Pan účetní opět zasahuje (1999)

Tak tohle určitě nezavrhuji, dívala jsem se na to ve více generačním složení mé rodiny a našly se tam srandovní scénky u kterých jsme se všichni nasmáli.Tady nebudu tak kritická, protože sám Paolo Villaggio k mnoha snímkům s Fantozzim prohlásil, že někdy to bylo točeno na rychlo , někdy došly scénaristum nápady a sám s tím nebyl spokojen. Tady záleží na vkusu, no je to inviduální!

Havana (1990)

Pro mě celkem zklamání, jindy vynikající Robert Redford, se v tomhle dílku úplně ztrácí . Můj osobní názor je , že nesedělo souznění s jeho filmovou partnerkou. Ať už je sebe víc krásná , tak mu brala prostor. Lena Olin mi byla nesympatická s jinou partnerkou by to vypadalo zcela jinak. O tom jsem přesvědčena.

Pýcha a předsudek (1995) (seriál)

Tahle minisérie byla skvělá a pro mě měla víc šťávy, herci si výborně sedli, zejmená Collin Firth a Jennifer Ehle, celé to bylo takové jemné, dojemné.Takový skvost, mezitím mě adaptace s Keirou K. nechala uplně chladnou! Úžasné výkony všech aktérů!

Červený trpaslík (1988) (seriál) odpad!

Mě to bohužel vůbec, nezaujalo, pluji proti proudu stává se!

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Byl to vždy skvělý animovaný seriál, není co dodat. Jen souhlasím s ostatními, že taky občas mohl vyhrát Tom : )

Příhody dráčka Soptíka (1975) (seriál)

Skvělí dráčci na, které jsem se jako malinká vždycky těšila, bohužel už si nepamatuji, jak to dopadlo!

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Pro mě opravdová perla, která navázalá na Emmerichuv film Hvězdná brána, se skvělými hereckými výkony! Pro mě nezapomenutelný Jack O´Neill v podání Richarda Deana Andersona, jeho skvěle hraná ironie, šarm a hlášky. Ostatní herci byli taky skvělí, mě tento seriál naplno vtáhl, moderní technologie, systém hvězdných brán, cestování v čase do dalekého vesmíru. Samozřejmě, že díly kvalitně kolísaly, ale co na tom u tak dlouhého seriálu. Pro mě byl a zůstane tenhle sci-fi seriál srdeční zaležitostí!

MacGyver (1985) (seriál)

Macgyver, jednou provždy má srdeční záležitost dospívání a Rick ví!!!

MacGyver - Pilot (1985) (epizoda)

No jo moje dospívání, musím se usmát jak jsem chvátala domu, abych tenhle seriál viděla, i když tady se zrovna jedná o pilotní díl. Jo moje láska. Přiznám se díky jeho stylu hraní, parádním vychytávkám, manualnímu talentu, uhrančivým očím, mě dostával do kolen! Ale nerozloučili jsme se on ví , že ho mám na dvd!!!

Brutální Nikita (1997) (seriál)

Film L.Bessona je prostě originál.Ale v žádném případě tehle seriál nezatracuji, vydobyl si svého času velkou popularitu v hodně zemích. I když stavěl na moderní technice, luxusu a různých politických akcích. Peta Wilson hrála svou roli skvěle a chemie mezi ní a Michaelem, byla perfektní! Také byla za svou roli dvakrát nominovaná na prestižní cenu. A málokdo možná ví, že Michael-Roy Dupuis je v Kanadě velice populárním filmovým hercem. Samozřejmě, že se nápady vyčerpaly a seriál skončil v ten pravý čas.Protože je spousta jiných velmi nekvalitních a ty se tahnou roky, což je hrůza. Ale mohu říct, že mám tenhle seriál ráda.