Bezcitní lidé (1986)

Hodně nízké hodnocení zde na CSFD. Komedie je opravdu povedená a zábavná.Ty charaktery jsou prostě super - 80%

Výbuch bude v pět (1984)

" Vidis tam tu kaplicku na kopci?" "Ne" "Tak tam to je" Neskutečně vtipná komedie.Jedna z mých nejoblíbenějších - 85%

Aladin (2019)

Guy Ritchie je BůH a na co šáhne to převede na dokonalost - 90%

Čarodějův učeň (1977)

Mistrovské temné a krvavé dílo mistra Zemana a nespočet mých nočních můr když jsem tuhle krvavou "bestii" viděl. Užasná atmosféra a originální pojetí mají i po letech co do sebe.Hraničí to s dokonalostí páč v 77 tohle natočit musela být revoluce - 96%

Ratatouille (2007)

A když vám bude někdy někdo říkat, že animák nemá srdce, pusťte mu s klidem tenhle film. Pokud se rozpláče tak jako já, dá mu určitě taky 5 hvězd - 90%

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

Ti Troškovi herci. To je Pane něco. Mistři gestikulace a grimasů. Občas jsem měl pocit že je to cílený na domovy důchodců.Film s naprosto stupidním scénářem o ničem se spolu s Toškovým rukopisem odráží v naprosto šílený počin. Velikáni našeho filmu by se asi divili co se teď u nás točí za echt materiál - 0,1%

Tragéd Fantozzi (1976)

Pro mě absolutně nejlepší díl s legendárníma hláškama a situacema.Tohle jsme si vždycky pouštěli na silvestra s kamošema a bečeli jsme jak malý děcka.Kde jsou ty časy....? - 85%

Arabela (1980) (seriál)

Vorclíček ve vrcholné formě. To se tenkrát točily skvosty.Pohádka nejen pro děti.Skvělá MAIN THEME a nejen to, od Luboše Fišera.Legendaritu projektu potvrzuje stále skvělý "feeling" seriálu i po těch skoro 40ti letech - 90%

Štaflík a Špagetka (1971) (seriál)

Krásné a bohulibé synth melodie které do nás Jaroslav Celba valí jsou úchvatné. Je ve skvělé formě. Miluju tenhle večerníček, je beze slov a vlastně Světový!! - 80%

MOST! (2019) (seriál)

Tyjo dlouho jsem se takhle brutalne nezasmál jak u zpovedi na konci druhe epizody.Opravdu precizní český výtvor.Výběr hudby velká POCHVAla.Jen trošku nechapu proč nemohl mít Luděk prostě ségru. - 85%