• Krátkometrážní

Láska přes lístečky (2009)

Jasně, bylo to roztomilé. Láska je láska, co si budem povídat. Ale představte si to, kdyby aspoň jeden z nich neměl takový výtvarný talent, jak by asi ty obrázky z lístečků vypadaly?!

Cedulky (2008)

Je to sice dojemné, ale přitom to působí takovým divným dojmem. Popravdě nevím, jak jej popsat. Cítím beznaděj na seznámení, ostych a pak úplný odvaz při psaní cedulek. Pro mě to byl poněkud rychlý obrat.

Dance Me to the End of Love (1995)

"Dance me to your beauty"... Tak tohle bylo 6 úžasných minut, co mi změnilo pohled na ještě úžasnějšího režiséra.

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad)

Typický reality pořad, dobře, uznávám. Ale přiznejme si, kdo se nezasmál u castingových kol, kdy se tam objevily takové typy lidí..., že vás jejich ubohost a představa vítězství zaručeně rozesmála.

Výměna manželek (2005) (pořad)

Tak tohle mě baví! A zatraceně hodně. Sledovat, jak žijí různé rodiny v naší republice a tiše u obrazovky sledovat chod jejich domácnosti...ajajaj potřebovala vůbec tohle naše televize? Ale zase musím uznat, že je to lepší než Vyvolení. Je to takové jednoduché a zkrátka ze života.

Pod sluncem tma (2011)

Když nám ve škole oznámili, že půjdeme na dokument o Africe, chytala jsem se za čelo. (Nenávidím dokumenty!) Natočit dokument o českých elektrikářích v Africe chtělo rozhodně hodně odvahy, ovšem kromě vtipných a především sprostých poznámek pana Tomáše na tom nebylo nic moc zajímavého. Jenom tam jezdili a opravovali solární systém, pak koupili součátky a zase opravovali. Jediné co jsem si díky tomu uvědomila bylo, že Afričané zbytečně plýtvají podporu od našeho státu (kdo viděl pochopí - mám na mysli zástupce ředitele) Bylo to lepší než vyučování, ale trošku mě to zklamalo. A když přišlo na následnou diskuzi, pan Tomáš nebyl tak vtipný jako na plátně.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Jo, dobrý. Kraus je dobrý v improvizování, ale jakmile mu dojdou slova, zažene hosta doslova do kouta a utápí ho v nesmyslných (někdy ža pitomých) otázkách nebo tématech, které mu nejsou příjemné a nemá na ně co odpovědět, jenom aby ho ztrapnil a on z toho vyšel jako vítěz a mistr zábavy. Jinak je to jako reklama na Matonku a Prima zábavu.

Ecce homo Homolka (1969)

"Povídám, shodit tak 50 kilo, úplná baletka." Tohle mě baví, bavit bude a věřím, že nikdy ani nepřestane. Podle mě je to příkladná klasická rodinná komedie, taková pravá česká. =)

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

"Maminka byla šťastná, než se narodil Kevin, víš?"... Bože můj! Tolik červené, tolik nenávisti, tolik deprese a tolik šípů ve 112 minutách. Přiznávám, že ze začátku mě to moc nenadchlo. Dobře, tak měl radši otce, né všichni kluci si tak rozuměj s mámou... Ale pak přišel luk a já pochopila Kevinův postoj. Naprosto mě to přirazilo k židli ani ten popcorn jsem nedojedla.

Křupan (2000)

"Cause I'm just a teenage dirtbag baby. "... Komedie v podstatě nijak moc se nelišící od jiných v tomhle žánru, mě ovšem příjemně pohladila na duši a soundtrack polichotil mým uším. Na konci jsem měla na krajíčku. A přece byli spolu... Heather! Why do you look better in this than American Pie?!