• Válečný

Michael Jackson's This Is It (2009)

Michael Jackson byl a vždycky bude legenda naší muziky! Tato vzpomínka na něj je unikátní v tom, že zachycuje zpěváka v jeho trénování, ladění detailů, v rozhovorech se svými kolegy, ladí vše do geniální podoby a především nám ukazuje lidskou stránku Michael Jakcsona! Kdo ho má rád, tak si vychutná tento film a řekne si: "Škoda, že už není mezi námi!" Asi určitě bych šel na jeho koncert!

Pravá blondýnka 2 (2003)

Jak to bývá u pokračování úspěšnějšího prvního filmu, druhý díl je paskvil! Je to o tom samém, originalita se vytratila a vše kolem Reese Witherspoon je ohrané, krása to již nespraví! A na tom vše stojí a padá! Příběh banální, nereálný a nedávající smysl! Propadák, který už nepobaví!

Pravá blondýnka (2001)

Robert Luketic dostal zajímavý nápad, který převedl na filmové plátno! Je to něco nového, originálního, vtipného a s velkou dávky nadsázky! K tomu hlavní herečka Reese Witherspoon je sice načančaná jako barbie, ale svůdnost jí to neubralo! Celý příběh o právnické škole a milostném pomstě je pěkný! Konec pohádkový! Pohodové odreagování!

Policajti na baterky (2003)

Hledáte legraci? Vtip? Smysl pro humor? Tady vážně ne! Tento film nezachránil ani Martin Lawrence! Jeho vtipy jsou doopravdy stupidní a zápletka na tom není lépe! A jeho kolega Stevu Zahnovi bych i uvěřil, že je tak mrzutý a nudný, ale nejspíš to nehrál! A celou dobu si říkáte, neviděl jsem to už? Něco podobného...myslím, že určitě ano!

Noc v Roxbury (1998)

Hlavní postavy neschopní, stupidní, nevkusný, nevtipný a oba dva vypadají jako méně inteligentní jedinci postižený sociální debilitou! Jinak si to nedokážu vysvětlit! Vše na velmi nízké úrovni, počínaje hereckými výkony, přes nudný děj až k režisérovi, který tomu moc nepřidal! U mě propadák!

Noc v muzeu (2006)

Zajímavý nápad, který dostal podoby rodinného filmu. Film pobaví hlavně u kostýmů, které nebyly zcela povedené a občas vtipné scény, které rozesmějí možná nechtěně. Herci jako Ben Stiller, Robin Williams a Owen Wilson dodávají kvalitu snímku, ale žádný vrcholný herecký projev nečekejte!

Noc v muzeu 2 (2009)

Proč to proboha děláte?! Proč točíte pokračování filmu, který nebyl dokonalý! Ben Stiller a jeho parta už nemá to kouzlo jako v prvním díle! Vtip, který občas zazněl v jedničce, se úplně vytratil. Herecké výkony také neoslní a příběh je předvídatelný! Proto prosím, žádné pokračování prosím! Něco nového! Originálního!

Návrh (2009)

Tak takhle má vypadat lehká, rodinná komedie o lásce, o intrikách... Výborně se k sobě hodí hlavní herecké duo, které se doopravdy na filmovém place doplňuje a hodí se k sobě! Sandra Bullock vyšvihla tento film na vyšší úroveň a ostatní herci je velice zdatně doplňují! Vtipnost, svižnost, dobrý děj i zápletka! Já se doopravdy dobře bavil! Na tento film se nebojím podívat znova, protože vím, že mě nezklame!

Milionový závod (2001)

Místy smíchy k popukání! Místy trochu nudy! Dobrý nápad, jen ta délka filmu, dalo by se to prostříhat a vyšel by z toho hodnotnější film! Konec trochu překvapí, ale jedině dobře, protože je příběhem dané, co se stane, tak trochu nečekaný konec uvítáte! Zajímavá parta, velice vtipné scény (Hitlerova karikatura,...) a obsazení trochu bláznivé (Atkinson, Cuba Gooding, ...). Upřímně řečeno čekal jsem propadák, ale doopravdy jsem se pobavil!

Management (2008)

Průměrný snímek o páru, který si k sobě hledá cestu. Možná pro někoho nudné, ale spíše uklidňující! Po náročném dnu, kdy si chcete lehnout a kouknout se na nenáročný film, je to ideál! Jinak průměr ve všech směrech, možná stojí za zmínku zpracování hudební stránky filmu, pěkné!