Hudbu složil, slova napsal (2007)

Výborná úvodní scéna v podobě videoklipu z 80. let, dál už jenom ve všech ohledech průměrná romantická komedie z předvídatelným závěrem. Fanoušci Hugha Granta a Drew Barrymorové si mohou hvězdičku přidat.

Voják (2006)

Po půlhodině to vypadalo na solidní akční thriller, ale od scény u pumpy se to zvrhlo v klasické béčko plné nelogičností a nesmyslů, koho by například napadlo utíkat před poldama pěšky přes nějakou bažinu. Hlavní kladný hrdina má ruce jak pepek námořník, umí stopovat v bažinách a hlavně skákat vzduchem kotrmelce, což v tomto filmu velice hodí. Na druhou stranu šéfa záporáků hraje T-1000 a několik zpomalených mohutných explozí dělá film ještě snesitelný. Takže ač zuby nehty, dávám za 3.

Tele Tele (2000) (pořad)

Na to, že to šlo každý týden byla laťka udržována hodně vysoko.

Pařba ve Vegas (2009)

,,TY NEJSEŠ DOKTOR, TY SEŠ ZUBAŘ". Ani nepamatuji kdy jsem se u komedie tak dobře bavil. Když jsem si četl obsah filmu moc mě neuchvátil, ale to, že ze samotné pařby neuvidíme, ani vteřinu a děj filmu se věnuje tomu co se stalo po pařbě, považuji po shlédnutí za geniální. Chválím hlavně scénář, který prakticky nemá hluché místo, film má tempo, jedna scéna je lepší než druhá. Méně známé herecké obsazení neškodí, ba naopak. Nechtěl bych zapomenout ani na skvěle zahrané vedlejší role jako např. policajti, doktor, pan Čao, černý Doug a samozřejmně Mike Tyson. Třešničkou na dortu je prezentace fotek během závěrečných titulků. 5 hvězdiček komediím moc často nedávám, ale když ne tady, tak kde? Prostě bravo, bravo, bravo.

Kaw (2007)

Film plný digitálních ptáků a tak nudných herců, že si na žádného z nich druhý den ani nevzpomenete. Určitě raději doporučuji Hitchcockovi Ptáky.

Comeback (2008) (seriál)

Ať si kdo chce co chce říká, nejlepší český sitcom. Martin Dejdar se vedle dabingu Barta Simpsona v roli Ozáka zase našel.

Krakatice (1996) (TV film)

Celkem milé překvapení, čekal jsem tuctové béčko a místo toho jsem shlédl solidní televizní film. Lidé se tady chovají kupodivu rozumně a vyhýbají se všemožným klišé. Samotné krakatice si sice moc neužijeme, ale někdy míň znamená víc. V daném žánru lepší průměr.

Stopy krve (2006)

Film hlavně padá s představitelkou hlavní role, která celou dobu řve jak tygr, maskuje se krví a poulí oči. Z toho jde usoudit, že je velmi nesympatická a to vzhledem tomu, že nesleze ze záběru velice vadí. Scénář se drží pravidla proč to dělat jednoduše, když to jde složitě a kameraman si myslí, že je in, když neustále natáčí pouze půlku obličeje. Záporák vyšumí také do ztracena, takže od tohoto filmu ruce pryč. Dokonce trochu lituji i těch 49 kč, které jsem za to dal.

Veni, vidi, vici (2009)

Takže hned z kraje, na obalu se píše, že to je romantická komedie. S čistým svědomím vás ujišťuji, že ve filmu není jediná vtipná scéna!!! A tam, kde se o to tvůrci aspoň pokusily, výsledek vyznívá křečovitě až zoufale. Nudná scéna střídá ještě nudnější, hlavně, že si svůj štěk zahráli pánové Gott, Skamene, Mahdal, Vydra nebo Novotný. 1* je za to, že existují ještě strašnější filmy, ale pozor, není jich mnoho.

Kameňák (2003)

Obdivuju a zároveň lituju ty co to dokoukaly až do konce. Já jsem dal asi tak 30 minut, pak se to fakt už nedalo.