Šílenství Debory Loganové (2014)

Film je v podstatě průměrný FF, nic nového nenabídne, ale pár záběrů se povedlo a konec je docela silný. Tři hvězdy, i když horší.

The Possession of Michael King (2014)

Takže námět je ohraný, ale herec je dobrý, šílenství, do kterého se propadá, je uvěřitelné, má schízu jako prase, konec je strašně silný.... možná přeháním, ale já dávám čtyři hvězdy.

Sestra (2018)

Ten konec to zachránil.... byl jsem odhodlaný hodnotit tento film dvěma hvězdami, ale pak se konečně začalo něco dít, Walak ukázal svou sílu a uspokojil mé požadavky. Tři hvězdy.

Patient Zero (2018)

Spousta akce, pár zajímavých nápadů a ucházející herecké výkony.... to vše nabízí Patient Zero a já tak bez pochyby dávám tři hvězdy. Vůbec se nedivím, že lidé, které sleduji, to viděli stejně jako já, zatímco zbytek to hodnotí v zásadě velmi negativně (netuším proč, nechci vědět proč).

Svatební cesta (2014)

Velmi silný závěr. Obvykle bych low budget film asi odstřelil, ale tohle je tak dobře zahrané, že si to ty tři hvězdy fakt zaslouží...

Vadí nevadí (2018)

Solidní dvě hvězdy. Problém není ani tak ve filmu, jako v samotném nápadu, který je prostě moc slabí. Myslím, že v rámci možností to ale natočili dobře, jen si to prostě nezaslouží víc jak dvě hvězdy :-)

Oko (2002)

Jako sorry, ale tohle je fakt shit. Nejstrašidelnější na tom filmu je snad ten plakát. V celém snímku byla jedna jakžtakž strašidelná scéna, jinak je to prostě shit. Považuji za velké umění, že jsem to zvládl do konce. Dávám po zvážení jednu hvězdu.

Stigmata (1999)

Je to velmi slabý film z devadesátek, není o co stát. Závěr je silný, proto přidávám druhou hvězdu. Ale nic od toho fakt nečekejte.

Čarodějky (1998) (seriál)

Jednu hvězdu dávám za krásné herečky, druhou bych mohl dát z nostalgie, u tohoto seriálu jsem dospíval, ale neudělám to :-)

Slender Man (2018)

Úvodní scéna byla opravdu jalová a měl jsem strach, co z toho vznikne...nejspíš jsem trochu zaujatý, toto téma mě upřímně fascinuje, každopádně film, ačkoliv nebyl kdovíjak kvalitní, splnil částečně má očekávání a neudělal zase až takovou ostudu, jak by se dalo podle některých zdejších komentářů čekat..... za mě tři hvězdy, s odřenýma ušima.