Horton (2008)

Na můj vkus dosti chabé, bez vtipu, bez rychlého spádu prostě takové nemastné a neslané. Dosti mě to připomínalo Grinche, který byl o hodně lepší. 30%

Suprhrdina (2008)

Výborná parodie na Spiedermana, velice jsem se bavil, ikdyž nějaký humor zacházel až příliš za hranici legrace. Tyhle ujeté komedie opravdu můžu, film by jsi zasloužil určitě vyšší hodnocení. Pro mě 75%

Zlověstné ticho (2007)

Průměrný hororový snímek, kde duch zavražděné břichomluvkyně se převtělil do loutky respektive loutek, konec byl hodně nečekaný a mrazivý. 69%

Tři barvy: Modrá (1993)

Pro mě velice sympatická herečka, která ztratila během dopravní nehody svou dceru s manželem a přestala mít chuť do života. Modrou barvu jsem viděl až po červené a musím uznat, (ikdyž v hodonocení tady na csfd.cz je tomu jinak) že modrá je lepší. 65%

Knoflíková válka (1962)

Příjemná dětská komedie o nevraživosti dvou znepřátelených skupin. Které jako trofeje sbírají knoflíky a šle. Válka je krutá, a tak jak tomu bývá i u opravdových bitev, tak i tady se najdou zrádci. Pro mě 80%

Ztraceni (2004) (seriál)

Na tento seriál se můžu koukat od rána do večera a stejně mě nikdy nepřestane fascinovat a bavit. Nenechal jsem jsi ujít ani jeden díl. Krásné prostředí v džungli, kde se sem tam dějí ač neuvěřitelné věci, žije skupinka lidí, co přežila leteckou katastrofu se snaží přežít každý den a není to zrovna lehká záležitost a to i pro to, že mají na ostrově spoustu nepřátel a čeká je tam hromada nebezpečí. Pro mě jeden z nejlepších hraných seriálů 93%

Simpsonovi ve filmu (2007)

Co k tomuto skvostu říci? Byl jsem plný očekávání, a tak jsem jsi zašel na premiéru a určitě jsem neudělal chybu, tolika dobrými a hlavně velice vtipnými scénkami ve kterých figuroval hlavně Bárt s Homerem jsem se nemohl nabažit. Homer přivedl strašnou pohromu na Springfield a organizace EPA se rozhodla izolovat město i s obyvateli od okolního světa. To se místním občanům nelíbilo, a proto se vydali pomstít Homerovi, ten mezitím stihne uniknout i se svou rodinou za velkou skleněnou hradbu. Poté se přestěhují na Alijašku, kde Homer procitne a rozhodne se pomoci městu v záchraně. Mělo to své mouchy a dle mě i o něco slabší než samotný seriál, ale i tak dávám plný počet hvězd a 90%.

Klub sráčů (2000)

Hodně povedená komedie, tady na čsfd to má své zaryté fanoušky a velké odpůrce a já patřím do té první skupiny, líbilo se mi to hodně 75%

Tři barvy: Červená (1994)

Z počátku zajímavá podívaná, ale od chvíle, kdy se soudce v penzi přizná, že odposlouchával telefonáty svým sousedům jde kvalita filmu hodně dolu a ze čtyřhvězdičkového filmu se pro mě stává tříhvězdičkový. Chybělo tam trošku vzrušení nebo nějaké zápletky, byl to hodně jednoduchý děj, který mě neutkvěl v paměti a během krátké doby na něj určitě zapomenu. 60%

Láska a smrt (1975)

Film, který měl rychlý spád a byl hodně vtipný, řadím mezi ty lepší, co Woody Allen vytvořil. 60%