K-19: Stroj na smrt (2002)

Psychologicky veľmi dobre rozohraté. Pri hrdinstve siedmich mužov, ktorí obetovali život za tisíce iných sa mi rinuli slzy do očí. Ak však očakávate film nabitý akciou, tak ste vedľa. Film vôbec nie je založený na vývine deja, zdalo sa mi, že niektorými scénami je film zbytočne predlžovaný.

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Väčšinou bývajú dvojky oveľa horšie, avšak tento film je lepší než jednotka. Príbeh je zábavnejší, veselší, pre deti poučný... Čo viac si želať?

Oko dravce (2008)

Prvá časť filmu mi prišla lepšia ako druhá časť. Pri prvej bolo ešte aké-také napätie, druhá časť bola citeľne horšia. Vadili mi neprehľadné akčné scény, ako napríklad havárie na križovatke a bombardovanie v tuneli. Pri vysvetľovaní, čo je to oko dravca a ako pracuje som dostala de javú, dosť to pripomína Ja, robot. No námet je slušný. Z tohto filmu mohla byť superpecka. Suverénne najhorší je scenár, z ktorého mi chvíľami odpadávali uši. Jediné, čo film držalo nad vodou, bol perfektný Shia.

Garfield 2 (2006)

Keď si predstavím, že za vstupenku na tento film som dala 60 korún, je mi za nimi normálne smutno. Nudný film, oveľa horší než jednotka. Ďalšie nevydarené pokračovanie plné nevydarených vtipov.

Kouzelná země skřítků (1999) (TV film)

Príjemná atmosféra írskeho vidieku, dobrá hudba, sympatickí leprikóni a letúšikovia, no prílišná rozvláčnosť. Ústredná dejová línia sa podobá na príbeh Rómea a Júlie. Zaujímavé, ako sa tvorcovia pohrali so Shakespearovym dielom. Efekty sú slabé, no na tv budiš. Vidieť sa to dá i viackrát. Troška skresať, vymeniť pár hercov a bolo by to super. 71%

Billy Madison (1995)

Je pravdou, že existujú trápne filmy, že sa na ich debilite až od smiechu chytáte za brucho, no toto je ten typ trápneho filmu, na ktorý sa pozriete a rozmýšľate, či je to vôbec možné. Humor tohto filmu sa mi teda vtipný nezdal a rovnako aj námet je stupídny. Avšak nepopieram, môže sa to niekomu zdať smiešne, no mne určite nie.

Ten kluk je postrach 3 (1995) (TV film) odpad!

Je to obrovská trápna hovadina. S pobavením som pozerala časť, kde Junior vytiahol z malého ruksaku obrovskú motorovú pílu a rozrezal strom, ktorý padol na vodcu skautov. Táto časť bola asi najvtipnejšia a aj tak nestála za veľa. Viete si potom asi predstaviť, aký musí byť celý film. Čudujem sa, že som ho vydržala pozerať do konca.

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Paradoxne som videla najprv paródiu a až potom originál. Keď som to videla prvý raz, nezdalo sa mi to vtipné, no neskôr, keď som videla Robina Hooda s Costnerom a potom toto, veľa scén sa mi zdalo vtipných a veselých. Scény boli vhnané do krajnosti a extrémov. Na filme sa dá dobre nasmiať, ale najprv treba vidieť Robin Hood: Kráľ zbojníkov.

Forrest Gump (1994)

Spomienky dospelého muža, ktorý sa na svet díva detskými očami. Vďaka tomu všetky krutosti opisované vo filme boli akoby zaobalené do jemného papiera a tým pádom na nás nepôsobia až takým drastickým dojmom a vylúdia nám úsmev cez slzy.

Má tlustá Valentýna (2002) (seriál) odpad!

Celý tento seriál sa pokúša o myšlienku, že i keď dievča nie je najkrajšie a najchudšie vďaka svojej dobrote si môže nájsť muža svojich snov. Avšak celý zvyšok telenovely je neskutočne mizerný. Jeden diel mi utkvel v pamäti - hlavná hrdinka záporáčka úmyselne havarovala, aby sa manžel nevypytoval, kde strávila noc. Domov ju doviezla SANITKA "v zlom stave". Celá rodina bola prekvapená a vrchol bol, keď jej chceli zavolať SANITKU. Nevedela som, či sa mám smiať, alebo plakať. Herecké výkony sú stopercentné. Bohužiaľ v záporných číslach :-) Horšie to už nemôže byť! Bohu vďaka, že z pozerania telenoviel som vyrástla.