Stranger Things (2016) (seriál)

The Work of God. Co na to jiného říct. Takovouhle zažranost do seriálu jsem už dlouho nezažil. Netflix na vrcholu! - 100 %.

Jedna noc (2016) (seriál)

Ta atmosféra..... Dokonalost.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Většina lidí odsuzovala obsazení role Batmana. Po zhlédnutí musím ale říct, že se ta většina může zahrabat. Affleck to zvládl. Celkově by tento film mohl mít minimálně 75 %. Já se bavil, a to jsem viděl prodlouženou verzi, která má 3 hodiny.

Schindlerův seznam (1993)

Nad tímhle snad zůstává jen jediná do duše vrývající otázka: „Pokud existuje Bůh, jak mohl tohle vůbec dopustit.“ - Možná, že se jen bavil, jako my všichni, a nakonec seslal svého anděla, jenž vstoupil do Oskara Schindlera. Vážně nevím, jak to Spielberg dokázal natočit, protože k tomu nemohl mít jen svůj talent, ale i silnou povahu.

Pixely (2015)

Konečně zase klasická Sandlerovka. Tohle já prostě můžu, a taky jsem se parádně bavil.

Perníkový táta (2008) (seriál)

U tohoto dokonalost nezná mezí. Naprosto a jednoznačně nejlepší krimi seriál, u kterého máte nutkání věřit, že se jeho příběh skutečně stal. Zde je hlavně ukázka toho, čeho je člověk schopný v závanu zoufalství, jenž vede k proměnám, činům a k neschopnosti s nimi přestat. Za mě jasných 5* - už i za ty skvělé herecké výkony. W.W. 4EVER - https://www.youtube.com/watch?v=8h-iAZBtNrs

Zbrusu Nový zákon (2015)

Musím uznat tu kreativitu děje, ale jinak co se týče "božské" moci, tak to bylo hodně slabé. To jako sám Bůh dal veškerou moc počítači? To už tam mohl hrát rovnou Bill Gates nebo Steve Jobs.

Kačer Howard (1986)

Jeden z filmů mého dětství. I po letech mě dokázal rozesmát, zachvátila mě taková ta nostalgie. Nejlepší scénky jsou ale stejně s doktorem Jenningem - ten tomu dal šťávu na 4* :-D

Grimsby (2016)

Byla to šílená nechuťárna, ale i tak jsem se hodně nasmál. Šlo by to nějak do průměru, ale za strhující scénku se slonama dávám 4* :-D

Padesát odstínů černé (2016)

Trailer mi stačí na to, abych věděl, že je to strašná sračka a ztráta času se na to vůbec podívat. V dnešní době už snad nikdo neumí točit povedené parodie.