Na streche (2003) (pořad) odpad!

Neznášam tento typ relácie. Výpovedná hodnota relácie nulová. Dej je tiež veľmi slabý. Pol hviezdičku maximálne za dobré miesto na natáčanie.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Naozaj skvelý film. Spojenie smrti a lásky úplne netradičným spôsobom zo skvelým soundtrackom. ponúka jedinečný zážitok.

Prázdniny v Římě (1953)

Pre mňa zatiaľ najkrajší čiernobiely film, aký som kedy videl. Veľmi by ma zaujímalo, čo by sa stalo, keby ten článok zverejnil. Záver je, ale omnoho realistickejších. Dnes by sa to ešte snažili "vyšperkovať".

Labyrintem revoluce (2006) (seriál)

Myslím si, že celkom slušne spravený dokument. Jeho hodnota ale zrastie až za 10-20 rokov. Keď už nebudú žiadny komunistický politici.

Dobrý ročník (2006)

Pomyselnú pol hviezdičku za znázornenie severného Provensálska (mojej srdcovej záležitosti). Film obsahuje množstvo zbytočnejších pasáži, ale celkový dojem s filmu tieto pasáže našťastie zlepšilo.

Ip Man (2008)

Pravdivý príbeh o kung-fu z takto vysokým hodnotením, pred zhliadnutím má človek, ktorý nemá rád takéto filmy strach (napríklad aj ja), ale vyklulo sa z neho majstrovské dielo. Dominuje síce kung-fu, ale narozdiel od gekiho chenových filmov je tu menej silené, a na vyššej úrovni.

Slappy a Smraďoši (1998)

Naozaj trápny humor. U mňa tak na 15%. Nikdy som nepochopil tento silený humor.

Velkolepé století (2011) (seriál) odpad!

Ja som zvedavý na to, čo to bude zač. Neznášal som Tisíc a jednu noc, ale pri tomto si musíme uvedomiť, že sa nejedná o telenovelu, ale má to mať len 11 častí. Podľa mňa to nebude odpad, ale vysoko hodnotené to tiež nebude. Neteším sa na to, ale pozreiť si pozriem aspoň dve časti a možno aj celý seriál. Naozaj nehodnoťme nič dopredu. Možno nás to prekvapí. Podľa hereckého obsadenia to bude možno "kravina". Ale podľa toho, že to má mať 11 dielov a má to byť historické, tak to môže byť niečo skvelé. Uvidíme ako sa Turci s touto výzvou popasujú. Tisíc a jednu noc totiž nezvládli.