málo. |95%| ()

Danulinda

Původně jsem sice uvažoval "jen" o čtyřech bodech, avšak zjistil jsem, že si tento velice vtipný a scénáristicky propracovaný kreslený film, respektive pohádka, zaslouží plný počet bodíků, protože většina dílů patří do kvalitativní špičky, přičemž ostatní jsou "alespoň" mírně nadprůměrné. ()

Jack_F.

Další za mého času sobotní ranní klasika. A teď pro ukázku, co Nova dává těm malým satanům - Bakugan (38) Fantastický svět malých koulí, které se po aktivaci transformují na bojovníky s neuvěřitelnými schopnostmi... Se z té novy vážně udělám. :D ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Rafa

Plusy: Jednoznačne kultová, zábavná záležitosť, bez ktorej si nedokážem predstaviť detstvo. Mínusy: Stále dokola rovnaký obsah, ale kedže je to seriál pre deti, odpúšťam ()

eeddiiee

Celé mládí jsem kvůli tomuhle počinu věřil, že mi po špenátu samovolně narostou svaly. Výborný seriál, kterému občas dochází dech a nápadů ubývá. Ale Pepek pro mne vždy bude borec s velkým B ()

stenrik

Proč nemám rád Pepka? Protože je to nuda. Proč? Protože každá epizoda je vlastně do mrtě stejná. Pepek něco dělá s Olivou, Brutus ji zblbne a Pepek nakonec vše zachrání a sem tam se tam objeví čarodějnice. Jinak náš dabing se Stanislavem Fišerem, Inkou Šecovou, Davidem Suchařípou a Dalimilem Klapkou je skvělý ačkoliv vznikal až v roce 1994. Nejvíc mě baví když se do toho stereotypu nachomýtne ten tlouštík a říká "Rád vám za hamburger dnes zaplatím zítra". Ale alespoň za tu nostalgii musím dát průměr. ()

Indominus odpad!

Vždy jsem fandil Brutovi. A perfektní odkaz byl v Griffinových - takhle vážně lidské tělo nevypadá, jsou to nádory, máteto za pár... :) ()

m.a.rtin

Sice je to s tím špenátem tak trochu podvod na malé děti, přesto neznám nikoho, kdo by v mládí na Pepka nekoukal :-). Svoji plechovku špenátu měl vždy při sobě (a když ne, tak se aspoň v nejbližším okolí nacházelo špenátové pole :-D) ()

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (více)