Dům duchů (1993)

Krásny film... scény nie sú extra dojemné, ale plakala som este aj pri zaverečných titulkoch... v tom mal prsty isto Hans Zimmer, ktorý presne vie zahrať na tú citlivú strunu ;) a ešte jedna vec, lutujem, ze knihu som si neprečítala aj ja ked som ju mala doma požičanú pre mamu :-/

Lilja (2002)

Po dopozeraní som nemohla kľudne zaspať... Krásna ukážka, ako zvrhlo a jednoducho sa dajú zneužiť nekonečná hlúposť a naivita mladých dievčat. Viac ma ale dojal osud mladého chlapca Voloďu. Film sa kľudne mohol volať "Voloďa - opustený anjel".

Cizinka (2010)

Pri sledovaní príbehu Umay som bola neustále rozčúlená alebo v slzách... Nikdy v živote nepochopím tieto pre mňa choré a na hlavu postavené ponímanie cti a postavenie žien v rodine, v spoločnosti.. V takýchto prípadoch ďakujem bohu, že som sa narodila ako kresťanka (aj keď v neho neverím >D).

Sexy 40 (2009)

Z tejto romantickej komédie som bola veľmi milo prekvapená! Pobavilo ma to nad moje očakávania, začiatok úplne najlepší :) Scény s bezdomovcom alebo na kurze sebaobrany, prípadne na bowlingu o masáži spermiami :D

Darwinovy ceny (2006)

Asi mi úplne ušla pointa filmu... pre mňa nevtipné a nepochopené. Hviedicka za to, ze som sa raz zasmiala a za originalny namet, ktory by sa mohol ovela lepšie sfilmovať...

Xena (1995) (seriál)

Moja obľúbená, sexi a vzrušujúca princezná bojovnice! Soundtrack rovnaké dynamický a vzrušujúci ako seriál sám :D Xena má môj rešpekt.

Titanic (1997)

Najkrajšia životná rola Leonarda DiCapria a Kate Winslet. Prvý krát som videla film na VHS-ke z požičovne a už vtedy ma tento príbeh chytil za moje dievčenské srdce. Odvtedy vždy, keď mám možnosť zahliadnuť tie krásne scény, neváham. Titanic patrí jednoznačne medzi moje klasiky, ktorých sa nikdy nevzdám.

Extrémní rodiny (2012) (pořad)

Skvelá relácia, presné opozitum k nenávidenej Smotánke! Radšej sa posmejem na takomto niečom, ako pogrciam na super nablišťanej slovenskej "celevriti" šou. I keď nebyť veselých a nadľahčujúcich komentov od Michala Hudáka, prišlo by mi aj tu niekedy ťažko...

Téměř bez šance (1999)

Tento film si podľa mňa zaslúži isto viac hviezdičiek ako mu väčšina užívateľov dáva... Videla som ho už niekoľko krát a vždy som si na konci pekne poplakala... Priateľky :)

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Sakra zaujímavý film, avšak také neskutočné sci-fi a toľko zmätku, až mi to kazilo dojem... Z celej snímky bol jednoznačne najlepší záver, vďaka ktorému som pochopila myšlienku filmu, teda aspoň dúfam!