• Válečný

Trestná lavice (2005)

Jistým způsobem zajímavé a režisérovi se daří rozesmát diváka! Adam Sandler působí jako vždy svižně a vtipně. Jediné co mi vadí je jeho ohranost, pořád stejné! Je to film na večer, kdy potřebujete něco udělat a potřebujete vtipnou kulisu! Nic víc nečekejte, mozek určitě nezapojíte!

Protivný sprostý holky (2004)

Klasická "teen" komedie, která nepřekvapí ničím novým a trochu paroduje ostatní podobné filmy. Prostě obyčejná role pro Lindsay Lohan, která nijak nezazářila! Možná se zasmějete, ale je to zase jen trochu obyčejnosti do všedního života diváka, který čekal více zábavy!

Zbouchnutá (2007)

Vtipná komedie s dobrým hereckým obsazením! Příběh realistický a sympatický! Inteligentní humor střídá lehký humor partičky starých mládenců, ale vůbec to neubírá na kvalitě snímku, spíš naopak! Originalita a vtipnost je základní stavební kámen komedie, která pobaví!

xXx (2002)

Vin Diesel je asi jediný klad celého filmu! Ostatní se prezentovali hereckými výkony pod psa. Velice neforemní dílo, paskvil! Děj a zápletka směšná, nereálná a hlavní pointu nevidím!

Válka nevěst (2009)

Komedie o svatebním šílenství, která je plných kýčů a zbytečných detailů, které na svatbu patří! Ale hlavní představitelky Kate Hudson a Anne Hathaway, které jsou sice krásné, ale jejich herecký výkon je podprůměrný! Trochu nezajímavé, občas trapně vtipné a nudnost Vás provází celý film, který doporučuji pro lidi před svatbou nebo svatební blázny, kteří by se nejraději vrhli do stavu manželského!

Těsně vedle (2007)

Jen název Těsně vedle vystihuje celý film, tohle má být komedie?! A romantická?! Vtip nechali v USA a v Mexiku objevili nechutné scény (sex, spálení, pohlaví, medúza...), na to se nedá dívat, aniž by se Vám zvedl žaludek! Jak jsem psal, vtipné to bylo ze začátku, kdy se film odehrával ještě v USA, ale pak nuda a nechutnosti! U mě propadák, ale jestli někdo má rád stále stejně stereotypního Bena Stillera, vyžívá se v sado maso nebo v nechutnostech, tak to je film pro něj!

Škola rocku (2003)

Muzikální, rockové, šílené, vtipné! A hlavně s vynikajícím Jackem Blackem v hlavní roli učitele, který je tělem a duší rockerem! Výborně natočené, sestříhané, skvělé hity! Komedie, která pobaví a odreaguje! Ukázány generační spory a láska k muzice ve všech směrech! Působivé! Dobře rozjetá jízda, která Vás vyvede z každodenního stereotypu!

Myšák Stuart Little 2 (2002)

Je to podobné jedničce, užijete si dobrodružství a legraci s malým myšákem, který je pořád ve formě! Děj se mi líbí víc než v jedničce, svižnější! Jinak prostě nemůžu zapomenout znovu na Hugh Laurieho, který prostě vypadá komicky ve srovnání s dalšími rolemi! Film doporučuji k nic nedělání a úplnému vypnutí mozku, kdy potřebujete jen něco sledovat a zasmát se!

Myšák Stuart Little (1999)

Vtipné, zábavné, rodinné, možná trochu kýčovité a někde přehnané, ale účel to splnilo bez pochyby! Zaujmout každého, hlavně nejmenší! Kdo se na malého myšáka podíval, tak myslím, že většina z Vás, by se chtěla dostat do Stuartovo kůže a prožít dobrodružství, která nabídl! Jinak musím upozornit na Hugh Laurieho, který zde vypadá velice komicky, ale svojí nenáročnou roli zvládl.

Slepičí úlet (2000)

Námět je jasný, válečný velkofilm z II. WW Velký útěk! Pár rozdílů se tu najde, skončí to šťastně! Jinak bezvadný nápad vytvořit z Velkého útěku animovanou parodii plnou vtipů a dokonce filozofickými podtexty dialogů! Ačkoliv je to animovaný film, myslím si, že každá věková kategorie si najde své, ale je to animák spíše pro dospělé, to si přiznejme! Parádní jízda, kterou si doopravdy užijete!