Divoké vlny (2007)

Miluju kreslené filmy a na tu pohodu u jejich sledování se vždy těším. Joe byl skvělej :D fakt jsem se smál.

Banksy: Exit Through the Gift Shop (2010)

Ten kdo sprejuje není rozhodně člověk kterého bych obdivoval, ba naopak. Ale musím říct, že pokud se jedná o uměleckou tvorbu, jsou mé sympatie nakloněny. 5*

Indie Game: The Movie (2012)

Obdivuji vývojáře softwaru. Čas a osobní život, který jim bere tato "práce" je nezáviděníhodný, ovšem když výsledkem jsou tak skvělé hry, atd., tak se člověk trošku zamyslí a řekne si, že jim to za tu určitě stálo :) 5*

The Divide (2011)

Mám rád tyhle filmy u kterých si můžu na začátku tipnout kdo přežije :D Většinou se mi to nedaří, ale o tom to není. Konec byl pro mě trošku nečekaný, ovšem skvělý. 4*

Pot a krev (2013)

Musím říci, že jsem nečekal, že se u toho budu tolik bavit. Některé scény by se daly natočit lépe, ale dojem který ve mně film vzbuzuje je dobrý. 4* :)

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Televize HOVNA. Co se stane s vodou v mínus deseti stupních? Neznám horší zpravodajství.

Nespoutaný Django (2012)

Djanga jsem viděl hned několikrát a musím říct, že pokaždé si to náramně užiji. Quentin je skvělý režisér a scénárista a tento film se mu hodně povedl. Jasná volba 5* a po každém shlédnutí bych ještě jednu přidal.

Horton (2008)

Mám rád animáky, proto 4*. Originální, srandovní :) .. pro děti velice zábavné, ale i já se bavil.