Anihilace (2018)

Co tohle k sakru bylo? Jsem kompletne zmatena a otravena, ze jsem tomu venovala tolik casu.

Rekap (2019)

Velmi pusobiva kamera. Dotvarela celkovy dojem. Zvuk skvely, az na posledni cast, kdy ja osobne bych s nim malinko "setrila", abych nedovolila divakovi si na nej "rychle zvyknout" a ta atmosfera trochu vic gradovala. Zacatek skvely, konci bych dala trochu vic prostroru, abychom i vizualne videli, jestli utikal sam pred sebou napriklad. Napr odraz sama sebe, a pak pad.

Toni Erdmann (2016)

Tohle byl úlet. Absolutní nepochopení mezi námi.

Trhlina (2019)

Dobré ozvučení. To je asi největší tahák celého filmu. Když jsme u technické stránky, tak kamera a osvětlení scény bylo příšerné.Podařilo se jim vybudovat přijemně napnutou atmosfétu. Ale tak nějak to celé vyšumělo. Nic se vlastně nestalo, nic nevysvětlili. Mám z toho pocit zbytečnosti.

V mysli vraha (2015)

Hopkins se mi v podobných psychologických rolích asi neomrzí. Líbila se mi atmosféra, jakou to na mě působilo, když se Hopkins pohyboval ve svých vizích. Konec byl trochu zklamání. Jako by jim došla energie, nebo nevěděli, jak udělat konec zajímavý.

Nebe s.r.o. (2019) (seriál)

Zajímavý projekt. líbil se mi. Radcliffa a jeho komický um začínám zbožňovat. Prosím pokračujte v tom.

Solo: Star Wars Story (2018)

Žádné emoce (až na mé zklamání), nudný scénář, který nevyvíjí žádnou z postav. Tohle mě mělo přinutit k tomu Sola milovat nebo nenávídět. Já netuším, kdo tohle v podání Ehrenreicha měl být.

LEGO® příběh 2 (2019)

Nee. Je to spíš muzikál než anomivaný komediální film. Mě to nebavilo.

New Game + (2019) (pořad)

Vidím, že Mikoláš s Alžbětou udělali obrovský posun. Rozhovory - super. Mají trochu volnější ruce v tom jaké zprávy budou publikovat - super. Mě to ale stále nestačí. Srovnám-li to s Vortexem, tak mi tohle nic nepřináší. Oni hrozně trpí tím, že jejich zprávy, než díl vydají, tak zastarají. Proto bych se v jejich případě nebála vsadit na retro a klasické hry (a věřím, že tady by Mikoláš neměl konkurenci). Nebo naopak na hodně mladé díváky. Takhle uprostřed neobstojí ani u nového Re-play 2.0, protože dělají skoro totož, ale Re-play má obrovskou výhodu média televize. Tam tito basic diváci chodí. Ti vybíravější na netu si pustí vortex. Tečka.

Pavučina lží (2014) (seriál)

Mě se extrémně líbí ta dramatizace. Dobře a svižně volné vyprávění a k tomu hrané záběry. Nemůžu si pomoct, tohle mě prostě baví.