Krvavá sklizeň (2007)

Nenudilo to, zajímavé to bylo tak se nebojím dát 5 hvězd. Pořád stejné téma, jen jinak podané!

Dogma (1999)

gastronomického hlediska, které je mi blízké- svíčková omáčka opravdu dobrá (téma), jen to maso se nepovedlo (herecké výkony). Knedlík (scénář) lehce vysušený!

Nebezpečná mise (1999) (TV film)

Nejlepší televizní film z prostředí války. Levné a občas těžko uvěřitelné. Za to propracované a lehce stravitelné. Napůl film/ napůl dokument.

Pohyblivý terč (1996)

Lepší béčko mezi horšíma béčkama a céčkama

Univerzální voják (1992)

Aktivní služba tohoto filmu skončila, 3 hvězdy za čestnou stráž!

Den nezávislosti (1996)

Lehké a svižné, já to považují za jednu z těch lepších ačkových Sci-fi, které bojuje z béčkový scénářem. Peníze se investovaly do triků, jsou znatelné a sou tam i zajímavé scény. Hlavně, když ukazují prezidentovy vetřelce v tajné oblasti. Vypněte mozek, zapněte Den nezávislosti!

Godzilla (1998)

Emmerich se zase ukázal. Americe hrozí problém, ale jednotlivci s Americkou armádou v zádech to vyřeší! Co dodat, nic… Kravinam které dojde občas dech, teda z rovna když se déle mluví je to slabší!

Říše vlků (2005)

Smutný počin, velké očekávání a velké naděje. 3 hvězdy dávám za dobrý soundtrack. Všichni se ve Francii zbláznili do Purpurových řek a vyšla jim z toho stoka.