Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Postava Owena je ústřednější, než se na první pohled zdá. Svým charizma rozlamuje sám ty velké ledy, které vyrostly na Duncanovi. Vydatně mu pomáhá ta kočička AnnaSophia, která má super charizma(praise the lord, Tim Burton) a dokázala by to při jiném scénáři utáhnout i sama. Borci však vsadili na Rockwellíka a z něj udělali epicentrum téhle storky...dobrá karta. Film celkově má povznášející pocit, plný sladkých a hořkých momentů a já hltal každý z nich a užíval si je...

Osamělý jezdec (2013)

Je to film určený pro bavení se, tudíž je na to nutno přistupovat takto. Ale je docela fajn, nijak si u toho nezakrýváte oči jak je to trapné a užíváte si Deppíka. Jednohubečka

Zrůda (2003)

Velmi dobře. Charlize je tady opravdu hnusná šlapka, do které by se zamilovala fakt jen naivní holčina, kterou Ricci hraje podle mě lépe, než hlavní aktérka svoji roli. Příběh dobrý, plný všeho...nevím co vytknout, ale na pět to není, i když tu jsou dvě výborné herečky.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Nejlepší filmy vznikají z alkoholového nebo drogového opojení a pochybuju, že tenhle vznikal jinak. Ale funguje...docela dobrá komedie, když přejdete nevyhnutelná klišé s hláškováním...ale dobré nápady převažují.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Ryan je oproti tomuhle odvar...toto je moje oblíbené válečné zpracování a ten nejkrásnější seriál v jednom.

Světová válka Z (2013)

Je to jen takovej výblitek toho, co se mohlo natočit. Lepší akce a scénář a bylo by to úplně o něčem jiném, tady se můžu jen koukat na Brada a užívat si oblíbenou tématiku. Jinak nicmoc...

Bohové a monstra (1998)

Komorní drama s Gandalfem. Dobrý film, ale na mě až moc klidný a pozvolný. McKellen mě však udržel u obrazovky až do konce a určitě nelituju.

Klub vyvolených (2002)

Skvělý film se skvělou atmosférou. Moc jsem se bavil a jestli chci být i vtipný, poučil.

Podfukáři (2013)

Čím začít..? Snad že vidět Caina a Freemana spolu diskutující je dalece lepší než celý film dohromady. Opravdu, užíval jsem si každou sekundu jejich rozhovoru. Jinak se však hraje nečistá hra. Nevidím nic tak strašně cool na tom, že obseru diváka tím, že tahač za nitky je člověk, do kterého by to nikdo neřekl. Ani nevidím nic speciálního na tom dělat z nejlepších policejních složek na světe takový nuzáky, kteří se nechají obsírat i třeba výměnou auta nebo o šest metrů menší místností. Tolik nepravděpodobných věcí co jsem viděl tady nezkousnete ani v avatarovi... Když se nad tohle povznesu, tak co to je kurva za ideologickou sračku? Good guys vs. Bad guys ála magie? Oko? Celý se mi to nějak nezdá...až na casting, hudbu a holky to bylo vo hovně, ale i toto hovno jsem z nějakého důvodu zkousl jak malinu. Dvě hodiny jak voda a podíval bych se hned na dvojku kdyby už byla, abych ji mohl hned zkritizovat. Z toho vyplývá, že se dnes dokáže koukatelně natočit už cokoli, a to mě trochu děsí. Za chvíli nerozeznám opravdu dobrý film od opravdu špatného proto, protože linie mezi nimi se ztenčí na minimum. :(

Bahno z Mississippi (2012)

Mě osobně se to líbilo, ale není to pro každého...pomalé tempo mi tady konkrétně sedělo, třeba i víc než u Place beyond the pines, ale dalo se z toho vytřískat víc. A opět na scénáři, kdy to mohlo být trochu plnější. I tak teda dobrá podívaná, fajn je hlavně obsazení Witherspoonky, jejíž sexappeal je v pětatřiceti větší, než Mudovy stavitelské a konstrukční dovednosti.