• Pohádka

Divá Bára (1949)

Nebojácná holčina na tu dobu. Pěkně natočený film.

Babička (1940)

Myslela jsem si, že mě prostě Babička nemůže už rozplakat. Nejsem přece malá holka, ne sakra?! Bez debat. A hele, že jo. Vidim ho jednou za 5 let, ale vždy mě konec rozpláče. Krásný příběh. Ona opravdu chytla diváka za srdce.

Rafťáci (2006)

Nejlepší role tam pro mě beztak zahráli Veronika Freimanová, Milan Šteindler a Oldřich Navrátil.

Nebojsa (1988)

Nemůžu si pomoct,ale já tuhle pohádku miluju :-) Jedna z mých nejoblíbenějších. Znám všechny a tahle patří mezi ty nej.... asi i tím, že je tak trošku strašidelná. Pro úplně malé dětičky to není :-) Scény z mrtvého městečka nebo z mlejna jsou příjemně strašidelné. Takhle v křesle, zhasnout a jen při rozsvíceném vánočním stromečku, chroustat přitom cukroví, to je koukáníčko. PS: Role Vetchýho (Ferka) je KOUZELNÁ :-)

Vlasy (1979)

Úžasný film, ze života naprosto jiných lidí opojených touhou po svobodě. Líbí se mi jak poslední část filmu nabrala úplně jiný směr a změnila životy těchto lidí. Muzika také 5 hvězdiček. Tenhle film je jiný a proto nemá chybu. Formanovi se povedl, jako spousta jeho jiných filmů.

Road Trip (2000)

Mě se to líbilo víc než Prcičky. Nebylo to tak přehnaný, ale přitom k popukání.

Lakomec (1980)

Nic moc. Možná je to tím, že ho nedabuje Filipovský. Myslím že Krampol.