liskam

Yahoo: Hallo:)
Twitter: liskam

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 16.4.2017  20:41

Překvapení se nekonalo, ale zklamání také ne. Většinu mozkové kapacity jsem si nechal doma, ssebou jsem si vzal pouze nezbytné množství. Aby stačilo na to zvládnout cestu do kina, sám si dokázal koupit lístky a našel své sedadlo. A právě díky tomu, jsem si tohle akční výplachárnu užil.

• 12.4.2017  18:14

Kino pro náctileté, které je předvídatelné a jak se říká, bez koulí. Přesto si myslím, že základní platforma by se mohla využít a schopnější tvůrci by se časem možná mohli přiblížit hranicím dokonalosti, které definoval, z mého pohledu dokonalý Matrix.

• 4.4.2017  20:38

Má čtyřletá dcera byla velmi spokojená. Sice jsme to nedokoukali, ale jelikož jsme nedokoukali ještě žádný pohadkový film, tak to nemohu brát jako bernou minci. Každopádně jsme museli jít koupit Šmoulinku. Několik hodin jsme se o filmu bavili a navíc se Šmoulinka dostala do dceřiné Top 5 jejich kamarádů na usínání.

• 30.3.2017  12:53

Tak na tohle se na 100% podívám víckrát. Parádní scénář a casting.

• 30.3.2017  12:43
    Zlato (2016)

Matthew McConaughey forever! Já mám toho chlapa prostě rád, prostě láska na první Contakt.

• 30.3.2017  12:38

Madagaskarem to začalo a Madagaskarem to mělo skončit...

• 30.3.2017  12:36
    La La Land (2016)

Na mě toho bylo za těch 128 minut prostě až moc.

• 27.3.2017  21:49
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

Asi nejméně fungující seriál o členovy budoucích Defenders. Nekonzistenní, naprosto mizerný záporák, nebo spíše seriál kde záporák prostě není. Hlavní hrdina je sice docela sympatický, ale to je všechno. Pozitivní je, že docela dobře fungují vedlejší postavy. Asi největší zklamání je pro mě bojová choreografie! V úvodních titulcích je to paráda, ale během seriálu to to otřes a děs. Nechápu, jak mohlo studio, které má na svědomí Dardevila vytvořit takovouhle trapárnu.U Irona bych čekal bojové scény jako u filmu "Raid". Ale to se nekoná.:-( Takže za mě slabší 3 hvězdy.

• 19.3.2017  20:40
    Pustina (TV seriál) (2016)

Celou sérii si říkám, proč sakra nechci dát 5 hvězd... A až někde u 6 dílů jsem si uvědomil, že mi vůbec nesedí hudba. Ta tuhle syrovou podívanou se skvělými hereckými výkony prostě sráží na "pouhé" 4 hvězdy.

• 19.3.2017  20:34
    Lokomotiva Tomáš (TV seriál) (1984)

Já odpad, má tříletá dcera 5hvězd...vychází z toho jasný průměr.

• 13.3.2017  00:39

Tak to si snad ze mě někdo dělá prdel... Opravdu...? Takhle se teď bude prezentovat filmová zábava..??? Že kdejakej holywůdskej kokot nasere do jednoho filmu tolik prachů, že by si za to půlka subsaharský afriky koupila jídlo a druhá půlka zbraně a munici na rok. Samozřejmně ho vůbec ho nezajímá, že by měl mít film alespoň nějaký scénář, že by herci měli hrát svoje postavy, že by to nemělo být zase až tak předvídatelné a další drobnosti, které filmovou zábavu dělají filmovou zábavou. On prostě řekne klukům u compů. "Udělejte mi Konga (bude to jen KONG to totiž kůůl), z king kongů už jsou rozkládající se mršiny. Udělejte nějaký jeho protivníky, ale né moc silný, aby je dokázal sežvejkat. Pak tam naserte nějaký ty lidičky, na který bude neustále něco vyskakovat jako čertík ze škatulky a bude je to po jednom likvidovat a vobčas nějakej ten fórek, aby se ty třináctiletý děcka zase až tak moc nebáli." Na scénáristy, hudbu, režiséra a kameramana se vysere, protože už mu dojdou prachy. Kluci vod compů berou totiž opravdu hodně, navíc compy dnes zastanou skoro všecku práci. Důležitý je, aby se ty masy lidí, co udělají takovou chybu a půjdou na tenhle filmový skvost v kině nenudily. To je totiž alfa a omega dnešní doby. Ale na to já těm holywůdskejm kokotům seru!! Konga je ve své filmové kategorii stejný zlo a sračka, jako Padesát odstínů Hnědáka v té své. A na další Godzilu, godzilu versus Kong a další sračky z tohoto vytvářejícího se vesmíru "Hlavněsenenudit" mě opravdu nikdo nedostane. Tfuj

• 3.3.2017  01:09

Lidské, brutální, přirozené, drsné, dojemné, vše v dokonalé symbióze. Bude opravdu těžké překonat tento film. Za mě 94%a jasných 5*.

• 26.2.2017  23:27

Velmi povedená ujeťárna.

• 26.2.2017  23:16

Dlouho jsem se bránil hodnotit a komentovat tuto věc. Ale po dnešním shlédnutí padesáti odstínů temnoty mi nezbývá, než se k tomuto třídílnému veledílu vrátit. Přiznám se vám, že jsem se pokoušel číst i knihu, psaná byla ovšem naprosto katastrofálně, takže jsem ji, po cca 20ti stranách během kterých jsem zažíval záchvaty smíchu střídající se s pocitu hanby a studu za to, že ji držím v rukou a o co se to vlastně pokouším.....opatrně odložil a s mírně vyvalenými oči jsem přemýšlel jak tuto věc dokázalo přečíst tolik lidí aniž by to na nich zanechalo trvalé následky. Film ale zdaleka nebyl tak hrůzostrašný jako jeho předloha, proto jsem ho vcelku v klidu dokoukal a rychle na něj zaponěl. Temnota ovšem všechny vzpomínky oživila a tak jsem se vrátil .... teď už jen dokoukat tu Svobodu a budu konečně nadobro osvobozen od literárního umění E.L. James a následných filmových adaptací.

• 26.2.2017  22:52

Nudná a zdlouhavá prázdnota postupně se plnící naivitou a čirou hloupostí při výrobě tohoto díla vybuchla při rádoby dramatickém střetnutí Any, Mrs. Robinson, Greye a jeho matky na chodbě. A na oslavu tohoto výbuchu jsme si užili i závěrečný ohňostroj, který by měl také oslavovat každého jednoho diváka zato, že dokázal vydržet jako já až dokonce této....této...... věci.

• 24.2.2017  15:24

Možná dobře natočený...možná dobře zahraný... možná tam byla i velice povedená hudba. Ale díky debilnímu scénáři a režisérovy, který to nechal být, se z herců pomalu ale jistě stále více a více stávali buď "tušitelé" a nebo retardi. Škoda, čekal jsem opravdu hodně, ale bylo jen veliké zklamání. Za mě 45%

• 24.2.2017  15:17
    John Wick 2 (2017)

"Keanu Reeves" John Wick se pomalu ale jistě chystá překročit stín Nea. A doufám, že se mu to ve třetí kapitole i díky stále zkušenějšímu Chadu Stahelskimu podaří. Protože tohle byla opravdu slušná Rková vyvražďovačka.

• 14.2.2017  02:08
    Taboo - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2017)

Tak tohle byl kurva nářez!

• 9.2.2017  00:27

Tak tohle se nepovedlo. Skoky do historie jednotky dobrá, ale zajetí-osvobození- útěk =trapné a naivní. Tomu snad nikdo nemůže věřit.

• 8.2.2017  18:45
    Patriots Day (2016)

Docela peknej film, kterej je zprasenej americkou propagandou a patosem. Škoda,protože z herci fungovali opravdu parádně.

• 5.2.2017  23:18
    Rozpolcený (2016)

Eště že jsem normální homosexuál s heterosexuálními sklony který má rád školački a hraje si s mrtvými zvjeřátky, disgrafick, dislecktyck, mírný autysta, sylný socyopat s ikvé kolem dokola šedesátpjetky se sebevražednými sklony. Bejt takovejdle magor jako ten typ v tomdle bijáku, tak se snad zabyju.

• 5.2.2017  23:10
    Kruhy (2017)

Trapné. Kde ty loňské kruhy (kruh) jsou...

• 2.2.2017  01:00

Velice slušné a uvěřitelné.

• 2.2.2017  00:18
    Seal Team 6 - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Goggins je prostě Goggins. Pilot za mě silnější 4 hvězdy ale díky Waltrovy rád posouvám na 5. Uvidíme, kam se to posune. bude těžké si udržet takhle vysokou kvalitu.

• 31.1.2017  16:58

Můžu napsat 15 řádků proč se mi film nelíbil. Na konci se ale dostanu k tomu, že byl prostě celý od A až do Z zbytečný. Ta zbytečnost z něj úplně čišela. Prostě odepsaná věc. Vše bylo natočeno dříve a lépe. Dávám dvě slunce že soucitu.

• 31.1.2017  07:54
    Taboo - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2017)

Perfektní díl se skvělou atmosférou.

• 29.1.2017  19:07

Naprosto vážně vám povím, že mě tenhle film rozplakal a dlouho jsem se z toho nemohl vzpamatovat. Každý kdo viděl už nějaký ten akční thriller a shlédne i tenhle film, pochopí jak to myslím.

• 29.1.2017  12:36
    Kovboj (1958)

Průměr po všech stránkách. Za mě 62%

• 20.1.2017  16:52
    Supergirl (TV seriál) (2015)

HAHAHAHAHAHA haha haha chischichiiiii ohoooooo ha ha. No ty vole, to mě poser holý záda. Ha ha. Suspensorghúll.. Jednu hvězdu za to, že mě tahle tupost párkrát rozesmála.

• 20.1.2017  16:41
    Legends of Tomorrow (TV seriál) (2016)

Zkoušel jsem tenhle seriál opravdu dlouho, najednou jsem si uvědomil, že sám sebe šikanuju sledováním téhle blbosti. Mizerných 38%

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26