Srdečně vás vítáme (2017)

Příjemné na oddech. Klidně u toho nemusíte dávat pozor a nic vám neuteče. Pro mě snadno zapomenutelné, proto jen za 2. Jen tedy za mě - líbila se mi ta naivita bohatých, kteří chtějí pomáhat, jen netuší jak. Mrzí mě, že nerozvedli myšlenku, že tohle problém nevyřeší (bohatví jednoho nevyřeší globální chudobu). Tam se to pak vytratilo a svezlo se na vlně lásky (jak jinak).

Vítejte v Marwenu (2018)

Hodně zvláštní. Jen ten střich a prostor, který se jeho fantasy světu dával, mi neseděl. Nebavilo mě to, i když myšlenka a Carell v hlavní roli byl dobrý.

The F Word (2013)

Skvělá atmosféra! Líbil se mi Radcliffe. Ta role mu sedla. Má opravdu skvělé komické kvality. Velmi přijemá romantika.

Po čem muži touží (2018)

Product placement kam se podíváš. Nejsem si vědomá, že by byla v některé jiné zemi PP reklama tak agresivní a nápadná. Začátek - u něj jsem kroutila očima ve stylu "už zase ta klišé". Pak se to rozběhlo a musím přiznat, že mě to zabavilo. Takže za dobrý průměr.

Já, Tonya (2017)

Komedie nebo drama? Ani jedno z toho mi tady nestačilo. Jako drama je to slabé, pramálo se to vyvíjí. Tonya je stále stejná (možná záměr?.. pokud ano, mě to nestačí). Jako komedie..Tak to je asi ten vtip tady? Nesmála jsem se, nebylo čemu. Škoda. Margot nebyla špatná. Viděla jsem ji poprvé v roli, kde nebyla překrásná a přesto se mi líbila.

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Ten film měl být plný emocí. Byl prázdný. Necítila jsem žádný zájem se jako divák dívat dál. Nezajímala mě hlavní postava, protože 1 minuta na propojení prostě nestačí. Smith byl jen bezduchý panák. Ani ty jeho slzavé oči na té prázdnotě nic nezměnily.

Můj strýček Archimedes (2018) (TV film)

Nevýrazné a průměrné. Mrzí mě to, protože myšlenka byla dobrá. Minimalismus se mi líbil, ale jinak je to slabé a zapomenutelné.

Čarodějovy hodiny (2018)

Ne. Tohle ne. Ani děti nesnesou taklhe jednoduchý děj. Já jsem jako malo sledovala Phar Lapa, Beetlejuice anebo Neuvěřitelnou cestu. Ta byla sice prostá, ale měla emoce. Ty jsem tu postrádala. Nevěřím, že si tohle bude nějaké dítě pamatovat.

Alibi na klíč (2017)

Skvělá druhá půlka filmu. Reference na assassin´s creed byla top. I další reference na SW nebo Rychle a zběsile byly zábavné. Dělat komedie a pobavit diváka fakt není snadné, když se u toho chcete vyvarovat trapným scénkám. No pár jich tu bylo. Ale stejně zvažuji 3-4 hvězdy. Radost se dívat.

Půlnoční láska (2018)

Není to špatný. Ale to je trochu málo. Cením, že to diváka nenutí do slz. Líbil se mi mladý Schwarzenegger s tou jeho uvěřitelnou nevinností. Thornová mě tolik neoslnila. Hrát silnou ženu není jednoduché a jí jsem to nevěřila. 3 dávám proto, že je to pro mě zapomenutelné. Nic, co by mě oslovilo.