• Krátkometrážní

Vraždy podle abecedy (2008)

Silně podpůrměrná detektivka, která se snaží nabídnout něco mysteriózního navíc, ale vůbec se jí to nedaří. Eliza Dushku se celou dobu tváří jak boží umučení, což možná sedělo do Domu loutek, ale tady to působí spíš směšně a neskutečně vás to celou dobu rozčiluje. Ve výsledku vlastně nemáte komu fandit, protože ona si vás jako hlavní hrdinka rozhodně nezíská. Neztotožníte se ani se zavražděnými dívkami, protože vám je nikdo pořádně nepředstaví. Pointa s vrahem je sice zajímavá, ale neurčitý konec to úplně zazdí. Takže suma sumárum to není na víc než 40%.

Goldbergovi (2013) (seriál)

Ano, je to stejně tristní jako celý plakát. K tomu snad není co dodat.

Millerovi (2013) (seriál)

Zatím to vypadá na průměrnou sitcomovou záležitost, která neurazí, ani nenadchne. Uvidíme, s čím přijdou další díly.

Wilfred (2011) (seriál)

Někdy to snad zkusím ještě jednou, po požití většího množství alkoholických nápojů nebo snad spíš zelené rostlinky zamotané v papírku... jinak to totiž asi pochopit nejde... Elijah hraje skvěle, o tom žádná, ale jinak je to takový ještě pitomější Donnie Darko- a to opravdu není můj šálek čaje. 30%

Todd and the Book of Pure Evil (2010) (seriál)

Jeden z těch seriálů, u kterých by mělo být velkým písmem uvedeno "Pouze pro teenagery do 15 let". Pak už totiž ztrácí svůj nucený půvab a zbyde vám jen kupa trapných fórků, naivní a děravý scénář, nuzné herecké výkony a zastaralé filmové triky... 10%

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Místy neskutečně trapné a dětinské, místy celkem fajn. Tomuhle seriálu musí dát člověk pár dílů na rozjezd, pokud ho po pilotu nechce rovnou hodit mezi odpad. Ne že by se pak konal nějaký extra zázrak, ale koukatelné to je.

Five Daughters (2010) (seriál)

Jo, věděla jsem, do čeho jdu, ale stejně mě mrzí, že to nebylo trošku víc krimi. Připadá mi, že potenciálu na slušnou detektivní až thrillerovou minisérii tam bylo víc než dost. Dramatické zpracování to celé trochu zplošťuje a ubírá tomu jeden podstatný rozměr. Ne že bych se vyloženě nudila, ale být to delší, asi by mě nic nenutilo koukat až do konce. 60%

Zajatci předměstí (2011) (seriál)

Mezi sitcomy posledních let zaujímá tenhle počin docela vysokou příčku. Nechybí samozřejmě přeslazené scény a morální poučení v každém díle, ale jinak je to vtipné, má to spád a život v amerických stereotypních předměstích to vykresluje opravdu dokonale. Takže za mě 70%.

Kopačky (2008)

První polovina filmu je nudná a zbytečně natahovaná, v druhé půlce se to ale slušně rozjíždí a já se opravdu bavila. Mila Kunis je jako vždy rozkošná, Jason Segel překvapivě snesitelný. A naučila jsem se nové slovo! Humuhumunukunukuapuaʻa je prostě nejlepší ryba! :-D

Podezření nula (2004)

Červený "mysteriózní" filtr mě teda spíš štval, klidně bych ho z filmu vypustila. Jinak to byla celkem slušná detektivka, proč ne. Jen si proboha nepouštějte český dabing - ten, kdo je zodpovědný za překlad věty "You!re welcome, Tom" jako "Jsi vítán, Tome", by si vážně zasloužil oprátku.