Londýnský gangster (2010)

Díru do světa Monahan debutem neudělá, ale najdou se i světlé momenty. Ať už Kasabian nebo výkony Colina a Raye Winstona.

V cizí kůži (2011)

Jestli vážně stačí do filmu nastrkat několik fekálních scén s létajícími hovny nebo průjmem, postavu ultimátního pitomce po vzoru Stiflera a dostat za to místo padáka spíš pochvalu, tak začínám vážně přemýšlet o dráze scénaristy v USA. Jako chlap však nemůžu opomenout přítomnost Olivie, která sama zvedne 80% hodnocení mezi pánskou částí uživatelstva. Budu věřit, že i Reynolds se toho zúčastnil jen kvůli ní.

Zběsilý útěk (2006)

S hokejem má film nakonec daleko víc společnýho než se na první pohled může zdát. Po velice slušné podívané, přišla poslední 20ti minutovka, která, jako to bývá často k vidění právě v hokejových zápasech, poslala doposud sympatický výkon do kopru. Paradoxně k tomu došlo na ledě při hrátkách s pukem, což je další spojitost s již zmiňovaným sportem. Možná sem zvrhlej, ale k hokeji patří vyražený zuby a tady by to byla aspoň jakáž takáž záplata. Asi je Walker tvrdší než bych do něj řekl. Každopádně závěr podle povinné šablony už byl při powerplay za rozhodnutýho stavu, takže darmo mluvit natož psát.

Čarodějův učeň (2010)

Tak je to jasný, nesnáším Baruchela. Od teď jakmile uvidím, že hraje někde hlavní roli, tak dávám od filmu ruce pryč. Ani kdyby s ním měla hrát Natálka nebo třeba sám velký Belmondo, tak se zlákat nenechám. Jediný co ve mě po titulcích zůstalo byla vlna odporu a znechucení a to přitom ostatní herci nebyli vůbec špatní.

Na tuhle nemám (2010)

Asi se nikdy nepoučim. Vždyť už podle traileru je vidět, že to bude americká klasika s rádoby vtipnými trapasy, který fungovaly naposled kdysi dávno v prcičkách. A stejně sem se na to zas podíval po zjištění, že tam hraje Alice Eve. Ta to nakonec beztak nezachránila, protože všechno přebíjí tragický výkon Baruchela.

Bez soucitu (2010)

Je to smutný, ale jediný světlý okamžik jsem u filmu prožil při vzpomínce na Pulp Fiction u scény se čtvrtlibrákem se sýrem.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

No pane Mangolde pokud přimhouřím obě oči, tak to dnes bude za 3. Od někoho jako Vy bych očekával mnohem pestřejší a promyšlenější podívanou, než tak obyčejný průměr, který by zvládl kdejaký "fušer".

Glee (2009) (seriál)

Občas je potřeba si u něčeho oddychnout a nezatěžovat si hlavičku komplikovaným dějem.

Borsalino (1970)

Belmondo s Delonem k sobě pasují jako Newman s Redfordem. Škoda, že obě dvojice natočili jen dva filmy, ve kterých společně ztvárnili rovnocenné hlavní role.