252: Signál života (2008)

Nepripomína vám tento príbeh niečo? Problém je, že efekty boli príliš slabé a dej som hľadal márne. Moc dlhé rozhovory posúvali film nižšie.

Kocour v botách na cestě kolem světa (1976)

Obľúbená rozprávka môjho detstva. Dnes, keď to porovnám z rozprávkami, ako je willi fog, tak musím priznať, že ať taký geniálny nie je

Souboj Titánů (2010)

Ako sme si už pri Leterrietovi zvykli, tak rád všetko preháňa a zveličuje. Malé držanie sa originálu bolo síce Ok, ale tiež by potreboval aj zmenu názvu. Prečo spravil čierneho Pegasa, prečo sa všade pokúšal spraviť akciu, a prečo spravil z Perzea Boha a nie poloboha. O týchto negatív by som mohol písať aj dlhšie, ale to nechcem, lebo film až taký hrozný nebol, a keby mal iné meno dostal by odomňa o hviezdičku viacej.

Sopka, která zastavila svět (2010)

Veľmi dobrý pútaví dokument. Spracovanie naozaj klasické. V National Geographic si dali tentokrát naozaj záležať.

Smrtící déšť (2009) (TV film)

Efekty žalostné, obsah nulový, ale aj tak sa mi ten film ako tak páčil.

Športové noviny (1996) (pořad)

žiaľ išli kvalitou dole. Mali kedysi tak dobre spravenéhjo frajera na záver.... dnes.. to už býva stále to isté.... freestyle motokros.... alebo niečo podobné..... tka málokedy sa tam dostane niečo klasické...... A tiež je škoda, že nedávajú žiadny priestor menšinovým športom. (hadzaná.. basketbal a pod) Dokonca nedali tam zopár krát ani vueltu... a to už si myslím, že je choré.

Sexy šport (2012) (pořad) odpad!

Športový bulvár zo slečnami, ktoré teda až tak sexi niesú. Navyše ich znalosti o športe sa rovnajú znalostiam 3 ročného chlapca, ktorý nikdy nevidel televízor. A ten bulvárny podtón..... Táto relácia je asi naozaj len pre ľudí, ktorí majú IQ húpacieho koníka. Videl som raz!!! a stačilo mi!! nikdy viac!!

Útok žraloka (2009) (TV film) odpad!

Takže tu máme opäť film, ktorý nebol konzultovaný so žiadnym aspoň polo odborníkom. Základné chyby pri filme vznikli priamo pri Tsunami. Tsunami sú vlny, ktoré na šírom mori nie sú vidieť a zdôvodu spomalenia prvej steny, ktorá môže mať len zopár centimetrov sa postupne vlna zväčšuje. Vlny nebývajú až tak vysoké.. 30 m. ak by to tak bolo, tak na dotyčnom pobreží by všetci určite cítili obrovské zemetrasenie. Tomu aj odpovedá čas 5 minút. Tá vodná stena bola zlá, nezväčšovala sa. Ani náhodou nemala 30 metrov a už vôbec nešla moc do vnútrozemia. Ďalšia chyba je tá, že vždy pred vlnou Tsunami more ustúpy aj o desiatky metrov, tu ostala hladina nezmenená. Približne takto tomá vyzerať http://www.youtube.com/watch?v=e0nky4I35xo. To je na objasnenie. Prečo som tomu dal odpad! Nedodržať základné pravidlá mi pripadá hrozné. Inak bol film stupidný, ale ľahko pozerateľný a oddychový.

Extrémní rodiny (2012) (pořad) odpad!

Robiť si srandu z postihnutia druhého sa mi zdá vážne choré. Čím nájdeme divnejšiu rodinu tým lepšie. Gratulujem televízii Joj. Dokázala s týmto programom predbehnúť aj televíziu Markízu a dokázala tak ukázať nové dno televíznej zábavy. Veľmi ľutujem ľudí, čo sa na to pozerajú, pohoršujú a podobne. Robiť si srandu s takýchto vecí je choré a zvrátené. A ak sa na tom niekto pohoršuje, tak načo to potom pozerá. Ľudia otvorte si oči. Naozaj nemusíte pozerať to, čo vám televízie ponúkajú. Lebo Slovenské televízie išli za posledné roky tak dole, že a tomu ani veriť nechce. Ja dúfam, že STV ich konečne všetky tromfne v sledovanosti a oni budú nútené zmeniť marketing minimálnych nákladov a maximálneho zisku, lebo reklamy, ktoré tvoria gro ich príjmov sa stanú menej cenné.

Nebezpečná zásilka (1998)

Veľmi pekný film s klasickým vyvrcholením, ktorý je naprosto očakávaný. Takže ak máte chuť vypnúť a relaxovať je tento film to pravé.