Pepek námořník

Najslávnejší rozprávkový námorník a konzument špenátu Pepek súperí zo zákerákom Blutom, ktorý sa vždy objaví v nesprávny čas na nesprávnom mieste. Bluto a Pepek aj s priateľkou Oliv Oylovou a svojimi synovcami prinášajú v každom dieli dávku zábavy a ponaučenia. (Makky)

Květula

Špenát jsem nesnášela a Oliv mi přišla jako nesnesitelná hysterka, ale Pepek má prostě charisma, kterému nelze odolat. ()

Rosana

Což takhle dát si špenát?! Seriál nic moc, ale vryl se aspon do vědomí. Dobrá propaganda špenátu a řeknětemi, kdo by mlžil, když byste mu řekli "pepek námořník" :) ()

Makky

V detstve bol Pepek jedna z mojich najobľúbenejších rozprávok. Už som to dlhšiu dobu nevidel, ale pamätám si, že som to doslova žral. Bluto bol sviňa, ale ten Pepek si vždy s ním vedel rady. Šikovný chlap :) ()

blackrain

Pepek námořník a k němu pořádná porce špenátu, tak to si nechám opravdu líbit. S bráchou jsme se jako malí cpali špenátem pořád, ale ty svaly nám nějak nerostly a síla nepřibývala. No jo, seriál měl na nás hodně velký vliv. ()

Petroff

Pepek mi vždycky připadal podobně tupej jako Rocky... Osvalenec a velikej drsňák a frajer miluje nevýraznou, či přímo ošklivou, hysterickou vyzáblinu a utkává se v boji o její přízeň se svým sokem. Zase mám ale možná i díky němu fakticky rád špenát... ()

Martin741

Pepek Namornik bola klasika z detstva, spolu s Flinstoneovcami, My z kacerova a filmami Buda Spencera a Terence Hilla. Casto sa ustredna pointa opakuje, co nie je dobre : 75 % ()

Kwaichi

Dobrý nápad aj vydarený pokus na propagáciu amerického námorníctva, ako aj špenátu, tak nenávidenej zeleniny. Mimochodom, špenát patril medzi moje obľúbené jedlá (samozrejme, treba ho vedieť správne pripraviť) aj predtým než som si obľúbil Pepeka námorníka :p ()

MarekT

Sledoval jsem v mládí. Ale jinak víc pochval už asi nebude, protože už si z toho moc nepamatuji (například to, že hlavní postavu nadaboval můj oblíbený dabér Stanislav Fišer), což není, ale taky nemusí (Ruská ruleta) být zárukou kvality. Nicméně musím i po letech uznat, že Pepek je výborná & hlavně klasická postava, na kterou se nezapomene. Stejná slova mám i na úvodní znělku. ()

WolfR

Špenát mám rád, ale k Pepkovi jsme nikdy zvlášť nepřilnul, ale je to legenda a fajn seriál, dokáže pobavit, 4 hvězdy. ()

wendelin9

Už si ani nepamatuji, kdy sem posledně viděla nějaký díl s Pepkem, takžé mé hodnocení a popř. i můj komentář budou možná trochu mimo mísu, každopádně, co si pamatuji, seriál o špenátofilovilo se mi jako malé líbil a to, že jsou díly vlastně pořád stejné, mi starosti opravdu nedělalo :) ()

otík

Jako dítě se mi to líbilo víc, dnes se spíše divím tomu, jak se mi to mohlo tak moc líbit. Některé díly rozhodně dobré, kde přijde ke slovu špenát, tam je i pořádná mlátička, spousta dílů je však scénáristicky naprosto o ničem. ()

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (více)