• Krátkometrážní

Rození obchodníci (2003) (pořad)

Oproti americké konkurenci se jedná o suše britský seriál o opravách (renovaci) aut do původního stavu, kde se nehraje na lennost a nadávky, jako je tomu v USA pořadech tohoto typu.

Zhan Shen (2004) (seriál)

Svým pojetím ojedinělý seriál, vyprávějící příběh zneužité dívky, o které téměř nikdo neví, díky její plachosti a tichosti, a chlapce, který i přes svou vizáž drsňáka, oblíbence školy a úspěšného závodníka silničních motorek, který nemá o dívky nouzi, provází víc problémů z minulosti, než kohokoliv jiného.

Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)

Velice příjemný seriál. Zatím ta nejroztomilejší "Gumiho" (Devítiocassá liška) co jsem viděl.

Kurosagi (2006) (seriál)

Bang !!! Podvodník, který podvádí podvodníky a obětem vrací ukradené peníze. Velice zajímavý námět i obsazení. Přesto jsem čekal od tohoto seriálu mnohem více. První a poslední díl byly nejlepší. 60%

BORUTO -NARUTO THE MOVIE- (2015)

Nechápu, že původní postavy z anime Naruto namluvil někdo jiný a navíc v korejštině, každopádně snaha tvůrců volně navázat na anime Naruto "mladou krví" je nápad minimálně potěšující. Film má příběh i finální battle, který se na časové omezení filmu, řekl bych vydařil.

The Last: Naruto the Movie (2014)

Velice příjemné rozloučení se seriálem Naruto, který jsem sledoval po 10 dlouhých let. Po dějové stránce asi nic moc, ale Narutovi a Hinatě jsem vždy bezmezně fandil a tento konec jsem si přál. Po anime, které totálně usekli jako byl Bleach je tohle nadmíru slušný konec.

Gravitace (2013)

Vizuální vesmírná orgie, kterou jsem viděl ve 3D. Bohužel pro mě jen znamenité zpracování obrazu, střídající chvíle ticha, film nezachrání.

Oblast 51: tajné spisy CIA (2014) (TV film)

Zatím asi jediný dokument o Oblasti 51, který objektivně a otevřeně mluví o historickém vývoji této oblasti. Nečekejte žádné honby za UFO, žádné konspirace, pouze informace o vývoji základny, které mohla díky vývoji a testování nových technologií růst a vyžádala si tak jedno z nejlepších utajení s kterým přišli i zvídavé otázky.

Creed (2015)

Asi stejně naivní jako Rocky i, ale bez šťávy a se stále stejnou znělkou. Pro mě celkem velké zklamání po takové době jsem dostal velice rozporuplný snímek, u kterého se dalo jistě vytěžit více.