Sedmá pečeť (1957)

Velmi příjemné seznámení se s panem Bergmanem.

Frigo na mašině (1926)

Byl to můj první Frigo a možná proto jsem čekal třaskavou grotesku plnou akrobatických pádů a gagů. A ejhle, dostalo se mi spíše výpravného dobrodružného snímku ve stylu Temného území (a to nemyslím jako urážku :) ) či Indiana Jonese. Groteskní kousky působili spíš rušivě a nevtipně a i jinak skvělá hudba byla při nich nevystihující. Jinak jsem ale velmi mile překvapen a potěšen.

Lov na Gluma (2009)

Až na drobné detaily naprosto neskutečný zážitek. Málem jsem místy zapomněl, že se dívám na "jen" na fanfilm. Skvělé masky a výborné digitální triky. A ano Gandalf je výborný i Glumův hlas se mi líbil. Nicméně jakkoli neulítávám na Vigovi, Aragorn nebyl nicmoc. Ale když jsem viděl, co tam vyvedli s tou Arwen, tak jsem si říkal:"Proč ji tam do toho..." Nicméně i přes mouchy je to úžasné dílko a nnemohu jinak než dát*****

Earth (2007) (TV film)

Jako pomůcka pro výuku na prvním stupni základní školy to jistě fungovat může. Jako seriózní dokument moc ne. Ale obrázky jsou to určitě nádherné.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Musím se přiznat, že mi docela trvalo, než jsem si k tomuto seriálu našel cestu. Nyní jej však považuji za jeden z vůbec nejvtipnějších..:) Sheldon je můj nový hrdina!:-D Je o parník lepší než IT Crowd. Obě série si zatím drží vysoký standard. Takže už se těším na další.

Vy nám taky, šéfe! (2008) odpad!

No a mně klidně taky... Tohle bylo vážně strašné. Ostatně podle očekávání. Otřesné herecké výkony. Neuvěřitelně tupý scénář. Nemám, co bych dodal...

Ozzákova škola kalení (2008) (seriál)

Comeback mě stále ještě nedokázal příliš vtáhnout, ale Pivulák s Pičákem rozhodně špatní nejsou.:)

Nikdykde (1996) (seriál)

Důležité je asi při hodnocení vědět, že série vznikla dříve než kniha... Důležité je asi též vědět, že scénář psal sám Gaiman... Důležité ale též je, že si několikrát povzdechl, když mu tam něco důležitého nechtěli dát: Dám si to do knihy... Ale co vím určitě je, že vůbec nevím, jak toto dílko zhodnotit, přestože jsem četl knihu i přepracovanou knihu i komiks... Nebo možná právě proto...