Ghostland (2018)

Skvelo spracovaný napínavý thriller, ktorý určite nenudí. Prekvapivé momenty a skvelá atmosféra, pripomínajúc Texaský masaker motorovou pílou. Taktiež skvelý výkon mladej herečky Emilia Jones , ktorá zvládla dramatickosť a náročnosť svojej postavy lepšie, ako jej staršie herecké kolegyne v hereckej brandži. Tá mi výzorom pripomína Isabelle Fuhrman z filmu Sirota. Palec hore. Vrelo odporúčam.

Come True (2020)

Film zobrazuje "duševný stav" dievčaťa, ktoré je v kóme a prostredníctvom experimentu sa s ňou pokúšajú komunikovať. To trpí bludmi a nočnými morami, ktoré sú dôsledkom kómy. Človek musí, doslova, trpieť, aby prišiel na túto skvelú pointu filmu. Tvorcovia z toho mohli radšej urobiť nejaký sequel Moja sestra je vlkolak.

Godzilla vs. Kong (2021)

Osobne som spokojný. Nakoľko je to viac nemej VOD produkcia, výsledná kvalita sa dala čakať. Preto nie som až tak kritický. Vizuálne veľmi zaujímavé, hlavne stred Zeme a najmä s Dolby Vision a skvelý Dolby Atmos sound. Fanúšikov Konga a Godzilly to určite poteší.

La La Land (2016)

Táto plátanina získala 6 Oscarov? A za čo? Za čo získala Oscara Emma Stone? Za jej mizerný výkon a škaredý vzhľad? Celý film je nudný a bez života. Toto si určite nezaslúžilo ani jedného Oscara, kde to 6tich. Zaslúžia si to určite iné filmy. Napr. Veľký Gatsby bol oveľa lepší a nemá toľko ocenení, čo je veľká škoda. Lalaland je pre mňa iba nudný a precenený brak, nič viac.

Policajti na baterky (2003)

Už viac trápnejšiu rasistickú komédiu nemohli natočiť. Martin Lawrence mi neskutočne liezol na nervy, silene sa hral na vtipného, chudáka, utláčaného belochmi, dookola tie rasistické kecy a úlety. Niekomu to príde vtipné, mňa to skôr vytáčalo.

Zašlá sláva Marca Pease (2009) odpad!

Príšerný film, s príšerným slovenským dabingom z produkcie štúdia YES Production.

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Myšlienka celého príbehu nebola ničím nová, ale aj napriek tomu to bolo celkovo zaujímavé, aj keď to dejom bolo v 70% okopírované od Emmerichovho 2012 Veľmi dobré herecké výkony, rovnako dobrá aj atmosféra a zvuk s Dolby Atmos, ktorý film viac okorenil. Gerard Butler vie stále prekvapiť.

Sebevražedný oddíl (2016)

Farebný, fantazijný, digitálny nezmysel. Čím viac postáv, o to je to horšie. Ako bonus, trápny Batman, ktorý ani je je Batman a psycho Joker, ktorý ani nie je Joker.

Oko dravce (2008)

Spracovanie konkuruje dielam Michaela Bayea, no slovenský dabing je katastrofálny, čo má núti siahnuť po českom alebo originálnom znení.