Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Děj zasazený doprostřed ničeho, kde jedinými záchytnými body byla úvodní Potterovská znělka a pár samoúčelných berliček v podobě hlášek: ,,Bradavice jsou nejlepší škola na světě" a ,,Brumbál tě podporoval". Většinu filmu mi nebylo jasné, v čem je pointa, (až nakonec z toho vylezlo že onen černokněžnicko ministerský papaláš je jakýsi maskovaný Glwlththgot, nebo jak, (čili americký Voldemort). No...opět klasicky pěkné pro oko, toť vše. Jinak Katherine Waterston byla nesympatická ( a toporná), Mlok Redmayne jakbysmet. 60%

Star Trek: Do neznáma (2016)

Další průměrné galakticko-cestovatelské sci-fi, kterému po formání stránce není moc co vytknout, ale které je natolik tuctové, že po pár týdnech nebutete vědět, jestli to byl Star Trek: Do neznáma, Star Trek: Do temnoty, Star Trek, Hvězdná brána: Návrat, Hvězdná brána: Archa pravdy, nebo co vlastně. 65%

Captain America: Občanská válka (2016)

Slabý příběh zkombinovaný se spoustou půl vteřinových záběrů během akčních scén. Žádná z postav nemá dost prostoru, aby se projevila. Digitální nuda.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Megažralok versus krokosaurus. No byl jsem skeptický, když jsem si to pouštěl, ale celkem zbytečně. Kdyby nic, tak za větu: ,,Můžete si přinést kýbl chcanek a říkat tomu babiččin čaj..." K postavě Supermana žádný vztah nemám, filmy s ním mě nebavily. Tohle je sice oddechovka a Batmana nehraje můj oblíbený Christian Bale, nicméně 75% si to zaslouží.

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad)

Kdo může dnes koukat na masové televizní show ve stylu osmdesátých let. Tenhle pořad znám z práce, kde se na něj dívají důchodkyně 80 plus. Eben občas utrousí něco vtipného a kdekdo doma slintá, jak by beztrestně očuchával rozkrok nějaké lepé děvě. Třeba táhne právě tohle.

Třicet případů majora Zemana - Štvanice (1978) (epizoda) odpad!

Paráda. Tohle se dá ohodnotit buďto jako sračka, nebo jako geniální díl. A sice odpad z objektivně historického hlediska a excelentní jako doklad toho, jak se dělá propaganda.

Discopříběh (1987) odpad!

Michala Davida nevyhledávám, ale respektuji, že je komerčně úspěšný zpěvák prostředních kvalit. Nicméně koukat se na Nejmla Hrušínského, jak roztáčí svůj ,,příběh,, kominického učně v kulisách umírajícího Husákova a je trapný jako podebraný uher pod nosem opravdu nechci. Jediný stravitelný herec byl Ladislav Potměšil.

Hospoda (1996) (seriál)

Tož je to takový neučesaný sitcom. Humor je většinou jednoduchý, nic moc od toho nečekejte. Přesto dávám čtyři hvězdy. Občas dostanu chuť i na něco primitivního...

Nagano 1998 - hokejový turnaj století (1998)

Nagano bylo skvělé, to bez debaty, ale proč mám sakra hodnotit sportovní utkání na fimovém serveru? Takže by se tady mohla zařadit všechna sportovní utkání, od Mistrovství Evropy výš a hodnocení by probíhalo podle toho jestli jsme prohráli nebo vyhráli? Moc mi to nedává smysl.

Warcraft: První střet (2016)

Svět Warcraftu je pro mě neznámý. Název jsem už někdy slyšel, ale to je tak všechno. Jinak jak to vidím, nic nového pod sluncem. Fiktivní svět, připomínající svým osídlením Středozem připadně Západozem, k tomu portál z Hvězdné brány, temná strana síly, teda pardon, fel...Scénář je docela prostinký, žádné překvapení se nekonalo. Digitální postavy vypadají po vizuální stránce dobře, i když záporáci jsou zase v podstatě skřeti, kteří mají na sobě navěšeno jen víc kostí. Nejvýš 70%, pokud budu hodný.