One Piece (2023) (seriál)

Myslim si, ze o One Piece uz pocul kazdy, ale len malo kto sa rozhodne sledovat anime ktore ma cez 1000 casti. Tesil som sa na tento pocin, ale zaroven som si od toho nic nesluboval. Som rad ze netflix mnohych (vratane mna) prekvapil. Mozme si byt isty, ze z tohto uspechu vytazi maximum a natiahne seriu donekonecna a este dalej :D Zostava nam verit ze si dalsie serie udrzia kvalitu. Za mna teda velmi pekny dobrodruzny vtipny aj napinavy serial ktory rozhodne odporucam :)

Rakeťák (2022)

Taky standardny priemer. Na Toy Story sa ale z daleka nechyta. Zaujimalo by ma, ako svojim detom vysvetlite preco ma dievca 2 mamy a nie mamu a ocka .. pretoze si myslim ze ta otravna propaganda LGBTI komunity je uz neskutocne otravna a v rozpravkach nema co robit !

Avatar: The Way of Water (2022)

Mam z toho velmi zmiesane pocity. Na jednej strane nasa krasna Pandora, s krasnymi efektami no na druhej primitivny pribeh, miestami hlupe dialogy a hlupe situacie ktore vobec nepatria do takeho Ackoveho dlho ocakavaneho filmu ako je Avatar 2. Ono by mi ani nevadilo ze ma film vyse 3 hodin ak by mal viac prepracovany a zamotany pribeh, pretoze niektore pasaze som sa zacinal nudit. Taktiez som ocakaval viacej flory, viac novych zvierat ale aj viac novych technologickych robotikov. Aby som nebol len negativny, velmi sa mi pacili efektiky, prostredie a suboje, hlavne Neytiri s lukom :P . Myslim si ze ak uvidi tento film viac ludi doma v telke, hodnotenie bude klesat. Davam tomu slabsie 4* A prestavam mat velke ocakavania na Avatar 3 ...

Sebevražedný oddíl (2021)

Jednou vetou by som napisal: " Je to tak blbe, az je to dobre ! " :D Osobne sa mi to humorom podobalo trocha na Guardians of the galaxy od marvelu, no nebudem a ani nechcem tieto filmy porovnavat.

Noví mutanti (2020)

Ani komixovka, ani horor, ani drama, akcia tiez nic moc... co to vlastne je? Tento slabucky odvar xmenov by som ani s xmenami nespajal. Kazilo by to dobre meno Xavierovi. Nie zeby som bol sklamany, vela som od tohto filmu neocakaval, ale vela nechybalo a skrtne to uplne dno. Malo postav, navyse s neoriginalnymi schopnostami. Nudne postavy a este nudnejsie dialogy. Chcem sa este spytat, dokedy bude trend pchat do filmov trapne LGBT sceny?

Wonder Woman 1984 (2020)

Bola to katastrofa. Prišlo mi to ako nekonečný večernícek pre 6 ročne decka. Natiahnuté scény a bezduche rozhovory, cheetah úplne prázdna postava bez duše ku ktorej si nevytvorís žiaden vzťah, ten tipek detto. Súboje otrasne a slabé. Zaporak slabý ako čaj ktorého zničí tak ze ehm... a ww nic? Keď sa ma ww predviesť pri naháňačke áut tak to vyzera ako kobra 11. Primitívne lietanie na oblohe ako keby bola superman. No des des des. Dúfam že ta režisérka prestane brat fet a drogy skôr než natočí trojku alebo ze nájdu nového režiséra lebo ma porazí. Keby tam nehrala moja obľúbená Gal tak to ani nedopozeram a tu jednu * dávam len pre ňu.

F1: Touha po vítězství - Série 2 (2020) (série)

Predstavoval som si to trocha inak. Nechcem tvrdit ze serial je zly ale ! Nebolo by lepsie zobrat napr 5 timov, povedat nieco o ich minulosti, sucastnosti. Taktiez zobrat z tych timov oboch jazdcoch, predstavit ich a ukazat ich najvecsie preslapy a najvecsie uspechy v sezone. Dalsi rok spravit to iste s druhou polovicou timov. Mne napr. vadilo ze sa zamerali len na jedneho jazdca z timu a o druhom nepovedali nic aj napriek tomu ze bol lepsi, resp ze sa mu v sezone darilo viac. Cele casti venovane timom ktore su na chvoste pretekov a skoro nikoho nezaujimaju. Vo velkej cene napr. Nemecka sa toho udialo tolko a oni nam ukazali doslova omrvinku. Nie zle ale urcite nevyuzity potencial !

Dračí princ (2018) (seriál)

Rozprávka, ktorá bude baviť rovnako dospelákov, ako aj deti. Vtipné, napínavé fantasy dobrodružstvo s drakmi, elfami, mágiou a kúzelným svetom. Príbeh bol napínavý až som vôbec nepostrehol zlú animáciu, skôr naopak ! Animácia sa mi veľmi páčila. Charaktery postáv sú spracované tak, že niekedy nebudete vedieť či sú kladné alebo záporné. Skrátka majú svoje chyby a menia názor rovnako ako ľudia. Veľmi sa teším na ďalšiu sériu :)

Stranger Things (2016) (seriál)

Ak je nejaký seriál od netflixu, ktorý sa môže kvalitou rovnať HBO produkcii (a to kľudne aj GOT), tak je to práve tento. Nemám čo vytknúť. Skvelí detskí hrdinovia, ktorých si okamžite obľúbite, napínavý príbeh, výborné postavy a oveľa viac !

Hra o trůny (2011) (seriál)

Game of Thrones bolo všade a ja som si nechcel pripustiť, že by to mohlo byť až také dobré ako všetci vravia. Do 5. série som odolával tlaku zovšadiaľ. Konečne som sa odhodlal si pozrieť aspoň 1. časť a áno, priznávam dostalo ma to tak, že 5 série som zmakol za 3 týždne :D . Sledovanosť a cele "hype" GOT naozaj iba potvrdzuje ze toto je jeden z najlepších seriálov vôbec.