A co když je to pravda? (2005)

Běžná a průměrná americká romantická komedie, která vyniká pouze tím, že je Reese Witherspoon duch.

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Zajímavý koncept, který ovšem až tak moc nevybočuje z řad ostatních seriálů podobného zaměření. Kobra rozbíjí auta, CSI je zalezlý v laborce a Numb3rs u tabule. Ale vzhledem k tomu, že domů to stíhám tak na polovinu dílů, tak se mi to líbí. 70%.

Proč bychom se netopili (2009) (seriál)

Zezačátku to vypadalo na velmi slušné 3* s pár výtkami, ale další a další díly to jen zhoršovaly na těžko koukatelnou kravinu.

Xena (1995) (seriál)

Ani jako malej jsem tenhle seriál moc nemusel, souboje byly divný, ale holky se mi tam líbily, tak jsem to sledoval. Nedávno jsem byl marod a z nudy jsem se díval na televizi a najednou - co to dávaj? Xenu! Pořád ten seriál nemusím a pořád jsou tam pěkný holky. Ale co mě při tom "aktuálním" sledování nejvíc zaujalo je jméno herečky hrající Xenu - ženu chránící slabé a bezbranné :D Kdo umí aspoň trochu anglicky, tak si to přeloží.

Elektra (2005)

Film stavějící prakticky jen na vizuálních efektech (za které dávám tu jednu *), jinak je to děs. Nic neříkající postavy, plitký děj, občas divná kamera, starý slepý mistr typu brouka Pytlíka (vše ví, vše zná). Paradoxně jediná mně sympatická postava byl hlavní padouch.

Růžový panter 2 (2009)

Důstojné pokračování tři roky staré "jedničky". Opět se nese ve stejném duchu, kdy Clouseau je něco mezi debilem a géniem, scéna, kdy se seznamuje s ostatními členy týmu je naprosto dokonalá a celkově jsem se u filmu bavil a ani jsem nečekal nic jiného, než že mě rozesměje. A když už jsem si myslel, že závěr zkazí svatba, tak se jí opět podařilo natočit po Clouseauovsku (hergot, to je slovo). Vzhledem k tomu, že jsem to viděl v originálním znění, tak dávám 80%

Posel budoucnosti (1997)

Asi tak v půli filmu jsem usnul (naštěstí jsem koukal doma) a to o něčem svědčí. Tu jednu hvězdu dávám proto, že už jsem viděl daleko větší blbosti a kdybych neusnul, tak bych dal možná i dvě

Vodní svět (1995)

Nadprůměrné tři hvězdy. Costner se hodí do této role perfektně. Dobré triky i výprava, ovšem zkrácení tak o půl hoďky by tomu moc neublížilo. 70%

Darwinovy ceny (2006)

Naprostý průměr. Čekal jsem od toho daleko víc, ale zpracování mě dost otrávilo. Čtení těch nehod na oficiálních stránkách je větší zábava, než tento film.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

Strašná nuda. Pro mě průměrná jednička by po zhlédnutí dvojky zasloužila oscara za nejlepší film. Nic neříkající postavy, tupé dialogy a vůbec nic se nepovedlo. Přál jsem si jen, aby všichni herci konečně umřeli a já to mohl vypnout.