liskam

Yahoo: Hallo:)
Twitter: liskam

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 4.1.2017  17:06
    Timeless (TV seriál) (2016)

Přestože příjemně obsazené, celkově velmi hloupé. Čím více dílů jsem shlédl, tím více mě tahle věc nebavila. Za mě 40%

• 4.1.2017  17:02
    Travelers (TV seriál) (2016)

Asi nejsilnější deviza tohoto seriálo je to, že jsou všichni tak nějak normální. Člověku příjde, že by je klidně mohl potkat na ulici. Žádné mega akce nečekejte. Je to komorní seriál založený na kvalitním kastingu a hercích kteří jsou profesionálové a vědí co a hlavně jak mají hrát. kdybych viděl více dílů najednou, asi bych o tom takhle dobře nemluvíl, ale jelikož seriál sleduji s časovými mezerami, tak mi nezbývé, než mluvit pozitivně. Aby né, když se na něj vždy těším a rád se k němu vracím. Za mě 77%

• 30.12.2016  00:56
    Pasažéři (2016)

Okolnosti, náhoda a štěstí se zasadili o to, že jsem dnes po práci nejel domů, ale zašel jsem si sám do kina na Pasažéry. Já bych je vlastně ani původně neměl stihnout, ale několik hodin před tím, než jsem dorazil do kina, byl hlášen požární poplach, takže všechny promítané filmy díky tomu nabraly cca 20ti minutové spoždění. Díky tomu jsem je stihl i já. A film mi dnes sedl, díky mému rozpoložení, "jak se říká" jako prdel na hrnec. Nezbývá mi tedy, než tomuhle nedokonalému sci-fi snímku ve kterém byla parádně vyvážená akce, romantika i napětí dát jasných 5 sluncí.

• 16.12.2016  10:20

Celé uživatelské hodnocení stoupá a klesá pouze na tom, jestli každý jeden hodnotící divák je schopen a ochoten brát tento "DOPLŇUJÍCÍ PŘÍBĚH" z prostředí Star Wars jen jako "doplňující příběh" a né jako další pokračování této několika generační ságy. Já osobně jsem se o to snažil, vždiť i v názvu filmu je to jasně napsáno. Díky tomu, jsem si celý film opravdu užil. Film měl spád, byl opravdu dobře napsaný, každá z hlavních postav věděla jak se chovat a navíc se držela v jasně vymezených kolejích. A to je také největší deviza tohoto filmu. To že všichni dokázali dodržet veškeré hranice, které jsou definované "trojkou a čtyřkou" a přesto udělat vlice poutavý a napínavý film. Jediná nadstavbová dějová linka, která pro mě jakožto diváka byla tak nějak zbytečná je postava Foresta Whitakera a vše kolem ní. Díky ní, mi teď, když nad filmem zpětně uvažuji film v tu dobu nějak zadrhl a já jsem se na nějakou dobu vymanil ze Star Wars vesmíru. Zbavit se této postavi a zkrátit film o cca7-10 minut a bzlo by to dokonalé. Takhle za mě "pouze" 90% a 5 sluncí.

• 8.12.2016  17:20

Je vůbec nějaký rozdíl, mezi Kurýr, Underwold, Resident evil, Transformers, Saw? (U saw nepočítám první dva díly) Z mého pohledu ne. Mozek nechat odpočívat doma a během filmu do sebe dostat kilo popcornu a půl kila cukru (v nějaké té mňam mňam limonádě od coca cola company.) Za mě 50%

• 30.11.2016  00:50
    Příchozí (2016)

Pro mě maximální zážitek! 99%

• 26.11.2016  12:17

Brát tuhle věc jako samostatný film, dopadlo by to špatně. Jelikož je to ale první díl nové kouzelnické ságy, divák má tendence přehlížet a odpouštět. A samozřejmě doufá, že kvalita se bude zvyšovat. Největší problém jsem viděl ve scénáři... Rowlingová se bude muset hodně zvednout a nebo tuto práci předat zkušenějším. Za mě 74%

• 16.11.2016  16:02
    Oldboy (2013)

Brolin prostě umí. Měltáhnout film, a to se mu také povedlo. Vychytávky s kladivem byli jen bonus a i tam byl Brolin uvěřitelný.

• 16.11.2016  07:35
    King Kong (1976)

Stará dobrá klasika. Za mě 75%

• 15.11.2016  08:12

Dokonalá a profesionální devastace diváka po všech stránkách. Gibson znovu ukázal že opravdu umí. Další film z jeho dílny, který mě bude provázet po zbytek mého života. Za mě 95%.

• 14.11.2016  20:26

Je zajímavé a zarážející kolik uživatelů ve svých komentářích nepřímo podsouvá čtenáři to, že je Doctor Strange částečná vykrádačka nebo v některých úsecích napodobenina filmů Harry Potter (napsán 1997), Inception (natočeno 2010), Interstellar (natočeno 2014). Když první komiksová zmínka o Doctoru Strangovy byla v roce 1963. A od roku 1974 měl Doctor svůj vlastní "sešit". Tento film je prý svému komiksu velmi blízko, takže jakákoli podobnost s filmy výše napsanými je čistě náhodná a nebo jejich tvůrci NAPODOBOVALI komix Doctora Strange, ze kterého tento film vychází. Pro mě byl Doctor Strange rozhodně velikým přínosem do Marvel vesmíru a těším se na další jeho rozvíjení. Za mě 5 Sluncí a 90%

• 14.11.2016  14:22

Naivní, přesto zábavná oddechová záležitost která se dá bez problémů dokoukat. Za mě 67%

• 25.10.2016  07:42
    Teorie tygra (2016)

Velice dobře udělaný a chytrý film o hromadném šílenství a uzurpátorství žen a mnohaleté zbabělosti jednoho muže, který posunul vyhýbání se řešení problémů na nový rozměr. "Teorie Tygra" je scestný název, měla by to býti spíše "Teorie Zbabělce". za mě 80%

• 25.10.2016  07:32
    Padesátka (2015)

Celý film je postavený na kvalitě tří herců. Pavelky, Taclíka a Prachaře. Naštěstí jejich spolupráce fungovala perfektně. Za to dávám 100%. Zbytek filmu stál ale za starou belu. Takže mi nezbývá než hodnotit průměrně. Škoda. za mě 65%

• 20.10.2016  23:39

Knihu od Leeho Childa jsem četl. Film jsem viděl, prý je podle knihy.... ale jaké, to opravdu nevím. Slabota a zmar který velice rychle upadne v zapomnění. Elita americké armády si tu hraje na mámu a tátu. No tfuj. Za mě slabých 35%

• 2.10.2016  20:33

Jedna nebo dvě scény ušly, zbytek opravdu prachbýdnej. Dávám dvě hvězdy a to mírně nadhodnocuji. Ale dokoukal jsem to a navíc jsem se párkrát zasmál... Za mě 35%

• 2.10.2016  20:29

Dvě hvězdy za Stathama. Zbytek, od režiséra přes střih,scénář a neherecké výkony ostatních lidí stál, hodně slušně řečeno za starou belu .!! Statham měl napřed ztlouct celý štáb a natočit tenhle film až na druhý pokus. Protože tohle první hovínko by se nemělo počítat. Za mě 40%

• 2.10.2016  20:22

Nadstandardně pozitivní záležitost u které člověk zapomene na tuhle stoku ve které je nucen žít. Za mě 83%

• 30.9.2016  19:00

A víte co... Mě to bavilo! Je fakt, že mi dosti pomohlo pár zdejších komentářů ve kterých probíhalo jakés takés srovnávání. Takže jsem na film šel a starou dobrou klasiku jsem uzamkl do krabičky a nechal doma na stole. A díky tomu, jsem si tenhle film opravdu užil! Za mě 80%

• 14.9.2016  20:44

Mírně nadhodnocuji. Jsem okouzlen lehkostí vyprávění. A jelikož je tento film založený hlavně na vyprávění oravdu jsem si ho užil a s chutí opominul nedokonalosti. Za mě necelých 80%

• 11.9.2016  20:39

Ty vole.! To jsem se zase nachytal. Tfuj. Za mě 25%

• 5.9.2016  00:50

Pohodová zábava bez nutnsti používa mozek, kór kyž se vrátíte po celém dni v práci a otevřete si k filmečku láhev "Bohemky". Druhá polovina filmu i láhve mě opravdu bavila. Za mě jasných 73%

• 3.9.2016  00:27

Zábavné od začátku do konce.!

• 13.8.2016  09:03
    Jason Bourne (2016)

Stokráte ohraná písnička která může bavit jen opravdové skalní příznivce. Mě tohle prostě nestačí. Za mě 45%

• 12.8.2016  20:19
    Vražedná práva (TV seriál) (2014)

Opravdu, ale opravdu víš s kým spíš..? No já čekal více. Za mě 65%

• 12.8.2016  20:13
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Pěknej hnus! V dobrém slova smyslu. Perfektní záležitost kde vše fungovalo tak jak má. Za mě 95%

• 12.8.2016  20:10
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

To jsem se zase pěkně nachytal. Člověk, když v trávě po něčem uklouzne, ihned se mu v hlavě vybaví... A sakra, hovno. Podívá se na botu... No jo, je to hovno. Ale přesto stále doufá, že je to třeba něco jiného, slimák, divná hlína, ještě divnější houba, mrtvolka nějakého malinkatého divného zvířátka které žije celý život v trávě, pvc postavička Darth Wadera, nebo něco jiného. Proto si sundá botu a ještě tu věc očuchá.... A když to smrdí jako hovno, tak už je to jasné a člověk může nadávat, jakou měl smůlu. U tohohle snímku je to stejné... začínáte překrásnou procházkou s přítelkyní a plánujete třeba i nějaký ten sex v přírodě...Končí to ale bohužel zcela jinak, jste otrávený, nasraný nad ztrátou času a z toho sexu máte veliký hovno. Za mě 40%

• 8.8.2016  21:30

Smith ucházející, Leto prachmizernej, Robbie naprosto úžasná!! Davis slušná, Courtney mě mile překvapil, Hernandez perfektní, zbytek jen stafáž. Celkově slabší průměr. Stále nej. DC pro mě je Muž z oceli.

• 8.8.2016  21:18

Dvě hvězdy dávam, protože jsem u tohhle skvostu neusnul. Za mě 46%

• 27.6.2016  02:02

Warcraft.!! Budoucnost Fantasy začíná.!! I přez spoustu chyb a nedokonalostí, za mě 83% Už teď se těším na pokračování.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25