• Thriller

Muži v černém 3 (2012)

V Imaxu překvapivá chuťovka. Ani mi nevadilo, že se trochu plýtvalo humorem. Scény s pádem z mrakodrapu nebo kolem Apolla byly pastvou pro oči. Josh Brolin je herec budoucnosti.

Vzorec pro vraždu (2002)

Nic moc přes průměr. Začátek byl docela ok, ale druhá půlka už mě trochu nudila.

Všechno nejlepší! (2006)

Docela slabota. Opakující se záběry pražské dopravy, poněkolikáté hrající vtíravá písnička. Měl jsem pocit, že sleduju impotentní Collateral.

Děti noci (2008)

Zoufalý film o zoufalcích.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Jediný čas, který není ztracen v souvislosti s tímto veledílem, je čas obětovaný na hodnocení odpadem na čsfd.

Císařův pekař - Pekařův císař (1951)

Výborná záležitost, která ani více než za šedesát let neztratí nic na svém kouzlu. Budovatelskou rovinu tomu moc rád odpustím, víc, než Národní divadlo v posledním obraze.

Top Gun (1986)

Ani rádoby nostalgie z dětství mě nedonutí dát víc.

Tajemná řeka (2003)

Nevím proč, ale postava Dave Boyla mi byla tak nesympatická, že mi ani nevadil její konec,

Vůně vanilky (2001) (TV film)

Takové Madisonské mosty po česku, ale nic moc. Škoda, že Hlaváčová nehrála matku Munzarové, bylo by to i věkově logičtější.

Habermannův mlýn (2010)

Vemte si to. Sparta ve fotbale hrála se Slavií a vyhrála 3:0. Měla dvacet gólovek, Slavia jednu šanci. Konec. Večer Sportovní noviny na Nově. Šot trvá dvacet vteřin. Ukáže se jeden sparťanský gól a ona slávistická šance. A výsledek? Divák, co zápas neviděl, si bude myslet, že to mělo skončit minimálně nerozhodně..............................Vadí mi zkreslování historie. Německý a rakouský peníze číhaj tomuhle snímku z bot jako blázen. Co vyhánění Čechů ze Sudet po Mnichovu? Co další zrůdnosti Němců? Nic. Jen zlí a proradní Češi. Navíc film podle mě neskutečně nedrží pohromadě. Všechno je jen nakousnuté - letáky, krádeže dřeva, pošilhávání velitele po manželce..........Ze scény výměny jmen na seznamu a šperků by špičkový režisér udělal nervydrásající špektákl, ale tady to jenom tak prošumnělo.