Expendables: Postradatelní (2010)

To byla jízda! Vtípky, akce, vtípky, vtípky, AKCE! Škoda jenom toho chaotického střihu při bitkách, které kvůli tomu byly celkem nepřehledné, jinak bych tomu dala plnou palbu. Z nostalgie.

Dostaň ho tam (2010)

Očekávání byla vysoká, výsledek je chabý. Tipla bych si, že většina lidí na place byla buď zhulená, nebo po tahu (nebo možná byli zhulení po tahu). V tomhle dost ujetém filmu mě pobavila akorát chlupatá stěna a Tom Felton, takže tomu dávám Kopačky.

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Nejdéle jsem u toho vydržela 34 vteřin. Nepřeju ani svému nejhoršímu nepříteli.

Julie Lescautová (1992) (seriál) odpad!

Radši se budu dívat třeba pětkrát dokola na jakoukoliv americkou CSI, než na tuhle řídkou máčku s pro mě naprosto nesympatickou herečkou s totálně odpudivým českým dabingem.

Super drbna (2007) (seriál)

Děs! Neuvěřitelné, kolikrát se jedno schéma dá omílat dokola: s někým chodím, něco udělám (nejčastěji se s někým vyspím, nejlépe s bývalým nebo s kámošem, nebo se s ním aspoň líbám), lžu, partner na to přijde, rozejde se se mnou - znásobte počtem postav a počtem dílů a máte Gossip Girl - předvídatelnou kravinu, na kterou se dá dívat jedině, když máte zkouškové a nechce se vám učit.

Svítání (2009)

Škoda, že ten film nevybředl z průměru. Námět je zajímavý, herci dobří, ale někde se něco pokazilo a ve výsledku je ten film takový... bezkrevný.

Dračí války (2007)

Parádní! Takovou nestvůrnou monstrozitu aby člověk pohledal! Příběh je bestiální - první půlku musí hrdinka zemřít, druhou půlku musí žít, zatímco nikdo neví, co má dělat. Postavy jsou černobílé - buď jsou to debilové, nebo se debilně aspoň chovají; benzínem se nešetří, vrtulníků bylo na skladu taky dost, triky mizerné. Jedna hvězdička za beze zbytku využitý zábavný potenciál, za hada šplhajícího po budově a za Jasona Behra a to, jak se umí kutálet po schodech.

2012 (2009)

Roztomilá hloupůstka, u které jsem vrněla blahem, když se všechno hroutilo a potápělo (miluju katastrofické filmy - i ty katastrofální - a tady se sešly skoro všechny katastrofy - zemětřesení, sopky, tsunami), chechtala se u "ep-ep" okamžiků (tj. když si řeknete: "no, to určitě") a obracela oči v sloup při těch žvástech, co většinou kdekomu vypadávaly z úst. Jestli by nějaký film měl být ve 3D, tak rozhodně tenhle! Nemůžu se dočkat toho, co Emmerich zničí příště.