Divoká noc (2005)

I když je začátek podprůměrný, jakmile dojde na plnění 10 úkolů tak se člověk zas tak nenudí.

20 let poté (2008) odpad!

Nejhorší jsou na tom 2 věci, že to tvůrci zřejmě mysleli vážně a že jsem se koukal až do konce!!!

Plán 9 (1959)

Tento film je tak špatný, až je skoro geniální. Budu nestranný, takže za 3.

Kill Buljo (2007) odpad!

Ježišmáááárjááá, Joompa Tormann, to zas byla síla!!!

Hadi v letadle (2006)

Co proboha dělá Samuel L. Jackson v takovém béčku???!

Poseidon (2006)

Film není samozřejmě žádný zázrak, drží se schématu původního snímku, to je, že skupina lidí se prochází skrz celou loď, která je vzhůru nohama. Takže tu máme typické charakteristické postavy pro katastrofický film jako zasnoubený pár, starostlivý otec, dítě, starostlivá matka, hrdina a nechybí ani tuze nesympatický týpek. Dialogy jsou ve stylu,,Co budeme dělat, musíme rychle pryč, ale kudy, tamhletou šachtou". Na druhou stranu Petersen si nehraje na Titanik,což je dobře, obří vlna se přiřítí už ve 16 minutě, vůbec celková stopáž má rozumnou délku. Na speciální efekty peníze zbyly a Kurt Russell zalapá po dechu znamenitě. Když to zhrnu, oproti německým katastrofickým filmům z rozpočtem 0,XY je Poseidon veledílo, takže na 3 hvězdičky to má, ale nabízí se u mě otázka jestli je někdo na filmy tohodle typu zvědavej?!!!

Hostel (2005)

Myslím si, že negativní hodnocení na ČSFD je způsobeno tím, že film se chvástal několika NEJ a že si tak trochu dělá z nás Čechoslováků legraci. Trochu mě to připomína Borata, který si utahoval z Ameriky, kde se jistě část populace cítila uražena, kdežto zbytek světa se smíchy za břicho popadal. Samozřejmě, že film má k dokonalosti daleko, podobných snímků se točí ročně desítky a režiséra Eliho Rotha řadím do průměru. Na druhou stranu Slovensko je zde převlečené za Česko, takže něktěré lokace nám budou připadat povědomé a také zde hraje několik českých herců, což dělá film zábavnějším. Vůbec, některé scény které patrně mají vyvolávat hrůzu a napětí, vyvolávají u Čechoslováků spíš usměv na tváři. Když to sečtu, tak za posledních 30 minut, kde je dokonce i špetka hororového řemesla si film 3 hvězdičky zaslouží.

Deník mrtvých (2007)

Mám slabost pro zombie filmy, stejně jako kameru alá Záhada Blair Witch, takže se mě tento film nemohl nelíbit. Děj je prostý, skupina lidí se potlouká světem plný zombie, akce stíhá akci, pořád se něco děje, obzvlášť bych chtěl upozornit na stylové vybíjení zombíků (elektrošok, kyselina, luk, meč). Po průměrných Zemi Mrtvých George A. Romero dokázal, že stále umí a stoupl přece jen o příčku výš.

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Čekal jsem propracovanější úvod, něco jako v Halloweenu od Roba Zombieho, kde si pohrával s psycholgií hlavního aktéra téměř půlku filmu. Zde to tvůrci sfoukli za nějakech 10 minut, potom jde vše už v zajetých kolejích tzn. skupina mladých lidí - rozdělení skupiny mladých lidí - ubývání členů skupiny mladých lidí - postupné rozřezávání mladých lidí. Přesto je to solidní masakr, ale když už dají tvůrci do názvu slovo Počátek, tak by mohli trochu použít tu kouli, co mají nasazenou na krku.

Všichni do jednoho (2007)

PŘÍJEMNÉ PŘEKVAPENÍ. Těch 5 hvězdiček je hlavně za originalitu. Film o reality show kde má 6 lidí společně strávit ve sklepě určitou dobu by jste v české filmové historii hledali těžko. Každý z účinkujících je něčím zajímavý, především TAŤKA VLÁĎA nemá chybu. I přes nějaké nedostatky, hlavně v provedení, má film chvílema až ťísnivou klastrofobickou atmosféru a to se počítá. Klobouk dolů. Další svěží vítr do českého filmu.