12 opic (1995)

Skvelý film, ktorý ale nie je pre menších divákov. Keď som mal približne 9 rokov, som videl tento film prvý krát a nedokázal som ho pochopiť. Dnes ho považujem za jeden z najlepších filmov vo svojom žánri. Brad Pitt zahral svoju postavu neskutočne a som veľmi prekvapený, že nedostal za film Oscara.

Zázrak na ledě (1981) (TV film)

Vynikajúci športový film a to nie len pre športových nadšencov. Dobrá rekonštrukcia športového zázraku 20-teho storočia.

Evoluce (2001)

B-čkovosť filmu mi nevadila, mal som pocit, že bol celý film tak spracovaný naschvál. Film nesie so sebou zaujímavý nápad a myšlienku.

Noc tornád (1996) (TV film)

Vážne zlé texty a ešte horšie scény. Samé údery tornád v takom slede, môžu byť síce pravdivé, ale aby ich hentak prenasledovali.... tak to asi nie. Inak, asi by mal obsahovať aj názov koemdia.. lebo na silu sa tam snažili zopár takýchj gegov dať, žiaľ moc im to nevyšlo.

Kamera na cestách (2009) (seriál)

Krásny dokument s dobre vybranými miestami. Osobne by som viac prial prírodu a ísť viac do hĺbky. Tiež mi tam chýbali akékoľvek mapy, ktoré by to oživili.

Na křídlech vážky (2002)

Veľmi zaujimavo spravený film, ktorý zo začiatku trošku nudí. Viackrát vás prekvapí a na konci šokuje.

Boj o moc (2008) (TV film)

Podľa mňa veľmi dobre zvládnutý film. Na to, že to robili kanaďania, tak není príliš zdĺhavý.

Vysoké Tatry - Příroda zamrzlá v čase (2007) (TV film)

Na to, že to točil Barabáš, tak filmu niečo chýba. Zveličovanie niektorých vecí filmu tiež neprospelo. Mám rád tohto autora, ale filmy o Slovensku sa mu točiť nedarí. Oproti strážcovi divočiny je toto len slabší odvar.

Magma (2006) (TV film) odpad!

Absolútne nulové efekty. Absolútne nedôveryhodný dej, ktorý nemá nič spoločné zo skutočnosťou. Samotná erupcia môže nastať náhle, ale to v geologickom čase znamená týždeň. Nikdy nie pár sekúnd. Chýbajúce harmonické chvenie dáva film ešte nižšie. Mám rád filmy o sopkách, ale toto bolo hrozné. Dúfam, že sa na filme nepodieľal žiadny odborník, lebo buď ho nemožno nazývať odborníkom, alebo už dávno si hodil slučku.