The Phantom Menace Review (2009)

"Star Wars the Phantom Menace was the most disappointing thing... Since my son !" Podľa môjho názoru najlepšia recenzia čohokoľvek na celom internete. Nesúhlasíte? Tak budem rád ak mi pošlete niečo zábavnejšie, šokujúcejšie a informatívnejšie ako je toto Plinketove dielo. I dare you ! Inak odporúčam aj ostatné jeho recenzie všetky sú dobré... Nenechajte sa odradiť dĺžkou, ktorá je oveľa väčšia ako internetové videá podobného formátu.

Deň a noc (2013) (seriál) odpad!

Oh....God.....

Rebeca (2003) (seriál)

"Guitly pleasurers, everybody has a few,_______________________________________________________________ guilty pleasures, you and me and even you,____________________________________________________________ guilty pleasuers, contradicting sense of taste,__________________________________________________________ guilty pleasures, they can only be embraced!"_________________________________________________________ :-) Hodnotenie berte s mega-rezervou, každý ma voláku tú kostru v skrini...

Šeherezáda a gentleman (1990)

Dobrá rozprávka. Malo to vtip, dej, pointu. Navyše ešte pridávam * za scénu skákania z lietadla. Proste odhalená Catherine Zeta-Jones v rozprávočke pre detičky, čo dávali kedysi doobeda na STV1, tak niečo také ma vždy dostane. A áno, bol som pri tom!

Rudolf (1998)

Pekný vianočný film pre deti, ktorý neurazí ale ani nenadchne. Nič viac, nič menej.

Kumo no mukó, jakusoku no bašo (2004)

Zaujímavé! Páčilo sa mi to oveľa viac ako preromantizovaný 5 centimetrov za sekundu. Ten film by som si pozrel už jedine tak s dievčinou vedľa mňa na gauči, aby som prípadne... No nehajme to tak! Sme tu všetci kvôli Sayuri, lietadlu a tej Veži. Musím uznať, že to bol celkom zaujímavý koncept aj keď neskôr som sa začal už strácať v deji. Taktiež sa mi veľmi páčilo prostredie, kde sa film odohrával tak isto ako animácia. Bravúrne zvolená škála farieb? Anyone? Rozhodne ma viac brala prvá časť pred tým ako sa veci začali komplikovať, ale to bude asi len mnou. Každopádne worth checking out !

Grinch (2000)

Nie žeby pôvodný animovaný Grinch bol nejaké majstrovské dielo,ale s týmto piece of shit remakom sa to nedá porovnávať. Otras! A čo ma najviac zaráža je to, že dosť ľudí čo poznám zaraďujú tento film medzi ich obľúbené vianočné filmy. Dokonca ho tradične pozerávajú na Vianoce! Netvrdím, že by mali pozerať pôvodného animovaného Grincha, ale dosť ma hnevá, že niekto môže toto uprednostňovať. Skôr je pravda ale to, že ani nemajú páru o How the Grinch Stole Christmas! z roku 1966, o Borisovi Karloffovi a Dr. Seussovi, čo je z môjho pohľadu trochu smutné. Ó aha, a aby som nezabudol, český dabing a aj celkový preklad je šokujúco zlý! Nedávno som nadával na preklad Králika Rogera ,ale toto je úplne iná liga. Už len keď si prečítam Obsah tohto film tu na čsfd tak sa mi otvára nožík v vačku.

Happy Feet (2006)

Tak touto monštrozitou som si pokazil pred pár rokmi jeden štedrý večer. Nespravte podobnú chybu!

Stmívání (2008)

Videl som. A nebavilo ma to ani za mak! Ešte k tomu to vyzerá tak, že nasledujúce filmy sú horšie. Ďakujem, ďalej v tejto úžasnej sérii nemienim pokračovať. Ja radšej zostanem pri Twilight Zone a Twilight Princess !