Vítejte doma! (2003) (pořad)

Výborný pořad, od kterého "Jak se staví sen" jen trapně okoukává a snaží se ho marně napodobit. Uznávám, že jsou tam kolikrát (velmi často) kýče hraničící s úchylností a fetišismem, zdaleka překračující linii dobrého vkusu, ale jako pořad je to skvělé, zábavné a hlavně pomáhají lidem, kteří to potřebují. Akorát na konci mi vadí, že se tam někteří, většinou ženy, chovají jak hysterky, ječí apod. Jinak super pořad. 80%

Měsíc v ohrožení (2006) (TV film) odpad!

Raději doufejte, že se to opravdu stane dřív, než vás někdo přinutí se na tenhle film dívat. Katastrofa! Děs! Běs!

Tohle je Sparta! (2008)

Je to parodie a jako takoví musíte počítat s tím, že to nebude extra kvalitní natož inteligentní dílo. Je to hovadina největší, ale pokud od toho nečekáte nic, než do očí bijící vtipy a narážky na všechno možný, tak byste neměli být výrazně zklamáni. Ovšem ani nadšení.

Ani mě nehne (1998)

Tenhle film ve mně zanechal hodně rozporuplný dojem. Rozhodně zajímavý námět a celková myšlenka se filmu upřít nedají, ovšem jsem si při sledování všiml takových nelogičností, že by se nad tím podivila i moje akvarijní rybka, kdybych nějakou měl. Nebýt těch chyb, dám čtyři možná i pět *, takhle jsou to jen 3* a docela mě to mrzí.

Vinci (2004)

Hodně povedená komedie. Z daného námětu vytěžili tvůrci snad všechno dobré, co se dalo. Herci nebyli sice nejlepší, ale nadprůměrně dobří určitě. Sem tam mě pár věcí trochu zarazilo a spolu s výkonem herců to dohromady dělá o hvězdičku méně než plné hodnocení. Celkově ale musím říct, že pokud máte rádi pěkné komedie a stačí vám, že se budete bavit celý film, místo abyste se šestkrát zasmáli a jinak se nudili a nelpíte na nálepce "Made in Hollywood", pak rozhodně doporučuji zhlédnout.

Kancl (2005) (seriál)

Nevím, možná jsem to jenom nepochopil, ale u tohohle seriálu jsem se téměř vůbec nebavil. I přesto, že mi přijde vtipné i spousta věcí, které ostatní považují přinejmenším za nudné, tak Kancl mě fakt nudí.

Záhada Bermudského trojúhelníku (2005) (TV film)

Bože! To byla blbost. První díl se teda povedl, za ten bych dal 4*. Měl atmosféru, která mě dokázala vtáhnout a takový zvláštní šmrnc a na druhý díl jsem se vyloženě těšil. Bohužel druhý a třetí díl bych označil přinejlepším 1*. Zdlouhavé, nudné, stupidní všechno. Jako by všichni od scénáristů, přes herce až po režiséra vydali ze sebe to nejlepší v prvním díle a pak už jim nic nezbylo. Takže doporučuju vidět první díl a posledních 10minut 3. dílu, abyste věděli, jak to dopadlo.

Brainiac: Šílená věda (2003) (seriál)

Prakticky všechny pokusy jsou k ničemu, ale je sranda na to koukat, pokud tento pořad neberete vážně. Někdy překvapí nějakým zajímavým pokusem, jindy je to nuda, občas dobré seriály (pokusy otevřít trezor - nakonec se to pomocí tanku Leopard a přímému zásahu z jeho děla povedlo) a hlavně spousta zničených karavanů.

Medicopter 117 (1998) (seriál)

Kobra 11 ve vzduchu. Co dodat.

Vražedné alibi (1995)

Průměrný thriller, který mě nedokázal nijak výrazně zaujmout. Špatné to sice není, ale že bych to musel vidět dvakrát, to taky ne, i když mám Conneryho rád. A tradičně žehrám na dabing.