liskam

Yahoo: Hallo:)
Twitter: liskam

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 14.2.2017  02:08
    Taboo - Episode #1.6 (E06) (epizoda) (2017)

Tak tohle byl kurva nářez!

• 9.2.2017  00:27

Tak tohle se nepovedlo. Skoky do historie jednotky dobrá, ale zajetí-osvobození- útěk =trapné a naivní. Tomo snad nikdo nemůže věřit.

• 8.2.2017  18:45
    Patriots Day (2016)

Docela peknej film, kterej je zprasenej americkou propagandou a patosem. Škoda,protože z herci fungovali opravdu parádně.

• 5.2.2017  23:18
    Rozpolcený (2016)

Eště že jsem normální homosexuál s heterosexuálními sklony který má rád školački a hraje si s mrtvými zvjeřátky, disgrafick, dislecktyck, mírný autysta, sylný socyopat s ikvé kolem dokola šedesátpjetky se sebevražednými sklony. Bejt takovejdle magor jako ten typ v tomdle bijáku, tak se snad zabyju.

• 5.2.2017  23:10
    Kruhy (2017)

Trapné. Kde ty loňské kruhy (kruh) jsou...

• 2.2.2017  01:00

Velice slušné a uvěřitelné.

• 2.2.2017  00:18
    Seal Team 6 - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Goggins je prostě Goggins. Pilot za mě silnější 4 hvězdy ale díky Waltrovy rád posouvám na 5. Uvidíme, kam se to posune. bude těžké si udržet takhle vysokou kvalitu.

• 31.1.2017  16:58

Můžu napsat 15 řádků proč se mi film nelíbil. Na konci se ale dostanu k tomu, že byl prostě celý od A až do Z zbytečný. Ta zbytečnost z něj úplně čišela. Prostě odepsaná věc. Vše bylo natočeno dříve a lépe. Dávám dvě slunce že soucitu.

• 31.1.2017  07:54
    Taboo - Episode #1.4 (E04) (epizoda) (2017)

Perfektní díl se skvělou atmosférou.

• 29.1.2017  19:07

Naprosto vážně vám povím, že mě tenhle film rozplakal a dlouho jsem se z toho nemohl vzpamatovat. Každý kdo viděl už nějaký ten akční thriller a shlédne i tenhle film, pochopí jak to myslím.

• 29.1.2017  12:36
    Kovboj (1958)

Průměr po všech stránkách. Za mě 62%

• 20.1.2017  16:52
    Supergirl (TV seriál) (2015)

HAHAHAHAHAHA haha haha chischichiiiii ohoooooo ha ha. No ty vole, to mě poser holý záda. Ha ha. Suspensorghúll.. Jednu hvězdu za to, že mě tahle tupost párkrát rozesmála.

• 20.1.2017  16:41
    Legends of Tomorrow (TV seriál) (2016)

Zkoušel jsem tenhle seriál opravdu dlouho, najednou jsem si uvědomil, že sám sebe šikanuju sledováním téhle blbosti. Mizerných 38%

• 20.1.2017  16:34
    Preacher (TV seriál) (2016)

Netradiční, ale perfektní! Dokonalý casting. Za mě 88%

• 20.1.2017  15:54

Jauvajs, tak tohle bolelo. Ani vlastně nevím, proč hodnotím takhle vysoko. Ale co si budeme povídat, Riddikovy se méně než tři hvězdy dávají těžko. Za mě maximálně 50%

• 20.1.2017  15:42
    The Night Manager (TV seriál) (2016)

Už jsem za polovinou a né a né se do tohoto seriálu položit. Nějak těm hercům ty jejich role nevěřím,celé mi to přijde umělé, hrané hlavně na efekt. Uvidíme až tuto miniserii dokoukam jestli se to nezlepší , v tuhle chvíli ale jen nějakých 57% Souběžně s touto 6dílnou jednohubkou sleduji seriál Taboo a to je úplně jiná káva. :)

• 4.1.2017  17:06
    Timeless (TV seriál) (2016)

Přestože příjemně obsazené, celkově velmi hloupé. Čím více dílů jsem shlédl, tím více mě tahle věc nebavila. Za mě 40%

• 4.1.2017  17:02
    Travelers (TV seriál) (2016)

Asi nejsilnější deviza tohoto seriálo je to, že jsou všichni tak nějak normální. Člověku příjde, že by je klidně mohl potkat na ulici. Žádné mega akce nečekejte. Je to komorní seriál založený na kvalitním kastingu a hercích kteří jsou profesionálové a vědí co a hlavně jak mají hrát. kdybych viděl více dílů najednou, asi bych o tom takhle dobře nemluvíl, ale jelikož seriál sleduji s časovými mezerami, tak mi nezbývé, než mluvit pozitivně. Aby né, když se na něj vždy těším a rád se k němu vracím. Za mě 77%

• 30.12.2016  00:56
    Pasažéři (2016)

Okolnosti, náhoda a štěstí se zasadili o to, že jsem dnes po práci nejel domů, ale zašel jsem si sám do kina na Pasažéry. Já bych je vlastně ani původně neměl stihnout, ale několik hodin před tím, než jsem dorazil do kina, byl hlášen požární poplach, takže všechny promítané filmy díky tomu nabraly cca 20ti minutové spoždění. Díky tomu jsem je stihl i já. A film mi dnes sedl, díky mému rozpoložení, "jak se říká" jako prdel na hrnec. Nezbývá mi tedy, než tomuhle nedokonalému sci-fi snímku ve kterém byla parádně vyvážená akce, romantika i napětí dát jasných 5 sluncí.

• 16.12.2016  10:20

Celé uživatelské hodnocení stoupá a klesá pouze na tom, jestli každý jeden hodnotící divák je schopen a ochoten brát tento "DOPLŇUJÍCÍ PŘÍBĚH" z prostředí Star Wars jen jako "doplňující příběh" a né jako další pokračování této několika generační ságy. Já osobně jsem se o to snažil, vždiť i v názvu filmu je to jasně napsáno. Díky tomu, jsem si celý film opravdu užil. Film měl spád, byl opravdu dobře napsaný, každá z hlavních postav věděla jak se chovat a navíc se držela v jasně vymezených kolejích. A to je také největší deviza tohoto filmu. To že všichni dokázali dodržet veškeré hranice, které jsou definované "trojkou a čtyřkou" a přesto udělat vlice poutavý a napínavý film. Jediná nadstavbová dějová linka, která pro mě jakožto diváka byla tak nějak zbytečná je postava Foresta Whitakera a vše kolem ní. Díky ní, mi teď, když nad filmem zpětně uvažuji film v tu dobu nějak zadrhl a já jsem se na nějakou dobu vymanil ze Star Wars vesmíru. Zbavit se této postavi a zkrátit film o cca7-10 minut a bzlo by to dokonalé. Takhle za mě "pouze" 90% a 5 sluncí.

• 8.12.2016  17:20

Je vůbec nějaký rozdíl, mezi Kurýr, Underwold, Resident evil, Transformers, Saw? (U saw nepočítám první dva díly) Z mého pohledu ne. Mozek nechat odpočívat doma a během filmu do sebe dostat kilo popcornu a půl kila cukru (v nějaké té mňam mňam limonádě od coca cola company.) Za mě 50%

• 30.11.2016  00:50
    Příchozí (2016)

Pro mě maximální zážitek! 99%

• 26.11.2016  12:17

Brát tuhle věc jako samostatný film, dopadlo by to špatně. Jelikož je to ale první díl nové kouzelnické ságy, divák má tendence přehlížet a odpouštět. A samozřejmě doufá, že kvalita se bude zvyšovat. Největší problém jsem viděl ve scénáři... Rowlingová se bude muset hodně zvednout a nebo tuto práci předat zkušenějším. Za mě 74%

• 16.11.2016  16:02
    Oldboy (2013)

Brolin prostě umí. Měltáhnout film, a to se mu také povedlo. Vychytávky s kladivem byli jen bonus a i tam byl Brolin uvěřitelný.

• 16.11.2016  07:35
    King Kong (1976)

Stará dobrá klasika. Za mě 75%

• 15.11.2016  08:12

Dokonalá a profesionální devastace diváka po všech stránkách. Gibson znovu ukázal že opravdu umí. Další film z jeho dílny, který mě bude provázet po zbytek mého života. Za mě 95%.

• 14.11.2016  20:26

Je zajímavé a zarážející kolik uživatelů ve svých komentářích nepřímo podsouvá čtenáři to, že je Doctor Strange částečná vykrádačka nebo v některých úsecích napodobenina filmů Harry Potter (napsán 1997), Inception (natočeno 2010), Interstellar (natočeno 2014). Když první komiksová zmínka o Doctoru Strangovy byla v roce 1963. A od roku 1974 měl Doctor svůj vlastní "sešit". Tento film je prý svému komiksu velmi blízko, takže jakákoli podobnost s filmy výše napsanými je čistě náhodná a nebo jejich tvůrci NAPODOBOVALI komix Doctora Strange, ze kterého tento film vychází. Pro mě byl Doctor Strange rozhodně velikým přínosem do Marvel vesmíru a těším se na další jeho rozvíjení. Za mě 5 Sluncí a 90%

• 14.11.2016  14:22

Naivní, přesto zábavná oddechová záležitost která se dá bez problémů dokoukat. Za mě 67%

• 25.10.2016  07:42
    Teorie tygra (2016)

Velice dobře udělaný a chytrý film o hromadném šílenství a uzurpátorství žen a mnohaleté zbabělosti jednoho muže, který posunul vyhýbání se řešení problémů na nový rozměr. "Teorie Tygra" je scestný název, měla by to býti spíše "Teorie Zbabělce". za mě 80%

• 25.10.2016  07:32
    Padesátka (2015)

Celý film je postavený na kvalitě tří herců. Pavelky, Taclíka a Prachaře. Naštěstí jejich spolupráce fungovala perfektně. Za to dávám 100%. Zbytek filmu stál ale za starou belu. Takže mi nezbývá než hodnotit průměrně. Škoda. za mě 65%

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26