Jackie Brown (1997)

Konečně mi tento film ukázal, že Quentin Tarantino je skutečný režisér. Tohle jeho dílko je dospělejší než jeho ostatní. Konečně tentokrát nestavěl na akci, ale na charakterech perfektně hraných postav. Zatím má nejoblíbenější tarantinovka a dál se uvidí.

Spy Game (2001)

Tony Scott spojil dvě hvězdy R.Redforda a B.Pitta vynikající film!

Bílá vdova (2000)

Decentní, přesto vtipná komedie, proč pěstovat orchideje a nezkusit zasadit marihuanu? Velká Británie nám přihrála krásnou komedii bez fekálního humoru. Super. PS : babičce se to moc líbilo , ale pěstovat nebude:-)

Xena (1995) (seriál) odpad!

I přesto pochválím kostýmy, počítačové triky.

Slídilové (1992)

Nenadchchli ani neurazili, přes hvězdné obsazení mi všichni herci splynuli v jednu skupinu, z které nikdo nevyčnívá. Místy zdlouhavé, hlavně v pasážích kde bych čekala svižnější podívanou. Dávám 3 * , přece jen průměrný film. Přestože tam hraje Robert Redford 4 * nedám.

Lovci myšlenek (2004)

Renny Hamlin to tentokrát nepojal vůbec špatně, solidní podívaná, všichni aktéři filmu hráli dobře. Nechybělo tomu napětí ani říz. Bohužel scénář byl poněkud odbytý, proto to průměrné hodnocení!

Černá kniha (2006)

Velmi dobré, Carice Van Houten tu byla perfektní.Verhofen si to trochu přišperkoval, ale to mi vůbec nevadilo. Dobrý šálek čaje!

Vrána: Město andělů (1996)

Tak tohle není nic pro mě, co to mělo být za ubohost? Bože a Peréz děs

Archanděl (2005) (TV film)

Tak to nemusím co by, kdyby................začátek poměrně dobrý, ale pak jsem usnula a to hovoří samo za sebe :-)

Dva mezci pro slečnu Sáru (1970)

Výborně naservírované, desperado a jeptiška . Vtipné, akční nechybějící souznění mezi Clintem Eastwoodem a Shirley MacLaine. Překvapení zábavné a bez nudných pasáží.