Psí domov (2019)

Je plno dobrých filmů o psech a lásce k nim. Tento mezi rozhodně nepatří! Vyhnout se mu obloukem je to nejlepší, co můžete udělat.

Skate of mind 3 (2018)

Maxim je frajer. Žije si svůj sen. Jeho dokument měl skvělou kameru a střih!!

Noční hra (2018)

Průměrný akční B-iflm. Vykrádá Hru od Finchera. A pak spoutu jiných slazených filmů. Co musím pochválit je výběr hlavních hrdinů. Těm to spolu šlo skvěle.

Americká fabrika (2019)

Zklamání. Je to policky korektní dokument. Aby náhodou žádnou ze stran neurazili. Tohle není žurnalistika, ani dokument si takhle nepředstavuji. Měl by být nestranný, to ano, ale neměl by mě omezovat v tom, že bude pod vlivem redigovat, co bude publikováno a co ne. To je pak jen reality show.

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Nee. Tak nevyužitý potenciál. Nudný scénář. Hlavní hrdina Smith byl nudnější než sníh v zimě. Jsem opravdu zklamaná z toho, jak velký potenciál to mělo a jak málo to na mě zapůsobilo.

Ztracen v džungli (2017)

Jsem překvapená jak silnou atmosféru v první půlce film má. Bylo to skutečně dobrodružné a poutavé. Druhou půlku bych rozhodně zkrátila. Tam to šlo s tou dynamikou hůř. Balancuji mezi 3-4 hvězdami.

Vezmeš si mě, kámo? (2017)

Tohle mě pobavilo. Duo Boudali a Lacheau jsem si po tomto snímku zamilovala.

Dámský klub (2018)

Tohle mě upřímně štve. Je to jako z továrny na film, který neurazí nenadchne. Neriskuje. Už snad 15-20 let recykluje herečky v rolích, ve kterých se cítí bezpečně. Diane Keaton? Viděli jste ji za poslední dobu jinak, než jako klasickou, spořádanou ženu, která se obětuje pro dobro rodiny a všech na úkor sebe. A pak tu náhle přijde zvrat a ona si vzpomene, že je vlastně žena a bla bla bla. To stejné zbylé dámy.

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Jakoby se z toho vytratilo to kouzlo. Johnny English byla vždy skvělá postava v tom, že jste nevěděli do jaké míry je to takový klikař, takový idiot nebo co vlastně. Tady jsem měla dojem, že je to jen idiot. Občas jsem se zasmála a o to mi šlo. Po druhé se na to asi nepodívám.