Croodsovi (2013)

Musím říci, že v kině, už jsem se takhle dlouho nenasmál. Velice trefně animovaná komedie, která mě nadchla hned v úvodu. Nenastala chvíle kdy bych se nudil nebo se nebavil a proto 5*. Skvěle :)

23 (2007)

Hej lidi nechápu vaše hodnocení. 66% jako cože? Jim Carrey zahrál výborně. Málokdo by čekal, že se na tuhle roli bude hodit, ale opak je pravdou. Pro mě to je jeden z nejlepších filmů. Scénář na oscara, za tím si stojím. Co se týče režie, tak chybky se vždy najdou, ale v jakém filmu ne ;) Nechávat diváka napnutého až do poslední chvíle s tím, že nikdo netuší jak to nakonec dopadne, tak tak by to melo být. Jsem nadšen. Film jsem viděl 2x za sebou celkově již několikrát. Stále a stále v něm nalézám to kouzlo, kouzlo které mě, jak poprvé, tak naposledy, dokázalo ohromit a ujistit v tom, že tento film bude u mě TOP10. Retrospektivní kompozice byla zpracována na výbornou a význam, který filmu dává červená kniha vtahuje diváka do děje neskutečnou silou. Číslo 23

Princezna a žabák (2009)

Princezna a žabák je klasická pohádka s dobrem a zlem. Dobro, jak tomu v pohádkách bývá, zvítězí nad zlem. Celkový dojem byl velmi příjemný a pohádku řadím mezi ty lepší. 70%

Raubíř Ralf (2012)

Jen co jsem viděl ukázky k filmu, tak jsem se na něj těšil. Odreagovat se u tohoto kresleného filmu byla paráda. Smál jsem se celkem dost a to i přes to, že se nejedná o klasickou komedii, kde by člověk polovinu filmu strávil v křečích z toho jak se neustále směje. Díky za tento film. Pro mě jasných 5*. Jen tak dál :)

Argo (2012)

Čekal jsem od filmu malinko víc. Ale i tak si myslím, že nezklamal. Za mě 70%. Nejsem úplně fanoušek Bena Afflecka, ale tento film se mu povedl jak po režisérské stránce, tak po té herecké.

Správci osudu (2011)

Představa, že člověk potká svoji osudovou lásku je sice pěkná, ale zároveň si musíme nalít čistého vína. Ale i tak se mi film celkem líbil a představa, že by toto jedou existovalo, mi celkem lichotí, ale zároveň by už svět nebyl světem. Takže zpátky nohy na zem a vzhůru do práce.

Jeden den (2011)

Moc se mi tento film líbil. Děj kterým se film ubírá je natolik vtahující, že jsem každou minutu prožíval jako by byla tou nejlepší ve filmu. Výběr hlavních postav byl velmi podařený a dodal filmu velkou kvalitu. 5* u mě zasloužených.

Moneyball (2011)

Tohle je přesně typ filmu který miluju. Možná bude 5* přehnanejch, ale já si za tím stojím. Dvě hodiny ležím a koukám na film a přitom si říkám. Jo tohle to co dělá tenhle sport sportem. Nemluvím teď o statistikách, mám na mysli to kouzlo sportu. Peníze hrajou v každym sportu velkou roli v baseballu obzvlášť, proto tenhle film má v sobě to kouzlo, kouzlo které tenhle sport přináší.

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Hodně dobrej animák. Fakt jsem se smál jak je to skvělý, jak je to ujetý, nápaditý a bůh ví co ještě ... 4* .. jen tak dál :)

Partička (2009) (pořad)

Konečně zábavný pořad který snad pobaví každého. Slabší česká kopie se této super vtipné show nemůže vyrovnat, i když jak se může zdát, rozdílů moc nemá. Každopádně 5*, jen tak dál.